Pálivé bolesti pokračují

Pálivé bolesti pokračují a stupňují se - jsou v oblasti trupu, trávicí soustavy, také migrují, někdy v žaludku a kolem v tkáních a také až po celé trávicí soustavě  do břicha, také se rozlévají do prsou, žeber, podél žeber nahoru i dolů i do stran. Začalo to na Strattonu po Klacidu, myslela jsem nejprve, že je to herx, protože to trvalo několik hodin a pak přešlo, ale časem se to stupňuje a je to stálé. Musela jsem po chřipce vysadit ATB - jelikož projevy candidy - hrozně v puse, nešlo ani polknout. Stále nevím, co to je, beru třetí měíc Prokanazol, mám opuchlé dásně - patro, sliny šlehačkové, když hodinu nepiju,  zhorší se to, divně v puse, z jazyka si vytlačím bílou zapáchající (jako po houbě)tekutinu, sliny ve sklenici vody tvoří závoje a šňůrky pod hladinu, tak si myslím, že to je plíseň (lékaři tvrdí, že ne) - mohla by plíseň takto v těle pálit? Nemám gynekologické potíže, ani mě nepálí konečník, nemám průjem, beru hodně probiotik. Ve stěrech mi candidu nenašli ani na gastroskopii - tam mi brali biopsii z jícnu a nic, vzroky na Helicobactera a také nic, ačkoliv u  Klubala mám v Elise IgA +++. V žaludku našli mnohočetné drobné eroze s hematomy - léčím inhibitorem protonové pumpy a dietou na žaludek i bez lepku,cukru i protiplísňovou - takže je malý výběr co jíst. Ještě mi snesli malý polyp. Byla jsem u Klubala, podle testů se cpn a borelie drží stejně. Měla jsem nízké trombocyty 103 - spodní hranice je 150, při kontrolním odběru za 3 týdny vystoupaly na 129. Čekám na odpověď od Klubala (rozhodne se podle trombocytů), ale asi nevydržím a nasadím už dnes mino + azi. Podle dr. K mám  měsíc brát Prokanazol 1x1, pak azi + mino a brát Prokanazol obden 1 tabletu 1 měsíc , pak plaquenil, pak enti. Tuto kombinaci jsem měla před 2 lety. Od Strattona teď ustoupil, protože Amoxi hodně podporuje candidu. Nemohu už bolestmi vydržet, nejhorší je to v noci (kvůli tomu nespím) a teď už i přes den. Začíná se mi to vše rozjíždět v plné parádě - i zase klouby -bolesti (3. stupeň artrozy v kyčlích i kolenou). Tak už nečekám na odpověď a jdu dnes do toho: začínám klasiku azi + mino (mám ho vzhledem k létu a mému žaludku), v zimě ale doxy v protokolu pomáhalo na klouby, škoda, že to nevyšlo a nemohla jsem pokračovat... Tak co myslíte, měl jste někdo také takové pálivé bolesti, co udávám - jo a ještě mezi žebry... těžko se to popisuje, hodně se to mění... Děkuji moc za názory. Laďka

Ahoj Laďko,  toby mohlo

Ahoj Laďko,

 toby mohlo vypadat na helicobactera - přesně jsem tyto pálivé bolesti měla a to mě ještě pálil celý obličej, že jsem nemohla ani spát. Z gastroskopie - helicobacter negativní, ze stolice negativní - z krve pozitivní v Iga. Takže první jsem brala Klacid, Entizol + myslím Helicid - nepomohlo. Pak mi zabral až Amoxicilin + Entizol + Helicid - na 14 dní nebo 3 neděle už si nepamatuju. A od té doby mám svatej klid. Teda klepu, klepu...

Budeš brát Mino + Azi - tak by chtělo k tomu něco na snížení kyselosti v žaludku - Helicid ( to už vlastně jíš- inhibitor protonové pumpy) a hlavně přidat Entizol.

Taky je výborný na žaludek (kyselost atd) řapíkatý celer jako smoothie. Doporučuju :)

Ahoj Moniko, pochopila jsem

Ahoj Moniko,

pochopila jsem to dobře, že jsi měla z gastroskopie ze vzorku z žaludku a ze stolice Helicobactera negativního a protilátky v IgA pozitivní? Takhle to mám právě taky. No dr.Klubal mi to léčil vlastně Strattonem a nepomohlo: Amoxi + Klacid + Doxy + Enti. Já nevím, co to je, pálí mě i tkáně po celém trupu, do stran od žeber i do podbřišku - mění se to. Může to být od breberek - neuroborelioza? Ty bolesti jsou podobné jako v končetinách. Nebo plíseň? Fakt nevím. A tudíž nevím, jak léčit. Začalo to na Strattonu.  K tomu to strašné sucho v puse a ty sliny.Dík.

Laďka

Ahoj, ano, přesně jsem měla

Ahoj, ano, přesně jsem měla testy jako Ty. To je divné, že Ti ten helicobacter na té kombinaci (Amoxi + Klacid + Doxy + Enti) nezmizel a jedla jsi k tomu Helicid, Lanzul atp. ?

No, právě že nejedla. Ale to

No, právě že nejedla.

Ale to pálení je jiné než klasické pálení žáhy. Pálí mě tkáně okolo, celé okolí, tkáně v prsou a celého hrudníku. mění se to. Teď mám dietu na žaludek, tak žádné zeleninové šťávy nemám dělat... Možná jsem ten žaludek -ty eroze způsobila tím, jak jsem do sebe cpala jídlo proti candidě: hodně česneku, zázvoru, taky kurkuma, chili papriky, pepř, oregánový olej, GSE, hodně citronu...atd...možná jsem to přehnala ... i když doktorka mi řekla, že to mám ze stresu... a toho jsem měla v životě opravdu za poslední roky hodně moc a dlouhodobě.

MNě to přijde jako něco se

MNě to přijde jako něco se žaludkem a žlučníkem. Bolí Tě kolena a  klouby na rukou- spíše na prstech, než lokty ?

Nezkoušela si jen pít zeleninové smoothie, alespoň pár dní ?

Ještě možná máš reflux, jak máš poškozenou sliznici žaludku a ta kyselina vše pak rozleptává až do pusy - vše pak pálí a bolí.

Nepálí mě to po trubici

Nepálí mě to po trubici nahoru přes jícen do pusy. Je to moc zvláštní a taky k tomu ty sliny. Teď mě například nejvíc pálí tkáně v prsou a směrem k ramenům a také pod žebra do stran. Stále se to mění.Klouby mě bolí všechny, borelie mi je doslova sežraly.

Ano, já vím, jaké je to

Ano, já vím, jaké je to pálení - měla jsem to samé/ nepálila mě trubice , ale vše okolo - jakoby ta kyselina podráždila nervy v jícnu a to pak pálí a bolí v hrudníku atd.. 2 roky jsem pátrala - až to byl žaludek a vůbec mě to nenapadlo celou dobu - žáha mě taky nepálila.

Dieta na žaludek je jaká ?

Je to tzv. dieta šetřící č.2,

Je to tzv. dieta šetřící č.2, vařené jídlo, vařená zelenina, vše hodně doměkka, aby nedráždilo žaludek, nekořenit, nesmažit, vše dělat jen na vodě a tuk přidat nakonec ... atd, najdeš na DIETOLOGIE, takže se mi to tluče s dietou protiplísňovou.

No, když si nejedla ten

No, když si nejedla ten Entizol či Lanzul(inhibitor protonové pumpy)- tak se ten Helicobacter nezlikvidoval. A dělá tuhle paseku. Možná pak i ty plísně atd. Ale jako první bys měla vyřešit ten Helicobacter. Vím, že ho Klubal moc neřeší, už jsem s ním o tom měla diskuze.

Tak dík. Ale nevím, jak to

Tak dík. Ale nevím, jak to dál řešit, když na gastru ... negativní. Loni mi tam jedna lékařka řekla, že je těch kombinací víc, když nějaká nezabere. Loni mi dělali jen vzorek ze stolice, letos jsem měla od obvodní žádanku na gastroskopii. Chtěla jsem ukázat od Klubala IgA +++, ale nebyl zájem to ani vidět.

Nebo ještě zkusit kombinaci

Nebo ještě zkusit kombinaci Amoxi + Klacid (blbě jsem ho snášela - to hořko) + Enti + Nolpaza=inhibitor protonové pumpy. Mám tovše teď doma. A jak jsi k tomu brala Enti - v pulzech jako na borelku? Dík.

Já jsem byla ve VFN na

Já jsem byla ve VFN na Karláku pak ještě v Dobřichovicích - na gastroskopii, kde nenašli ze vzorku ze žaludku nic . Pak ani ve stolici. Už jsem byla zoufalá, tak jsem si sama zaplatila testy na helicobactera. Tam bylo IGa pozitivní - šla jsem k obvodní , tak mi předepsala Klacid, Entizol, Helicid. To nepomohla, tak jsem šla za doktorem, co mi dělal tu gastroskopii, říkám mu to, že testy z krve mám pozitivní a pálí a bolí mě hrudník, pálí mě obličej. Tak mi napsal : Amoxicilin+ Entizol +Helicid. Byl to myslím Mudr. Novotný z VFn, Karlák, Praha 2 - gastroenterologie.

Tak zkus jen Amoxicilin -

Tak zkus jen Amoxicilin - 1-0-1 myslím, že to byl 1g a k tomu Entizol, ale dávkování se nepamatuju, ale když dáš jako na pulz, tak se nic nestane a pak hlavně na to snížení kyselosti -Nolpaza - to neznám, to se musíš podívat na dávkování. Brát v kuse 14 dní vše dohromady  a to už uvidíš, za 14 dní pokud je to ono a správná atb. tak to musí zabrat.

Tak děkuju, tu Nolpazu 40 mg

Tak děkuju, tu Nolpazu 40 mg jednou denně mi dali na gastru, mám to brát 6 týdnů (mám za sebou deset dní) a zkusím kombinaci ATB.

Určitě zkus - za 14 dní budeš

Určitě zkus - za 14 dní budeš vědět (jestli to pomůže nebo ne), každopádně ten helicobacter máš na sliznicích IgA, tak tam neplechu asi bude dělat. Ta léčba není tak dlouhá jako u borely a spol.

Tak jo, Moniko, jen mi není

Tak jo, Moniko, jen mi není jasné dávkování Enti. Na gastro ale stejně budu ještě volat ohledně toho, jak vyšla histologie polypu. Řeknu doktorce, že pálivé bolesti trvají a připomenu pozitivní IgA. Děkuju, pá. Když nepochodím, zkusím to sama.

Ja nevim presne, jak jsem to

Ja nevim presne, jak jsem to brala -Entizol, ale bylo toho taky vic nez jedna tableta.

Amoxicilin 1g 1-0-1 (1* po12hod.), Entizol 250 mg 2-1-2 jako na pulzu, Nolpaza - podle pribaloveho letáku. Vse dohromady brat 14 dni v kuse.Tak at se zadari☺ a jsi brzo fit.

Ahoj Moniko, děkuju za

Ahoj Moniko,

děkuju za nasměrování. Našla jsem toto, zde jsou popsány možnosti léčby a přesné dávkování. Rozmýšlím se mezi první a druhou možností.Měj se dobře. Laďka

 

http://www.medicinapropraxi.cz/pdfs/med/2011/03/06.pdf

 

Tak to je fajn, zes nasla o

Tak to je fajn, zes nasla o tom povidani. Jinak me Klacid+Entizol+inhibitor protonove pumpy - nepomohl. Pisou tam lecbu na 7 dni. Mne dali na gastru 14 dni a OK. Tak at se dobre rozhodnes a kombinace zabere. Mej se pekne. Pa Monika

Rozhodnu se pro první

Rozhodnu se pro první variantu, protože tam není Entizol. IPP + Azi + Amoxi. To bych nedala 7-14 dní Enti. Z důvodu borelky a chlamky - mám na Enti pulzech hrozné zkušenosti a reakce. Hezké dny, Laďka

No, ted je otazka jestli se

No, ted je otazka jestli se toho pujde bez Entizolu zbavit. Tak uvidis.

A na borelu jsi zkousela

A na borelu jsi zkousela kolik pulzu?

6 pulzů ( z toho 5 plných) na

6 pulzů ( z toho 5 plných) na prvním protokolu a 7 pulzů ( z toho myslím 5 plných) na druhém protokolu. Takže 13.

no ak mas na entak riadne

no ak mas na entak riadne reakcie tak 

  • borela
  • chlama=vsetky mozne druhove
  • helikac
  • prvoky

mozes si vybrat co vsetko tam teda je

Já vím, mám borelu, CPN,

Já vím, mám borelu, CPN, Helicobacter ( ale na gastru říkají, že ne ), přitom mám už gastritidu potvrzenou

Mne taky rikali, ze

Mne taky rikali, ze helicobacter nemam a to jsem podstoupila 2 gastroskopie. Z tech vzorku ze zaludku je to o nicem. Z ty krve je to jasny.

ak mas problem s helikacom aj

ak mas problem s helikacom aj po ATB,tak kupit mastichu a tvrdu mesacnu dietu bez masa,jest bezkvaskovy chlebik a vsetku zelenu zeleninu papat,ovocia, sladkosti vyluc a ten mesiac musi stacit na helikaca

LADKA: ak mas borelu,tak sa

LADKA: ak mas borelu,tak sa zameraj na borelu,vsetko popritom sa iba zviezlo uz

Bitcoin: no právě tu jsem

Bitcoin: no právě tu jsem tloukla Strattonem s těžkými reakcemi  a pak na konci ledna ta hrozná chřipka, projevy candidy (zase bez potvrzení lékařů), takže jsem musela ATB přerušit.... a teď tápu co a jak řešit.

Tak to proste zkus bez

Tak to proste zkus bez Entizolu, jestli se toho pujde zbavit. Podle me asi moc ne. Tak uvidis. Kdyz tak to pak zkusis s Enti, co Ti to bude delat. Jina cesta stejne neni. 

Jak jsme se vcera bavily o ty setrici diete, co mixovany ten rapikaty celer atd.- jako smoothie. To by preci žaludek nemelo zatezovat. 

Bitcon: Jen dieta co pises mi

Bitcon: Jen dieta co pises mi ani náhodou nestacila. Mne pomohlo na 14 dni Amoxi, Entizol, Helicid. Zadne reakce jsem na Enti nemela a pak uz jsem měla svatej klid x let. 

Moniko a měla jsi při té

Moniko a měla jsi při té léčbě Heli zároveň rozjetou boerelku? Právě, že já bojuju s borelkou 3. stupně ( strašně dlouho neléčenou, starou 25 let se sílícími plíživými příznaky) a CPN také starou aspoň od roku 2009.

V te dobe si myslim jsem ji

V te dobe si myslim jsem ji rozjetou nemela, i kdyz si myslim, ze ji mam od cca .16 let. Tzn. neco kolem 30 let( prvni testy na borelii v roce asi kolem 1996 -doktorka rekla, ze jsem se s ni setkala, takze nic), ale vzdy jsem to nejak ustala kratkodobym prelecenim atb.( chripkove stavy, bolesti atd, anginy) - posledni leta dle laboratori - pozitivni jen v IgM- persistujici infekce. Fungovala jsem dobre. Az minuly rok v srpnu me pristiplo kliste + od dcery jsem chytla mycoplasmu a v prosinci jsem ochrnula na pulku tela, plus silene neurostavy, paleni celeho tela , chveni, brneni atd. Zacala jsem se léčit jako Jade v lednu a po 3 mesicich jsem v poradku. Ale ty 3 mesice byl masakr. Pak vse neuro postupne ustoupilo a neni mi neni fakt nic. Jsem na sebe tvrda ohledne zivotospravy, zacala jsem chodit s hulkama i kdyz jsem mela jeste spadlou tvar a telo se mi chvelo, jak kdybych pracovala sbijeckou celej den. Kapu plno tinktur, beru mraky bylin, misto jidel delam zeleninove smoothie, obden saunu. Podle me, kdyz neco nezabere do 3 měsíců, tak je to dost divny a mozna to ma i jinou pricinu.

Ono, stejne na vyber moc nemas. Bud zkusis ty atb. na 14 dni nebo ne. Nebo jeste byliny, pit jen zeleninove stavy. 

Tak děkuju. Saunuju také

Tak děkuju. Saunuju také obden a myslím, že mi to dělá dobře. Pá.

Já se začla léčit dřív než v

Já se začla léčit dřív než v lednu 2017, wp pro cpn od 2007-14, protokol na borelu od 9/2016, jen se menily ruzne leky.

WP 10/07-2014 CFS, EBV, CMV, CPN alergie, onychomykoz žil nedost., bolest kloubůsvalů, 3/12 autoimun ŠŽ Eutyrox, otitidy 6-9/16 Ciplox Cefixim, 9/16 WP roxi,doxy,enti,isoprinosin, neuroinf VZV, enterokok strept. B +12/16 amoxi, neuroborela 3/17 mino azi

Jade, to mi nějak nedošlo -

Jade, to mi nějak nedošlo - že si vlastně už jela atb už dřív. Každopádně věřím, že se z toho dostat dá. Já jsem toho příkladem. Dá se dostat i z hrozných neuro potíží. Je mi dobře jsem na 100% toho, jak si představuju zdraví. Tvář se vrátila nazpět, nohu cítím, s ramenem už můžu hýbat, spát můžu konečně normálně. Pořád jedu tvrdý zdravotní režim (strava, byliny, dejchání, cvičení, sauna, spánek), ale nemám s tím problém. Jen doufám, že mě něco zase nehryzne a nechytím x klíšťat jako minulý rok - to už by mě z toho kleplo.

A taky vím, že o sebe musím víc dbát, nepřetěžovat se, dobře spát, nestresovat se. To je taky velký spouštěč infekcí, které v nás spějí. V každém . Jinak všichni moji známí, kteří si u Klubala nechali udělat testy na borelii ji mají. Takže ji má již skoro celý národ, záleží jak to tělo s tím naloží. A také velkou neplechu asi dělají viry - EBV, VZV atd...

 

Tak to moc gratuluju, takhle

Tak to moc gratuluju, takhle nějak si představuju že se člověk vyléčí a cítí se dobře na 100%. Takže už jen pořádný repelenty, ty jsou k nalezení na bor. cz. Hlavně ten na oděvy co ty neřády přímo zabije, akorát je s tím trochu problém ho sehnat, páč ho unie zakázala + repelent na kůži. Už bych bez toho do přírody nešla.

A ještě: za jak dlouho od prvních příznaků neuroborely jsi léčila správnou atb kombinací? To je docela důležitý..

"Všichni známí co prošli testy na borku od k. ji mají" -

A proto se to asi bagatelizuje už jako chlamydie: no jó, borelióza, tu má přece každej, ta nic nedělá! Další prosím!

WP 10/07-2014 CFS, EBV, CMV, CPN alergie, onychomykoz žil nedost., bolest kloubůsvalů, 3/12 autoimun ŠŽ Eutyrox, otitidy 6-9/16 Ciplox Cefixim, 9/16 WP roxi,doxy,enti,isoprinosin, neuroinf VZV, enterokok strept. B +12/16 amoxi, neuroborela 3/17 mino azi

Já jenom, že co se týká třeba

Já jenom, že co se týká třeba repelentů, tak osobně jim moc nevěřím. Teď je toto téma dost aktuální, protože klíšťata jsou zase přemnožená a velmi aktivní, přičemž každé páté je infikované. Slyšela jsem docela dobrou radu od myslivců, jak se těm potvorám bránit. Žeprý je moc dobrý hřebíček naložený v Alpě (klasickou Retro Alpu koupíte v lékárně bez předpisu). Poměr se míchá odhadem: čili dáte do skleničky Alpy tolik hřebíčku, kolik jen tam vejde, necháte tak týden vyluhovat, pak hřebíček scedíte a roztok nalijete do rozprašovače a aplikujete na kůži i na oblečení tak jako repelent. Druhý recept, také od myslivců, je nacpat si do kapes sušený fenykl, ideálně je možné kombinovat hřebíček v Alpě i sušený fenykl do kapes a vyrazit do lesa bez obav. Ty potvory to prý nesnášejí. Oproti repelentu to nedráždí kůži. Já to aplikuji a zatím, musím to zaklepat, žádné klíště se nepřisálo.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

jj....ten hřebíček do

jj....ten hřebíček do francovky aplikovala už moje babička

Výborně

Výborně Wink

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Já už jsem přemýšlela, že si

Já už jsem přemýšlela, že si pořídím takovou tu bílou kombinézu do prašnéhoho prostředí. To až mě někdo potká v lese - tak se lekne. Ale už si vůbec nedovolím po těch zkušenostech jen do lesa v tričku, šortkách.  Mně ještě někdo radil repelenty na psy, že jsou dobré. Ten hřebíček v Alpě používá můj muž - občas, jsme líní se mazat - ta lenost se nevyplatila.

Tak na tričko a šortky do

Tak na tričko a šortky do lesa, na to zapomeň. Já chodím do lesa zásadně v kombinéze a na nohy si dávám vysoké kozačky. Má to výhodu, že se každý úchylák lekne, takže znásilnění apod. mi docela nehrozí ... Jinak přemýšlím zapůjčit od známého, který byl v kosmu, skafandr. A samozřejmě, francovku vtírám i do vlasů, zředím krev panákem slivovice, ale pouze té dobré Moravské domácí a nepančované a přikousnu salátkem s fenyklem, i kyž fenykl mi nechutná, stejně jako těm potvorám. Ale je to prý lepší než pivovarské kvasnice. Kdybych chytla k mým chlamkám a mykoškám ještě borelku, tak bych se z toho lesa už ani nemusela vracet a mohla bych si tam rovnou ustlat pod kytkama ...

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Boreliozu mám asi 30 let,

Boreliozu mám asi 30 let, nemocnost, angíny, nervové bolesti - mezi lopatkama,pálení ramen, za krkem, ale prostě jsem fungovala naprosto v pohodě - hodně běhám denně tu 10 km - tak jsem ten zánět spálila.

Vždy se to přeléčilo monoterapiíí s angínama s helikobacterem atd...

Neuro potíže - jako už to hrůzné ochrnování - necítila jsem nohu, - zbytek opíšu ze zprávy - objektivní stav : frustní paresa VII. sin, chabé držení, insufience HSS,HKK a DKK, polytopní krepitace v kloubech, závěr : Subchronický cervikobrachiální syndrom I-sin s iritací C6-7 I.sin- na terénu stenosy C5-7 s kontaktem na míchu, VS - Borelioza  . s pozdními následky v oblasti pohybového systému) , pálení celého těla -jak když tě někdo smaží, nespavost 4 dny- furt dokola x měsíců, pak jakžtakž 2 dny spánek, tlak šílenej, bolest ramene - už jsem s nim nehýbala, brněné, chvění celého těla 

- tak od začátkuzáří/ října 2016 už jsem cítila, že něco není něco OK a to už jako hodně - vše předtím jsem přecházela a nevšímala si toho.

Léčit jsem se začala asi 4-5 měsíců od ochrnování.

Po 3 měsících léčby jsem  v pořádku - ty 2-3 měsíce mazec- ukrutnej. Nyní už nemám žádné reakce ani na Entizol.  Jak jsem psala, dělám všechna možná opatření - byliny, smoothie, atd.. co jsem psala. Taky určitě na to má vliv reaktivace EBV.

Pak určitě napíšu nějaký blog, abych podpořila nováčky (co se tady někdy čte je hrozně depresivní a pak má každý strach, že se z toho nevyhrabe) , že se z toho dá dostat. A určitě je již možné najít lékaře, který tomu rozumí - narozdíl od doby před 89 a na začátku roků 90 - když tomu vůbec nikdo nerozumněl. Te´d tady přece někdo je a možnost existuje - Luhačovice, Klubal, Durovská, ale setkala jsem se teď poslední dobou i s alternativními Mudr., kteří podporuju v této neuroborelioze léčbu podle německých směrnic - 200Mg Minocyklinu, 500 Sumamed, 1500 Entizol - pulzne. Na dobu 4-6 měsíců a i tuto dobu vyléčení musím potvrdit.

Takže pokud někdo má zájem toto AKTIVNě řešit, (ne jen brečet, že nikdo nepomůže) pomoc v této době již existuje.

Pokud se to do 3 měsíců  nelepší je podle mě důležité hledat příčinu ještě  jinde.

Jade, jak chceš u každého pozitivního boreliozu léčit, když jí má skoro každý v testech? To by se musela léčit celá ČR, Někdo jí má v IgM i V IgG, někdo jen v jednom, plno lidí je séronegativní - to jsou již To chronici s největšíma potížema - ta laboratorní diagnostika je velmi, velmi ošemetná. Já myslím, že důležité je jak se člověk cítí.  Pokud ta borelioza je nebo byla , stejně se asi úplně vytlouct prostě nedá - jen uspat - aby neškodila, to Ti stejně nikdo pořádně neřekne, jak to je. Základ je nastavit rovnováhu v organismu.

A další jsou ty viry - tam je to to samé, jen je prostě uspat. A pak nedráždit.

 

Děkuju za popis. Taky to máš

Děkuju za popis. Taky to máš hustý. Dej to pak prosím do blogu, bude to pomoc pro všechny. Já to začla pořádně léčit až tak 10 měsíců po prvních neuropotížích. A jsem séronegativní jak říkáš.

WP 10/07-2014 CFS, EBV, CMV, CPN alergie, onychomykoz žil nedost., bolest kloubůsvalů, 3/12 autoimun ŠŽ Eutyrox, otitidy 6-9/16 Ciplox Cefixim, 9/16 WP roxi,doxy,enti,isoprinosin, neuroinf VZV, enterokok strept. B +12/16 amoxi, neuroborela 3/17 mino azi

Moniko, prosím Tě, jaký jsi

Moniko, prosím Tě, jaký jsi měla protokol a jaké dávkování? Děkuju.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k