Osmiletá holčička a možnost nákazy ve škole

Dobrý den, prosím o radu. Já a moje vnučka jsme dostaly chlamydie od naší kočky, která byla na operaci. Může vnučka chodit do školy, jaká je možnost nákazy okolí? Paní doktorka nám k tomu nic moc neřekla, dokonce byly problémy s tím, aby nám udělaly vyšetření.

Moc děkuji za odpověď.

Jak vite, ze je nakaza od

Jak vite, ze je nakaza od kocky? Jak s tim souvisi operace kocky? O jake chlamydie se ma jednat? Jsou minimlne tri druhy (zatim zname). 

 To je sranda....

° Já a moje vnučka jsme

° Já a moje vnučka jsme dostaly chlamydie°

moc si nepamatuji, ale mám dojem, že chlamydie ma 80% obyvatel a dokonce v Japonsku 90%. Z toho plyne, že se neléčí nějaké protilátky čico, ale léčí se nemocný člověk, co má zdravotní problémy. A o problémech se nezminuješ....to je alfa-omega

od r.2000

1) Jaké chlamydie 2) Nebyla

1) Jaké chlamydie

2) Nebyla vnučka ve školce? Chlamydie plicní jsou problémem kolektivů, kdy to nakažený jedinec kašlem atd. předá všem, místo aby zůstal doma a ležel a potil se...

3) Kočičí chlamydie zas tak moc na lidi nelezou. To spíš je problém u koťat zanedbaných a nastuzených, se zanícenýma očima, ale to je jen vizitka chovatele, nedobrého chovatele... nemocná koťata je třeba léčit, ne je dávat dětem na hraní... nesvědčí to ani dětem, ani koťatům.

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k