Nové výsledky, nové obtíže

Ahoj,

v 11. odběrech mě potěšilo, že sedimentace po dlouhé době klesla na 34, yersinie klesly v IgG na 21,4, cholesterol o trochu nižší - 6,93. Bohužel ASLO se zvýšilo na 696, ALT 0,32, AST 0,47. No a cHSP60 IgG Elisa ++ 1,82, mycoplasma IgG 1:10+, ureaplasma IgA 1:10 +/- a IgG 1:10+.

Po poslední kombinaci atb v listopadu 2016 mě začal pobolívat žaludek a přes úpravu stravy se obtíže zhoršovaly. Min. týden jsem proto podstoupila gastroenterologické vyšetření - neg., test na Helicobakter rovněž neg. Doktor mi předepsal Omeprazol (Helicid) 1-0-1 a Itoprid 3x1. Pár dní se zdálo, že léky zabraly, ale po týdnu opět cítím tlak a mírnou bolest v nadbřišku, v okolí pupku i v oblasti slepého střeva. 

Vím, že jsem už o svých obtížích psala, ale možná se tady najde někdo, kdo mi poradí, co bych mohla zkusit.. Nejsem si jista, zda za bolestmi stojí chlamydie nebo užívání atb nebo obojí..

Velmi děkuji každému, kdo zareaguje. 

 

 

mycoplazma aka? ureaplazma

mycoplazma aka?

ureaplazma aka?

ten shock protein mas z akych chlamydii?

helikaca zobrali test na krv alebo histologiou?

vsak ked ta pred ATB nebolel zaludok,tak odpoved na svoju otazku predsa mas----

oblast okolo pupka bolieva vacsinu ludi z yersinii,takze igg mohlo klesnut ale infekcia posobi dalej: brala si kombinaciu mino(doxy)+ciphin?

Ahoj, mycoplasma hominis,

Ahoj,

mycoplasma hominis, ureaplazma urealyticum, všechny druhové chlamydie ve všech 11. testech neg., taktéž i chlamydie sp. Elisou, "pouze" teplotní protein.. Helicobakter - doktor řekl, že odebral žaludeční šťávy z nějakého "jezírka" v žaludku při vyšetření gastroenteroskopií a poslal do laborky, po několika dnech výsledek sdělil po telefonu - neg. Kombinaci atb mino+ciphin jsem nebrala, dr. Klubal nenavrhl.

Díky moc za reakci, zdravím V.

Verry

http://www.stefajir.cz/?q=bol

z krvi helicaka teda nebrali?

z krvi helicaka teda nebrali? ak nie,tak zobrat:

pises ze druhove negativne: aky to bol test? a rodove vysledky su vobec nejake

Ahoj,  druhové chlamydie

Ahoj, 

druhové chlamydie pneumoniae, trachomatis a psittaci - nevím, jsou to testy, které dělá dr. Klubal, vše vždy vyšlo menší než 1:10. U rodových chlamydia sp. je v posledních testech IgM 0,25, IgA 0,45, IgG 0,16 metodou Elisa.   U helicobaktera bych zkusila požádat o krevní test obvodní lékařku. Dr. Klubal mi ho dělal jen v prvních testech před 2 lety.

Díky moc V.

Verry

tak to bol protilatkovy hlupy

tak to bol protilatkovy hlupy test.... daj spravit western bloty a ltt testy+CD57

Ahoj, prosím Tě a kde mi je

Ahoj, prosím Tě a kde mi je udělají? Mám si o ně říci u dr. Klubala? Pokud vím, tak CD57 nedělá ani on.

Verry

CD57 Dr. K dělá, ale za

CD57 Dr. K dělá, ale za peníze ... 

Jinak v Agelu (Nový Jičín, i v Praze) se dají udělat Ltt testy i CD57

CTR,CPN,Borrelia,Anaplasma,Toxoplasma,EBV,Helicobacter,Yersinia-Mino+Sumamed 8,5/2016,Aug+Klac10/2016,Aug+Klac+Mino12/2016,Mino za Doxy4/2017,zpět na Mino5/2017,+Plaquenil7/2017,6.Enti

Vím že v agelu dělají i LTT,

Vím že v agelu dělají i LTT, ale jaká je kvalita? Věděl by někdo? Je možné důvěřovat LTT u nás v ČR, nebo raději krev poslat do BCA? Právě to řeším.

WP 10/07-2014 CFS, EBV, CMV, CPN alergie, onychomykoz žil nedost., bolest kloubůsvalů, 3/12 autoimun ŠŽ Eutyrox, otitidy 6-9/16 Ciplox Cefixim, 9/16 WP roxi,doxy,enti,isoprinosin, neuroinf VZV, enterokok strept. B +12/16 amoxi, neuroborela 3/17 mino azi

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k