Paraziti

Chtěla bych se zeptat, jak jste brali atp. Na netu jsem našla lék Vermox (1-0-1 tři dny po sobě) a lék Albendazol. Mohu si o ně požádat i když jsem teprve na začátku léčby?

Začala jsem u toho, že jsem řešila neskutečně otravné močení. Prakticky každou hodinu i méně musím na toaletu. Není v tom žádná záhada, protože pořád strašně moc piju. Našla jsem: askarióza - škrkavky, sídlí v tenkém střevu, odulé břicho, nadýmání, záněty kloubů, zadržování vody v těle, mohou být příčinou nevysvětlitelné obezity, bolestí hrudníku, pronikají i do mozku a míchy. Pak jsem někde četla, že paraziti jsou příčinou autoimunitních změn v oblasti, kde se vyskytují, což já mám v gastrointestinálním bloku. Někteří i vyvolávají anémii, jak ze střev sají krev. U mě už snad 4 roky trvá bublání, plynatost (ale úplně nenormální) a vodnatý pocit. Ve finále to vygradovalo v třiměsíce trvající průjem. Problémy mohou způsobovat i chlamydie, kvasinka, je toho moc.

Vermox nic moc neřeší a je

Vermox nic moc neřeší a je dobrý akorát tak pro naše zvířecí mazlíky :o) Já osobně jsem značnou úlevu pocítila, až když jsem brala Praziquantel, a současně Albendazol a Ivermectin. Ale brala jsem to ve strašně malých dávkách a tak ten výsledek nebyl takový, jak jsem očekávala, ale i tak se mi hrozně ulevilo. Přemýšlím, že začnu s antiparazitiky znovu a pořádně. Ty příznaky, které uvádíte, ty mám bohužel taky..... :o(

Já nejsem já....  :o(

Čau č.5 já jsem si zvolil

Čau č.5

já jsem si zvolil dávkování ATP zde http://www.shift-centrum.com/antiparazitika-a-antihelmintika-davkovani.html .Je to sice docela drsný, ale mám teorii, že kratší,ale účinné dávkování je lepší než dlouhodobé ale k ničemu. Parazity jsem ale odchytil na křemelinu a na ATP už ne. První impuls hledat parazita byl u mne z přístroje In-body a informace, že zadržuju v těle vodu. Co všechno ještě v těle zadržují paraziti poznáš až je zlikviduješ. Předtím jsem měl nafouklé břicho jak podvyživené africké dítě a teď se mi rýsují jakž takž břišní svaly ( bez cvičení). Více viz můj blog. orel (-:D

orle, jak dlouho ta tvoj kúra

orle, jak dlouho ta tvoj kúra trvala? teď do toho už neumím čučět... :-(

no Orel co sa tak pamatam tak

no Orel co sa tak pamatam tak to nejako extremne dlho nesiel...a ten navysoval hlavne entak a robil s nim pokusi, kedze to hral na ameby, ci nieco take...nemyslim, ze Orel presiel uplne celou skalou

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

aha. já potřebuju celou

aha. já potřebuju celou škálu, ale potřebuju být počátkem (kolem 5. ) května hotová :-(  a vymlácená od parazitů, co to dá... bohjužel donekonečna jsem čekala na souhlas od Klubaala, ktreý kamsi objel :-(

 

jinak máme doma giardie, nevíte, jak nacpat enti do dokkonale se vzouzející maminky?

Zalistoval jsem v kalendáři a

Zalistoval jsem v kalendáři a dlabal jsem od 15.11 Noromectin po 4 dnech a 3 dny pauzy, od 27.11 jsem v pauzách přidal Opticide (9(6) tbl/denně) a 4 tbl Albendazolu. Končil jsem 20.12 4denní kůrou Benda a od 22.12 3x3 tbl Enti na týden. I přes tyto kombinace se mi jaterní testy stále lepšily.  A dnes (teď) jsem si pro zkracující spánek (3 hodiny už je fakt málo) a bolesti v krku nasadil znovu Noromectin. orel (-:D

Tak to dítě z "Biafry" mě

Tak to dítě z "Biafry" mě napadá pokaždý, když se vidím v zrcadle... :o) Jen s tím rozdílem, že hlady netrpím, spíš naopak. Tak jestli to náhodou nebude z něčeho jinýho a já to svádím na parazity :o)

Já nejsem já....  :o(

Já jedu atp podle Bláhové,

Já jedu atp podle Bláhové, házím sem celý návod jak na Albendazol a Praziquantel tak na Ivermcetin a Diethylcarbamazine:

UNIVERZALNÍ PROTIPARAZITÁRNÍ KURA- Prazi, Albe

 

Základní antihelmintika:

 

Albendazol na hlísty / roupy, škrkavky, háďátka…/ Praziquantel na tasemnice a motolice /jiný název WORMICIDE/

se užívají 5-6 týdnů. Užíváme je vždy o víkendu, v týdnu pauza. Albendazol a praziquantel se užívají po snídani.

Pro váhovou kategorii 60 až 100 kg budete užívat 2 tablety Albendazolu například v sobotu, 2 tablety Praziquantelu například v neděli.

Po albendazolu můžete očekávat průjem, bolesti hlavy, po praziquantelu nevolnost, točení hlavy, zřídka vyrážky, někdy průjem, někdy zácpa.

Po pěti až šesti týdnech užívání antihelmintik je možné podpořit odchod zbytků ze střeva domácím klystýrem, nebo zajít na profesionální hydrokolon. V případě zácpy zařadte klystýr i dříve.

Pro váhovou kategorii 30 – 60 kg budete užívat po jedné tabletě albendazolu a po jedné tabletě praziquantelu, také v sobotu a v neděli po snídani, také 5 týdnů.

V den, kdy užíváte antihelmintika, byste neměli pít alkohol, ani pivo. Můžete řídit motorová vozidla.

Albendazol stojí 35 Kč za tabletu. Praziquantel stojí 40 Kč za tabletu

Na dobírku přijde jen tolik tablet, kolik ve skutečnosti potřebujete, ne originál balení, což je cenově velmi výhodné.

V případě dětských roupů doporučuji přiobjednat další 2 až tři tablety albendazolu navíc, které užijeme na noc jako čípek, 2x až 3x po sobě s týdenním odstupem. Navíc k orálnímu užívání.

Ivermectin je další antihelmintikum, užíváme jej na léčbu vlasovců. Je vhodný pro diagnózy jako je lupenka, astma bronchiale, alergie všeho druhu, chronické rýmy, atopický ekzém a svědivé ekzémy, nemoc neklidných nohou, křečové žíly apod.

Obecný výpočet dávky je 0,20 mg krát váha člověka, takže 60 kg člověk bude potřebovat 12 mg ivermectinu na jednu dávku.Tablety ivermectinu jsou po 6mg, takže užije naráz dvě tablety před snídaní,

zapije vodou a celý den bude hodně pít. Takových dávek by měl užít nejméně 4-6.

Můžete zprvu očekávat zhoršení symptomů, tedy budete více vykašlávat, pokožka může více svědit, klouby více bolet, ale potíže zmizí po dalších dávkách ivermectinu, většinou po třetí až čtvrté dávce. Po Ivermectinu se může objevit ospalost, únava, je vhodné nesedat za volant.

Kdo spěchá s léčbou, může si ivermectin zařadit do předchozí léčby na úterky a čtvrtky, kdo nespěchá, může zahájit ivermectinovou kúru až po dobrání praziquantelu a albendazolu, nejméně 2x týdně. Někdy základní potíže vymizí už po A a P.

Pozor, Ivermectin indi.-jedna tableta stojí 170 Kč.

Léky objednáte na mailové adrese parazit.cz@gmail.com, přijdou do týdne, české poštovné.

O užívání Entizolu by měl rozhodnout poradce. Podle masivnosti prvokových zátěží ho zařazujeme na začátek / silná nákaza/ nebo na konec celé kúry. Užíváme 1-0-1 po dobu 10 dní, po jídle. Poradce rozhodne o nutnosti užívat Entizol spolu s partnerem, partnerkou.

Vlasovci - Ivermectin a Diethylcarbamazin

První den 1 dílek/ pětina/Agrimectinu, aretovací kolečko nastavíme na rysku 250

nebo 2 tablety Ivermectinu před snídaní na lačno, cca 15 minut po kapkách

jonášovkách

Druhý den 1 dílek Agrimectinu, kolíček na 500, na lačno, 15 min po po jonášovkách

Třetí až Pátý den 1 dílek Agrimectinu, kolíček na 750, 1000 a 1250, na lačno, po jonášovkách

Šestý den pauza, hodně pít, tělo si uklízí

Sedmý den Hetrazan, padesátikilový člověk vezme půl tablety, stokilový celou, po snídani

Osmý den Hetrazan padesátikilový člověk ráno a večer po jídle půl tablety, stokilový

člověk ráno i večer po jídle celou

Devátý den Hetrazan, padesátikilový člověk vezme ráno celou tabletu, večer půlku,

stokilový ráno a večer po tabletě

Desátý den Hetrazan, padesátikilový člověk vezme ráno a večer celou tabletu, stokilový

ráno tabletu a půl, večer tabletu a půl

Jedenáctý den Hetrazan padesátikilový člověk ráno a večer tabletu a půl , stokilový člověk

ráno a večer po dvou tabletách

Dvanáctý až šestnáctý den Agrimectin pasta

Na WP 06/2012-04/2013 (atb, atp,antimykotika,alternativa),15 let bolesti hlavy,od 04/2012 pálivé bolesti hlavy,zad,srdce,kompletní insomnie,tuhnutí krku,od 06/2013 zbývá-slabý tinitus, občas bolest zad

A ty jsi to cele prosla tech

A ty jsi to cele prosla tech 5 ci 6 tydnu nebo tedy prochazis popri atb? A beres plne davky, jake Blahova popisuje? A snasenlivost je podle tebe ok? Kandida? 

Kdyz to ted ctu, tak vzit si jednou tydne o vikendu 2 tablety albendazolu mi neprijde zas tak hrozne. 

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

co je to ten hetrazan?

co je to ten hetrazan?

Cislo 5 to ti  nikdo nepovi,

Cislo 5 to ti  nikdo nepovi, jestli muzes, to zalezi na tobe, jak se citis a co zvladas. Ja jsem brala vermox s atb, ale nemelo by se brat moc vysoke davkovani a taky vetsina parazitik rozjizdi dost kandidu, takze i na to je potreba myslet pri atb zatezi. 

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

.

.

Hetrazan  jrpro mě novinkou.

Hetrazan  jrpro mě novinkou. Co je zač?

bouhužel už mi únava nedá zdlouhavě hledat a louskat, potřebuju opravdu širokospektrou kúru údernou, mám dona iver, prazi , albe. nestačí? nemůžu vynechat atb (slepnutí), asi j ebudu muset snížit.

no problem je kombinovat atb

no problem je kombinovat atb s atp, coz se proste nema a zvlast u agresivnich protokolu

bych si taky rada jednu kuru svihla, vermox me nikam neposunul co se tyce bricha, ale s tou chemickou vybavou bych nerada skoncila na bidylku v bohnicich za zvuku kikirikii

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

to já už tak končím:D  

to já už tak končím:D

 

napisem co som siel

napisem co som siel ja...zacal som cisto prazim...tam som to buchol tusim len 2 x ci 3 x po 1300mg ci tak nejak, ta 300vka je zaokruhlena ak ma pamat neklame...potom som siel vermox, to bolo viac kur, pozno 5 - 6 trojdnovky, potom nejaky cas frei a zasa trojdnopvky...potom som siel iverm 3 dni potom 3 dni albe a takto som to striedal....napokon som siel len ivermect 12g jeden mesiac nasledne som siel len albe 400mg cely mesiac. najvacsie reakcie boli na prazi a albe...iverm mi zas upratal pohybi pod kozou tak, ze hned po prvom dni som nemal ziadne....po vysadeni sa pocit vratil, ale uz nikdy nie v plnej sile....momentalne velmi umiernene, zistil som, ze to reaguje to svinstvo na to co zozerem, ked im dam nieco pre nich chutne, tak sa to poprelezi trosku....ked mam striedme dni, ani o tom neviem a neozve sa to - ako napr dnes...dnes som bol poslusny :)

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

jak dflouho jsi to jel

jak dflouho jsi to jel dohromady?

Chtela bych se zeptat jestli

Chtela bych se zeptat jestli Kl. resi parazity?

Ja jsem je zatim neresila,protoze jsem meta docela dost starosti s atb..ale tak jak tu pisete i ja mam neustale nafoukle bricho a vami popisovane problemy..musim necim zacit a nevim kam se mam obratit a zda se nejake leky daji koupit primo a nebo opet jen na predpis..musim zacit..verim,ze tim,ze vlastne cely zivot jsme doma meli jak kocky tak i psy i jinou havet,bych parazity mohla mit..diky za tento blog,myslim si ze je dost dulezity a poucny..proste musim zjistit co se da brat s atb a co zabira..vim,nikdo zde neni lekar,ale vlastni zkusenosti jsou nekdy lepsi nez doktor..precist navrhy a pak si vybrat a zkusit..to je prave to,co si zde muzeme vyzkouset

na WP od rijna 2012

Hetrazan je nazev leku s

Hetrazan je nazev leku s ucinnou latkou Diethylcarbamazine. Ma ucinkovat na dospelce napr.filarii. Ja jsem brala dvakrat za sebou kuru na filaria (vlasovci),tu druhou ostrejsi, az 3,5 tablety Hetrazanu. Ted jedu Albe/Prazi kazdy tyden, to je co do davkovani daleko snesitelnejsi. Jedu to pri plne palbe atb. Do toho MMS, Nystatin a hafo doplnku. Moje telo se zmenilo na chemicku. Tak lecbe zdar.

Na WP 06/2012-04/2013 (atb, atp,antimykotika,alternativa),15 let bolesti hlavy,od 04/2012 pálivé bolesti hlavy,zad,srdce,kompletní insomnie,tuhnutí krku,od 06/2013 zbývá-slabý tinitus, občas bolest zad

je to jediné, co je na

je to jediné, co je na filári?

na filarie by mal byt aj

na filarie by mal byt aj ivermectin tusim

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

dík taky jsem mělapocit ale

dík taky jsem mělapocit ale znejistělo m ě to

ještě abych ztráceůa víc času sháněním hetrazanu

jsem dennně v práci a kocour má raka, takže nám fakt sníženou vnímavost

 

Já jsem jela atp kúru od 2/3

Já jsem jela atp kúru od 2/3 s minem, ke konci jsem možná přidla už i azi, ale to si fakt už nepamatuji.

Pro zájemce vkládám mé atp schéma:

 Albendazol (A) užívat najedený se lžičkou olivového oleje, zlepšuje vstřebávání

Praziquantel  (P) užívat najedený, zapít kvalitním grepovým džusem, zlepšuje vstřebávání.

Ivermectin (I) užívat najedený, třeba s čokoládou, nezlepšuje vstřebávání, ale spraví chuť, bo je to fakt humus ;)

2  = dvě tablety, u ivermectinu 1x = cca 1,5 dílku na pastě (dávka na 60kg)

 Den:       Antiparazitikum:  Dávkování:

1.            P                            2-0-2

2.            P                            2-0-2

3.            P                            2-0-2

4.            A                           2-0-2

5.            A                           2-0-2

6.            A                           2-0-2

7.            x

8.            x                             

9.            x

10.          I                             1x

11.          I                             1x

12.          I                             1x

13.          x

14.          x

15.          x

16.          x

17.          P                            2

18.          A                           2

19.          x

20.          x

21.          x                           

22.          x

23.          I                             1x

24.          x

25.          x

26.          x                           

27.          x

28.          x

29.          P                            2-0-2

30.          P                            2-0-2

31.          P                            2-0-2

32           A                           2-0-2

33.          A                           2-0-2

34.          A                           2-0-2

35.          x

36.          x                             

37.          x

38.          I                             1x

39.          I                             1x

40.          I                             1x

41.          x

42.          x

43.          x

44.          x

45.          P                            2

46.          A                           2

47.          x

48.          x

49.          x                           

50.          x

51.          I                             1x

52.          x

53.          x

54.          x                           

55.          x

56.          x

57.          P                            2

58.          A                           2

59.          x

60.          x

61.          x

62.          x

63.          I                             1x

Moje tělo už není moje, teď je ze mě chodící mikrobiální Noemova archa, a proto se držím hesla "Usmívej se, bude hůř!" :)

jj, tenhle mám... ještě

jj, tenhle mám... ještě jednou dík moc. bohužel se ěvci vyvinuly tak, že sháním kratší a údernější model . pak třba zopakovat. 

prostě z os. důvodů musím být v 1. čtvrtině květka hotová. tím, že byl klubal pryč, se mi všechno zdrželo, pomotalo atd. přece jen nechci dělat věci bez jeho vědomí. a teď ho bobarduju poštou a si se k ní zatím neprokousal.

jinak možná půjdu na opreraci ruky zbytečně, za předpokladu, že by mohla pomoct atp.

Nechcem mudrovať ale toto je

Nechcem mudrovať ale toto je velmi slabý ATP protokol! tento protokol možno trocha pomože ale zaručne nie na dlhú dobu. Všetci čo sa tu ponáhľajú a chú sa rýchlo zbaviť parazitov tak sa veľmi sklamú.Ak ste si ešte neuvedomili s kým máte tú česť tak sa pripravte na realitu. Parazitov sa zbaviť nie je jednoduche a ak by sa Vám to aj podarilo cestu spet do tela si nájdu velmi rýchlo!! V´daka tomu su poradcovia "zahojený" lebo od Vás ťahujú lóve:D. Protokoly proti parazitom su na dlhe trate !!! Tento protokol čo tu uvádzaš ti samozrejme može pomoct ale nevilieci ta na dobro!!! treba si nastudovat zivotne cykli parazitov npr. proti takej skrkavke trva liecba aj rok a viac-perfektna hygiena je jeden z protokolov!!! ak niekto chce info rád poradím a zadarmo! 

ps ivermektin nie z jedlom!! na lačno a ráno a zapit 3 lit. vody začat velmi opatrne a pomali cielene navysovat! Hetrazan hotova katastrova ak sa nachadzaju vlasovce v srdci ! ale aj mimo srdca v uzlinach treba si uvedomit ze mrtvy parazit pojde krvnym riecstom moze sposobit zablokovanie chlopne a kolabs ako vysitý! velmi opatrne by som zacal z uzivanim tohto lieku !!! ale pozor npr aj albandezol posobi na vlasovce uzival som ho vela mesiacov a asi az po piatom mesiaci som mal slaby kolabas co pripisujem odpadu ktorý putoval cez srdce do pecene takze ziadne hrrrr!!!

 

Gio,opet Ti dekuji za uzasny

Gio,opet Ti dekuji za uzasny prehled..na Tebe je proste spolehnuti :)))

na WP od rijna 2012

Děkuji všem za odpovědi :-).

Děkuji všem za odpovědi :-). Vzali jste to opravdu podrobně. Doufám, že časem tu budou dostupná antiparazitika jako v každém normálním státě.

no to neviem ako si myslela s

no to neviem ako si myslela s tymi statmi...lebo skor su dostupne v tych nenormalnych statoch, resp menej normalnych :) ale co je uz dnes normalne a norma zejo...

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Sama nevím. Třeba Německo,

Sama nevím. Třeba Německo, Rakousko. Chtěla jsem být jedovatá.

Adri, já si myslím to samé.

Adri, já si myslím to samé. Pouze opatrné dávky a doplnit je něčím přírodním. Tedy Albendazol + Prazi a až s nimi skončím, Ivermectin. To mi přijde strašně moc. Zkusila bych jen jedno, asi ten Albendazol na škrkavky 2tbl o víkendu. Tak dva týdny po sobě. Tělo by mělo dostat čas se těch mrtvolek zbavit. Většinou píšou, že člověk by se měl odčervit 1 x do roka. Jsou léky na předpis nebo se musí kupovat ze zahraničí? Někde jsem se tady dočetla, že ta antiparazitika můžou způsobit slepotu. Je to možné? Ten Ivermectin zní zajímavě, hlavně co dělá, časem by se dal zkusit. Z candidy mám obrovský strach, snažím se vůbec nejíst nic sladkého a čekat.

atp ti způsobí slepotu jen,

atp ti způsobí slepotu jen, když je v oku červ a není to pokryto nějakým protizánětlivým prostředkem. nech se kouknout u očního. já mám oči úplně zničené, ale červy mi v nich nenašli.

Ahoj, ja zkousela zatim jen

Ahoj, ja zkousela zatim jen vermox (krome jakesi vyrazky na zapesti vubec zadna reakce, z meho pohledu uplne k nicemu) a pak prirodni veci. Kremelina (reakce vicemene zadne), parasite complex (na me dost silne a ucinne, zvladla jsem v plnem davkovani 3 dny a myslela ze je po mne), wormwood combination (taky znacne reakce), super enzymes (priserne reakce), artemisia (musela jsem vysadit kvuli ledvinam) a par dalsich veci, ktere maji teoreticky zaber na parazity. Z prirodnich dostupnych veci se mi osvedcila cerstva okurkova stava (na litry...), cesnek (na kilogramy :-D), cibule, green foods a protikvasinkova dietka, zadne mleko a co nejvic syrove (samozrejme peclive vydrhle) zeleniny... ono tohle je otazka hlavne vnitrniho prostredi, zakladem jsou cista streva a silna imunita, paraziti jsou vsude, nejde se jim zcela vyhnout, chce to vytvorit v tele takove podminky, aby se jim u tebe nelibilo. Podle me je nejlepsi zacit stravou (tech prostredku proti parazitum je mnoho, treba papaya, ananas, hrebicek, kurkuma...), pak pridat nejake specialni prirodni smesi jako napr. zmineny parasite complex a kremelina a az nebudou zadne reakce ani se stav nebude lepsit, tak projet kuru chemickymi atp. Tak bych to udelala ja. Ja jsem zatim v te prvni fazi, protoze ani ty prirodni veci nezvladam. 

 

ja som zaviedol tiez do

ja som zaviedol tiez do jedalnicka vice mene denne nieco z 3 comba ananas, papaya, mango - enzymova bombicka, najlepsie dokopi zmixnut...ostatok tak ako emily hovori - zelenina ale nie varena...vysadit cukor, vysadit biele pecivo - nasiel som akurat gluten free/wheat free/lactose free tak som spokojny...tiez som nazoru, ze crevo ja zaklad - ja som mal odjakziva problemi so zazivanim zaludkom, teoreticky crevami...podla mna sa to v starsom veku prejavilo jednoznacne ako velka slabina a skara pre infekcie...

emily vramci mliecnych veci, jogurt z kozieho mlieka moze byt? :)

inak chcelo by to jest enzymi na kila...to myslim vazne...

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

a zhanam papaya powder ak by

a zhanam papaya powder ak by niekto vedel o niecom bo neviem najst

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

tjo já většinu syrové

tjo já většinu syrové zeleniny nemůžu... 

 

Emily, Euchrid, děkuji za

Emily, Euchrid, děkuji za Vaše zkušenosti. Emily, ty doplňky kupuješ kde? Parasite complex jsem našla jenom na e-Bay. Reakce můžeš mít na silné koncentráty bylinek v přípracích. Jsou to sice jenom bylinky, ale dost naměstnané. Brala jsi také nějaká antivirotika?

Kupovala jsem ho na strankach

Kupovala jsem ho na strankach vyrobce. Jasne, ty byliny maji sirsi zaber a maji v tele vliv na vic veci, enzymy v pripravku obsazene krome parazitu rozbiji i biofilmy atd., ale ja mela vyrazne GIT reakce a na wc jsem pak pozorovala jakesi podezrele utvary... myslim si osobne ze doprovodne projevy byly urcite znamkou vymirani parazitu. Z antivirotik jsem brala 20 dni Herpesin ve vysokych davkach a prestoze mam hsv dlouhodobe pozitivni a to i v IgM, reakce vubec zadna. Neverim v to, i odborna literatura uvadi, ze atv se musi nasadit pri prvnich priznacich virove nakazy - v radech dnu, jinak to nema valnou ucinnost. Na me vic ucinkuji prirodni veci tedy vyjma moc. cest, na to zabiraji akorat atb, nic jineho.

 

Ahoj Emily. Já jsem našla

Ahoj Emily. Já jsem našla http://www.nutrasanus.com/parasite-complex.html parasite complex od vita base. Křemelinu jsem našla na http://diatomx.co.uk/epages/eshop439661.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/eshop439661/Categories/%22DiatomPure%E2%84%A2%20Human%22. A pak ještě nastudovat, jak se za to platí, protože jestli je to přes e-banking, tak ten nemám. Artemisii si koupím u nás v lékárně.

Ten herpes je nebezpečný. 20 dní léčby je málo. Způsobuje pálení jak popálenina, svědí. Známá ho má na obličeji, hrozně ráda bych nějak pomohla. Postižené místo zůstané v takovém stavu, jako při ukončení léčby a už se víc nezlepšuje. Vždycky je přeléčený, ale jak s ním žít dál a zajistit, aby se nevrátil nikde neřeší. Žádné kontroly...  Neexistuje na něj vakcína? Třeba by ti bodla :-). Já teďka studuju viry. Popálí sliznici a ta je pak otevřenou branou pro všechno. Taky jejich přítomnost v těle je dost destruktivní - můžou bránit proudění lymfy (je to možné?) a přežívat a přežívat.

Ano, to je ono, ja kupovala

Ano, to je ono, ja kupovala na vitabase.com. Kremelinu mam z te stranky co jsi uvedla. Plati se tusim pomoci embosovane platebni karty. Proti virum je zase spousta prir. veci jako cecko, lysin, oregano oil... Heh, vakcina, ta by mi pomohla tak do hrobu :-) Na zadne ockovani by me dnes uz nikdo nedostal (doporucuju treba www.slobodavockovani.sk)

 

Nevím, zda ta informace k

Nevím, zda ta informace k něčemu bude, ale příkládám svou zkušenost s antiparazitiky. Já jsem je brala podle poradce, a sice Albendazol v sobotu 2 tbl. a Praziquantel v neděli taky dvě tablety, a pastu Ivermectin v pondělí a ve čtvrtek. Nebylo mi vůbec nic, ani špatně, ani průjem, a ani pasta mi chuťově nevadila. Je trochu hořká, ale dá se to přežít :o)

Hned po první dávce Prazi jsem pocítila velkou úlevu, za celé 3 roky jsem se cítila "zdravá" jako dříve, ale možná to byla jen shoda náhod a stabilní počasí... Každopádně brala jsem to asi 2 měsíce, potíže se mi zmenšili cca na 50%, ale potom se to začalo vracet. Mám dojem, že to dávkování bylo nízké. A uvažuju o tom, že to zopakuju. Ale počkám na Klubala, kam jdu brzo na kontrolu.

Já nejsem já....  :o(

http://zena.centrum.cz/zdravi

U měchožila se píše, že

U měchožila se píše, že rozbití jeho cysty může způsobit anafylaktický šok nebo smrt. Jak člověk může poznat, že ho má? Eosinofily má skoro každý v pořádku. Existuje nějaký test - máš cysty parazitů? Mě tam příjde, že na něj může ukazovat nějaká anémie. Z těch antiparazitik začínám mít strach. Nevím, jestli jsem si tam všimla, že přítomnost některých parazitů zabraňuje toku lymfy. Člověk je pak takový odulý. Stejný příznak jsem ale vypátrala také u virů. Máte na to nějaký názor.

Lidi a Klubal muze taky

Lidi a Klubal muze taky predepsat ATPcka (recept) kdyz to jde dovest na nejaky ten individualni dovoz?Ja zase uvazuji o schistosomatoze:/ mel jsem problemy s jatry,ted slinivkou,najednou mocak prvni zanet a hned cystitida?Podarilo se mi dokonce jednu nitenku dostat moci pri prirodnich atp,ale chozeni v tele zustava a chuchvalce v moci obcas taky i kdyz mocak nepali:/Zvetsene lymfaticke uzliny v brise a premistujici se bulky v brise taky neresi(Joo Prazi a dalsi chem ATP bych rad okostoval nez me to "neco" sejme zase uplne,ale jeste zkusim kremelinu..Alespon ze mi ty tresy zmizely a ta silena slabost v rukou po tech atb,ale zase to bricho a nemoznost se poradne najist taky nic moc:d

Hoste 5 podle zkusenosti Mudru je Vermox cajicek a nekteri tvrdi ze prirodni veci jsou silnejsi nez tento lek.Jinak pri velke zatezi by se melo urcite zacinat pomalu.Mam stejne obavy jako ty,jeste zkusim tu kremelinu sehnat kdyz to vsichni tady tak chvalite:)A nebo mate nekdo prebytky?

A co to vraceni tech problemu i po Chem ATP pise to pan Ch,pise to Angell takze to taky nejde vymytit?Me se to chozeni treba objevuje po urcitych jidlech:/Obcas je klid a obcas se to po necem rozjede fest:/

Nepřítele můžeme zničit jen,

Nepřítele můžeme zničit jen, pokud ho dobře poznáme. Největší chybu vidím v tom, že tu pacienti střílejí naslepo a při detoxikaci nepostupují cíleně a sytematicky. K tomu je potřeba opakovaná diagnostika, např. u Bláhové, nebo u zkušeného diagnostika s přístrojem Salvia.

Není třeba se bát candidy, antihelmetika candidu nespouští, ale ničí parazity, kteří se do candidy obalují anebo ji v sobě mají, takže ji máte v sobě také. Nystatin je k dostání bez lékařského předpisu v Německu, sto tablet stojí padesát Eur.

v očích se parazitům líbí, protože jsou tam více-méně v bezpečí, je těžké je odtud vyhnat. Pozvali jsme je tam necílenou detoxikací, kdy se patogeny stahují do periferií. Proto je dobré oči vykapávat koloidním stříbrem nebo jinými očními kapkami s dezinfekčním účinkem. A k tomu samozřejmě v detoxikaci pokračovat.

 

 

 

°opakovaná diagnostika, např.

°opakovaná diagnostika, např. u Bláhové, nebo u zkušeného diagnostika s přístrojem Salvia°

co tady byla někdy zmínka na tato jména, tak si pamatuji jen, ŽE : našla všechno, všem,všude a inkasovala.......když jsou ovce hloupé a věří na podvody, tak at platí a věří na objevené....... a ládují se ATP

 

od r.2000

Připojuji články, které

Připojuji články, které nastiňují, čeho jsou paraziti schopní, aby si člověk přibližně dokázal představit, jak paraziti spolupracují, jak s námi manipulují a jak jsou vychytralí a přizpůsobiví.

http://www.vesmir.cz/clanky/vyhledavani/page/2

paraziti sa tu preberali a aj

paraziti sa tu preberali a aj preberaju, ziadne novinky s sem nepriniesol...ameriku si neobjavil neboj sa...pozri sa do mojho podpisu pod spravy napr... pravda je taka, ze neexistuje metoda jasnej diagnostiky parazitov, ja som sa dokonca zastavil aj u Dr Fonk v nemecku...ta metoda diagnostiky je naprd...

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Kdo máte zkušenost s

Kdo máte zkušenost s Polyoxidoniem???A kolik vůbec stojí?? A ještě jeden dotaz nemáte někdo tušení, kde na Slovensku je diagnostické centrum  (je jiech tam asi víc...)- řídí je jakýsi diagnostik, křestní jméno vím jen Rudolf a v tom samém duchu se začne stavět jedno diagn. centrum letos  v ČR....nevíte o tom něco - bylo mi nabídnuto do tohoto centra si nechat udělat metabolickou diagnostiku - ale mám pocit, že je asi soukromá - což je o penězích, že??? -Díky Vám - nechodím sem tak často - PC mě moc unavuje - vyčerpává - Stáńa

 

Od r. 1989 Chronický únavový syndrom, polytopní dorsalgie, esenciální hypertenze,chronická obstrk. nemoc, neurastenie,hepatitis A - v pubertě ,cervikobrochální syndrom, striktura uretry, operace hemeroidů, alergie PNC, spálové angíny, záškrt - v dětství,

Ja uzivam Polyoxidonium kazdy

Ja uzivam Polyoxidonium kazdy druhy den. Jedno balenie - 5 ampuli stoji 23 eur. Je to doplatok pri recepte. Takze 5 davok 23 eur.. Uziva sa aj davka dva krat za tyzden. Zalezi na imunologovi, ako ti urci davkovanie. O diagnostickom centre pod menom Rudolf neviem nic. Mna lieci Mudr. Kozma v Kosiciach. K Polyoxi sa vyjadril kladne v mojom pripade. 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k