Po očkování na Covid

Ahojte, jsem asi druhý týden po očkování na Covid, tak jsem sem chtěla dát svoje poznatky. 

Vzhledem k tomu, že moje stavy byly poměrně poslední roky stabilní (ale bohužel jsem si prožila dost silný psychický stres), troufla jsem si jít na očkování na Covid. 

K dnešnímu dni cca 10. den po očkování jsem stále v pracovní neschopnosti a se stavy long covidu (neuro příznaky: bolest hlavy, zhoršení paměti, neschopnost koukat do monitoru nějak déle, obrovsá únava, špatné dýchání). Vlastně obdobné jako moje nejpalčivější příznaky, které jsem trpěla v období kdy jsem měla aktivní obtíže z  CPN a borelie. 

Napadlo mě, jeslti se tím vlastěn spíš nerozbouřilo to spící ve mě (CPN a borelie). Za pár dní jdu na konntrolu ke Klubalovi.

Máte někdo obdobné zkušenosti? Jaké jsou vaše zkušenosti po očkování? Objevili jste jak si můžete pomoct? 

Prosím nesuďte mě, že jsem na očkování jít neměla (jasně, že mě to taky občas napadne ale nechtěla jsem se jen soudit a bičovat, prostě jsem to takto vyhodnotila a věřila, že to zvládnu)

Díky a přeji všem hodně zdraví!

Zuzka

Můj názor na to je ten, že

Můj názor na to je ten, že vakcína rozhodně nijak nerozbouřila "spící CPN", ale spíš nabudila imunitní systém, který se s CPN znovu pustil do boje, což vytváří ty nepříjemné stavy včetně mozkové mlhy. Moje osobní zkušenost s CPN je taková, že ty nejhorší stavy jsem zažívat, když jsem nějak probudil imunitní systém, ať už Bronchovaxomem nebo vitaminem D. A tyto stavy probuzené imunity trvaly obvykle mnohem dýl než typický herx, tj třeba 6 týdnů než se to znovu uklidnilo. Z poslední doby mám tuto zkušenost s melatoninem. Udělal jsem asi dvou týdenní kůru melatoninu, která mi nabudila tak imunitní systém, že už asi měsíc a půl cítím, jak imunitní systém bojuje s CPN. Osobně si nemyslím, že očkování nějak budí spící CPN a umožnuje jí se v těle více šířit, spíš naopak, to probuzený imunitní systém začíná dorážet na zbytky CPN v těle.

No taky to může být tak, že

No taky to může být tak, že imunita se jaksi zaměří na to, co jí bylo předhozeno, a ty potvory cpn to jen tak mimochodem využijí a začnou zlobit... Ale jak to je doopravdy, to asi nikdo neví. 

březen 2013 ukončení CAPu 

Moc díky oběma za reakci, to

Moc díky oběma za reakci, to je pravda, že je to trošku podobné herxu, to mě vlastně ani nedošlo. 

Hmm to by vše dávalo smysl, pamatuji si, že když jsem na jaře nasadila Déčko, nějak se několikero věcí zhoršilo. Po jeho vysazení zase trošku klid. Brala jsem ho tedy velmi maličko a občas a to pak začalo být lepší. 

Dává smysl, že je to takto rozdrážděné. Mám známou, která očkování rozhodilo na 3 týdny a to byla v pořádku (ikdyž má teoretickou pravděpodobnost, že někdy v minulosti prodělala Covid). Takže je patrné že se to asi prostě dopad má. 

Přijde mi, že tohle ale není typická mozková mlha (ikdyž byla hnusná, nějak mi to po těch letech s ní šlo). Tohle ale způsobuje neschopnost jakoby zaostřit na displej na písmenka, je mi z toho blbě a všechny komíhavé pohyby (cestování v dopravních prostředcíh, koukání na hokej) to způsobují taky. A citlivost na hluky, obrovská. Vadí mi i spláchnutí záchodu...:-( citlivější na zvuky jsem byla vždy, ale tohle je teda zesílené dost.  Takové zvláštní a docela teda dost omezující. Je pravda, že intervaly, kdy to zvládnu a nevadí mi to se zdá lehce prodlužují. Ale teda velmi pozvolna... 

Budu dál pokračovat v doplňcích a uvidím, co řekne v pondělí Klubal. 

Díky moc!

Zuzu na druhy urcite nechod

Zuzu na druhy urcite nechod tady pochopis proc, tohle je renomovany prof. imunolog zijici v Nemecku (puvodem z Thajska) na duchodku:

https://otevrisvoumysl.cz/dr-sucharit-bhakdi-vysvetleni-ockovani-proti-c...

 

Drzim pesti at je brzy lepe!

Petr

Petr, od 02/2002 chronicka forma LB, pouze pozdni protilatky IgG na Bor. B, BG i BA, chyceno v lete 2000. Ostatni testy negativni. Oficialni diagnoza unavovy syndrom nejasne etiologie. Samolecitel jako Vy ;-) Chystam se na Marshalla

Zajímavé. Leč pozdě. Druhá

Zajímavé. Leč pozdě. Druhá dávka je již ve mně. Zatím žiju. Nicméně to se mnou tříská už týden příšerně, klouby, kříž, únava... No uvidíme, co to udělá dál. 

Nicméně jedno je fakt! Najít pravdu v tomhle chaosu nebude lehké. Ale co si budeme povídat my stižení Chlamydophila pneumoniae či borelkami atd. Inu co, peníze jsou až na prvním místě, ovšem pro blaho nikoliv postiženého, potřebného, ale jaksi někoho úplně jiného... taková divná posloupnost, někomu se z toho kapsa mastí, jinému trhá, v peněžence vichřici má... divnej svět!

březen 2013 ukončení CAPu 

Vakcíny proti covidu sú

Vakcíny proti covidu sú mimoriadne nebezpečné. Všetko, čo tu ľudia popisujú, sú priamo toxické účinky spike-proteínu, ktorý produkujú mRNA vakcíny.

Média a politici občanov podviedli. Tvrdili, že vakcína je super bezpečná, pretože neobsahuje žiaden živý ani neživý covid, ale iba RNA kód pre výrobu jeho povchového S-proteínu (spike proteín, hrotový proteín). Táto RNA sa mala zabudovať do ľudských buniek a tie bunky mali začať na určitú dobu produkovať spike proteín, uvoľňovať ho do krvi a ľudská imunita sa mala proti tomuto spike proteínu vytrénovať tak, aby keď sa stretne s reálnym covidom, tak aby už bola pripravená.

V skutočnosti je to inak a oveľa horšie:

1) samotný spike proteín je silný toxín, presne rovnako ako sú toxické povrchové proteíny z chlamýdiových elementárnych teliesok. Už samotná záplava spike proteínov spôsobí v tele toxickú zápalovú reakciu.

2) RNA kód v covid vakcínach nie je prirodzený covidový kód, ale je laboratórne zmodifikovaný tak, aby dlhšie prežil v ľudských bunkách. Obsahuje jednu nukleovú bázu, ktorá sa v prírode nevyskytuje (namiesto bázy U sa používa báza W ). Výsledkom je, že RNA kód z vakcíny uniká čistiacim procesom v ľudskej bunke a môže spike proteíny produkovať teoreticky až po dobu 6 mesiacov!

3) spike proteín poškodzuje sliznicu ciev, vyvoláva v tele chaos s náchylnosťou k tvorbe krvných zrazenín

4) silne podporuje zápalovú cytokínovú kaskádu (preto po očkovaní ľudia mávajú bolesti, horúčky, zimnice a rôzne príznaky pripomínajúce reálny covid)

5) skrížené imunitné reakcie na covidový spike proteín negatívne vplývajú na nervové bunky

6) už celé mesiace koluje po internete diskusia, že spike proteín môže vyvolať skríženú imunitnú reakciu so syncitínom-1, čo je receptor potrebný na udržanie emrya na stene maternice. Výsledkom tak môže byť masívny nárast neplodnosti u žien

7) vakcíny v sebe obsahujú ako zosilovače účinku niekoľko mimoriadne špinavých prísad:

- kladne nabité lipidové nanočastice, ktoré umožňujú prienik nosiča vakcíny cez stenu bunky. Ale vnútri bunky môžu narobiť problémy

- oxidy grafénu, ktorý je silne toxický a poškodzuje bunečné mitochondrie

- paramagnetické železné nanočastice (slúžia na zefektívnenie distribúcie RNA molekúl do buniek, ale zároveň vytvárajú také podivné efekty ako magnety držiace na ruke v mieste očkovania - internet je plný takýchto videí, plus mám info o reálnych prípadoch z čr/sr)

8) účinnosť vakcíny sa ukazuje byť mizerná. Izrael najnovšie priznal, že účinnosť vakcíny po niekoľkých mesiacoch od očkovania je len necelých 37% a pol roka od očkovania je menej ako 20%

9) v izraeli sa už otvorene hovorí o nutnosti očkovania treťou dávkou

10) v británii sa hovorí o možnosti opakovaného očkovania každý mesiac !

11) štatistiky z británie a izraela ukazujú, že v nemocniciach majú s covidom viac ľudí, ktorí boli zaočkovaní, než tí, ktorí neboli vôbec očkovaní. Štatisticky to vytvára dojem, že očkovaní ľudia majú vyššiu pravdepodobnosť, že na covid ochorejú

12) účinné preventíne lieky/vitamíny proti covidu:

- vitamín D3

- zinok

- melatonin

- ivermectin (najdôležitejší komponent, u nás nezohnateľný)

- alternatívne namiesto ivermectínu je použiteľný isoprinosine (dá sa kúpiť v poľských online lekárňach)

13) nosenie rúšok a respirátorov škodí dýchacím slizniciam, ktoré sú následne náchylnejšie k chyteniu vírusov akéhokoľvek typu.

Takže tak.

Ku každému bodu by som vedel pridať link, keby niekto fakt trval na zdrojoch, ale je to pracné a asi tento koment toľko ľudí čítať nebude.

 

 

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Netuším co je báze W, nenašel

Netuším co je báze W, nenašel jsem. Nicméně díky za přehled. Bohužel to tak asi bude. No a v Británii se asi už definitivně zbláznili! 

březen 2013 ukončení CAPu 

Nemal som na klávesnici

Nemal som na klávesnici vhodný znak na to písmeno. Presnejšie je to takto:

 

Podrobný článok k téme ako fungujú covidové RNA vakcíny je tu

originál v nemčine: https://berthub.eu/articles/posts/german-reverse-engineering-source-code...

a akási forma google prekladu do češtiny https://benedikz.space/articles/reverse-engineering-zdrojoveho-kodu-vakc...

Ak človek vie pozorne čítať medzi riadkami, tak aj z tohto v podstate oslavného článku na výhody RNA vakcín vypozoruje mnohé problematické miesta...

 

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Ψ – Alt + 936 ψ – Alt +

Ψ – Alt + 936

ψ – Alt + 968

viz https://reckaabeceda.cz/psi/

Jinak díky. Bohužel to momentálně nejsem schopen pobrat, 14 dní po 2. dávce jsem grogy. 

březen 2013 ukončení CAPu 

No tak je nový rok, vše při

No tak je nový rok, vše při starém, hodinu tu mažu sajrajt spamskej na různá kasina, viagru apod. KURVA ŠTELUNG, to nemá ta lidská svoloč nic jíného na práci, než sypat písek do koleček něčeho, co alespoň trochu funguje ve jménu blaha?

 

No nic, něco k těm vakcínám.  Už mne otravují se třetí. Sotva jsem se vylízal z těch dvou. Ať si to bodnou třeba do telegrafní tyče.

Někomu to prý nedělá nic. Možná to je tím, že má takovou imunitu, že to tu vakcínu sežere dřív, než se ta RNK dostane do buněk a dál do jejich jader a tudíž žádná nová hrotová bílkovina, a tudíž ale ani žádné protilátky...

S někým to tříská o sto šest. Proč? Nejspíš má imunitu na prd. Osobně mám nižší hladinu IgM. Takže každý ten neřád to má snazší, když první ostraha chrápe, resp. jaksi je na nic.  Výsledek je, že patogen či nějaká potměšilá RNK může v klidu řádit za vzniku protilátek pozdějších... reagujících na následné produkty jako je cHSP60, lipoplysacharid u chlamek či hrotový protein. Díky tomu možná mám paměťové protilátky, nicméně hlavně ale asi imunitní systém začne likvidovat vše, co považuje za špatné, napadené buňky či buňky vysílající SOS, lidský HSP je prý takřka stejný jako ten chlamydiový a tak to bere imunita hlava nehlava, a je asi to samé, když v buňkách řádí cizí RNK či jaký antigen - "antibody generating" = vyvolávající tvorbu protilátky. Pro imunitní systém je to asi fuk, prostě je to tam poškozené, tak to tam jde likvidovat. Tak nějak funguje tuším autoimunita, reuma, co měl Švejk, zrovna když narukoval, když bylo císařství ohroženo... 

"„Aha, rheuma,“ řekl k Švejkovi, „to máte náramně těžkou nemoc. Je to opravdu náhoda, dostat rheuma v době, kdy je světová válka a člověk má jít na vojnu. Já myslím, že vás to musí strašně mrzet.“

„Poslušně hlásím, pane obrarzt, že mě to strašně mrzí.“ 

„Tak vida, ono ho to mrzí. To je od vás náramně hezké, že jste si s tím rheumatismem právě teď na nás vzpomněl. V době míru běhá takový chudák jako kůzlátko, ale jak vypukne vojna, hned má rheuma a hned mu kolena neslouží...." https://www.svejkmuseum.cz/I_08.htm

No nic, co to dělalo, dělá se mnou:

Příšerné problémy s klouby, jako byly před vakcínou, jo, to jo, je tam i důvod, skříplé nervy, předsunutý obratel, zúžený kanálek atd. atd., nicméně to vypadalo, že to za pomoci cviků, prášků, obstřiků nějak zvládnu, ale po těch pitomejch vakcínách nastala Sodoma, Gomora! A když si člověk spálí pazouru o rozpálenou plotnu sporáku, dá si podruhé bacha, aby se spálil znova, že? 

Krom toho ta šílené únava, všechno prospím. A stejně jsem pořád jak po 14denním flámu. Nepoužitelný, na nic. To není život! Tak toť má zkušenost s tou celou šíleností. 

Jinak všem přeji šťastný nový rok 2022 a hlavně, aby už konečně zvítězil rozum nad tím běsněním nevědomých šílenců!

 

 

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k