Nový net je na obzoru

Vážení, rozhodla jsem se vám oznámit, že jsem si právě zaplatila doménu u ... hosting company. Vypadá to slibně a velmi dobře. Nabízejí mi velmi výhodnou technickou podporu a cenově velmi dostupné Ajtaky i webové designery. Takže se mám na co těšit. Budu uvádět do provozu zcela nový, svobodný web, na kterém nebudu ukamenovavat nikoho, kdo se bude chtít léčit jinak, než ATB protokoly. Všechny názory na léčbu budou vítány, budou volné a zcela otevřené. Bude se moci diskutovat třeba i tradiční Čínská medicína, akupunktura, akupresura a mnoho dalších. Těším se na vás a otevření nové webovky oznámím. Hodím sem pak odkaz pro případné zájemce. Ahojte.

Hlavne si pridaj Irenu a

Hlavne si pridaj Irenu a Svadhi.... :D aby ste sa konečne mohli hádať tam a tým pádom nemuseli tu... 

Mikulášku, to víš, že si je

Mikulášku, to víš, že si je tam obě přidám, budou li mít zájem a můžu jim i zařídit VIP členství. Ty ovšem bys tam dostal okamžitý a doživotní BAN za vulgarity. Svoboda názoru a svoboda vyjadřování neopravňuje užívání vulgarniho slovníku. O takovou “krasojizdu“ já stát nebudu. Opatruj se.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

reklama na hostingovou

reklama na hostingovou spolecnost? [reklama]

doufam, ze to nebude v japonstine...

 

watch my profile

Lapcome, reklamu jim delat

Lapcome, reklamu jim delat nemusím, oni se o business dovedou postarat sami a jsou i v tom docela zdatní. Jen můžu doporučit. Mám s nimi velmi dobré zkusenosti. Jak třeba někdo ti tu doporučí Dr. Kl., tak já mohu doporučit Bluehosting. Nevidím na tom nic špatného. A nový web v Japonstine samozřejmě nebude, to slibuji :)

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

nedoporucuj - todle neni web

nedoporucuj - todle neni web o hostingu ok? za to bych ti ma mila klidne dal ban :) takze jestli te muzu pozadat smaz (zacenzuruj) jmeno te spolecnosti pak to bude zcela korektni. A uznej ze srovnavat to s Dr. Klubalem ktery tu dela vetsine lidem testy a leci je zcela uhozene :)

watch my profile

Lapcome, ano, dávám ti za

Lapcome, ano, dávám ti za pravdu a tvůj argument uznávám. Až budu na PC, tak to smažu, teď mám problém, protože jsem na chytrém telefonu, který už pro své stáří už není chytrý, tak se mi těžko vrací zpátky a maže. Priste už tady žádnou company jmenovat nebudu. Omlouvám se.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Lapcome, rada bych toho

Lapcome, rada bych toho hostinga odsud smazala. Tady asi blog nejde editovat, takze to bude muset asi udelat za mne zdejsi Admin, ne?

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Tak promin, uz se to

Tak promin, uz se to podarilo. Virus z PC, na kterem ted delam, je pryc. Kez by ty viry a bakterie sly ven z lidi tak lehce jak jdou z PC. Kez by na to existoval treba IT program. To by bylo fajn, To nam tady vsem preju.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Lapcome, reklamu jim delat

Lapcome, reklamu jim delat nemusím, oni se o business dovedou postarat sami a jsou i v tom docela zdatní. Jen můžu doporučit. Mám s nimi velmi dobré zkusenosti. Jak třeba někdo ti tu doporučí Dr. Kl., tak já mohu doporučit Bluehosting. Nevidím na tom nic špatného. A nový web v Japonstine samozřejmě nebude, to slibuji :)

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Už jsem ti jednou psala, abys

Už jsem ti jednou psala, abys mi dal pokoj!  Hleď si svého, abys měl hlavně spodek  a rodinu v pořádku ! Na mě se vykašli ! Já myslela, že přestaneš, ale ty ne, jsi provokatér a hulvát. Jsi na veřejném foru a ještě jiného státu, tak klídek ! Na Slovensku asi nic nemáte, že lezeš do Čech, tak se chovej slušně a neprovokuj! Foot in Mouth

Irco, klídek, prostě na něho

Irco, klídek, prostě na něho nereaguj a máš pokoj. Pokud Admin tady připustí, aby tady měli prostor hulváti a na druhé straně je ochotný zablokovat někoho, kdo nesouhlasí s léčbou dle ATB protokolu, tak je mi toho admina upřímně líto. Ale je to jeho business a do toho já kecat tady nemám oprávnění.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

to Mikuláš Novák Neni to

to Mikuláš Novák Neni to zbytecne?...  Chapu, ze nektere prezdivky funguji jako cerveny satek na byka.. ale kdyz zacneme od sebe... a nebudem prikladat polekna do ohne bude lepe... 

watch my profile

ok beriem... už som ticho... 

ok beriem... už som ticho... 

Takže další web místo tohoto?

Takže další web místo tohoto? Nebo bude paralelně fungovat vedle tohoti? :)

 

LB od II/III 2016, V/2016 léčba ceftriaxon-pauza anulovala-VII/2017 Doxy 3 měs, X/2016 Mino&Azi, XII/2016 MCP potvrz LB+CPN-dále WP, I/2017 pulzy Enti

Proč místo tohoto? Bude

Proč místo tohoto? Bude lepší, pokud budou existovat oba weby paralelně, někdo má rád holky, jiný zase vdolky. Lidi ať si vyberou, kde se budou cítit lip. Mimochodem chystám na tom novém webu i možnost obrázků uživatelů s “vodotryskem“. Tak na to se těším, jako malé dítě. Bude to myslím si i fajn věc pro pacienty s brainfogem, protože nemusí číst jméno uživatele, pozná ho už na dálku podle obrazku. Obrázek nebude povinný, bude to jen rozšířená možnost pro ty, kdo je budou chtít. Můj IT man mi nabízí udělat i obrázky animované, ale já jsem je odmítla. Nemusely by ty animace dělat dobře na oči některým pacientům.Mám s animacemi na fórech docela špatné zkusenosti.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

No, moc už sem nechodím, ale

No, moc už sem nechodím, ale když to čtu, tak zaplať pábůh (nebo kdokoli jiný). Já tady vždycky hledal postupy, co brát, kdy, kolik, s čím, co to - taky - způsobí. STÁLE hovořím o lécích. Když čtu ty alternativy, odkyselení, celostní -(cosi), Tibet, Japonsko, bylinky sem- tam? Jsem tady správně na adrese o léčbě chronických chlamydiových infekcí kombinovanými antibiotickými protokoly? Nebo je to nějaký astroapaticko - zdravoživský koncil blbek, co by měly jít radši k Hnízdilovi?! Tak už ten svůj web založte a nekalte tady rybník těmi pavědami. Už čekám jenom, až tu někdo začne trolit s homeopatiky!

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový
syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin, aktuálně co

Zaplatpambuh, ze se tu

Zaplatpambuh, ze se tu objevil po case opet normalni muzsky!!!! uz jste tu dlouho nebyl a dobre jste delal: ja to tu sledovala a ma zdravotni situace se zhorsila z tech pindin, nebo jak se tomu rekne....blbe reci  o blbe reci....divni lide...pripadaji mi angazovani farmaceutickyma spolecnostma ale od konkurentu.....tento brainwash mi neco pripomina ....skoli je na to...No, ale dobrou noc, nesmime se z toho hroutit....ani z toho sokrata, ktereho tam behem neustaleho  tapani strka......achjo!

No, zaplať pánbůh, dejzto pán

No, zaplať pánbůh, dejzto pán bůh. Tak ať vám slouží zdravíčko. Když vám mé komentáře vadí, tak je prostě nečtěte. A budete zdravá. Tot jednoduchá rada. Tento web je bohužel poněkud z módy a nemá možnost nevidět příspěvky, které vidět nechcete. Spousta moderních webů to tak zarizeno má a je to velká výhoda pro povahy jako jste vy. Dobrou noc.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k