Podpora-ochrana pecene

ahojte,

zacala som sa liecit podla Strattonovho protokolu u mudr. durkovskej, diag.neuroborelioza,chlamydie hranicne?? (Nechapem:2 testy v 2 labakoch v Ba s inymi vysledkami!!!) prejavy:unava,bolesti svalov,zasklby nervov, ciastocne bolesti klbov,oka..po pol roku  "liecby" horcikom u mojej mudr.,hospitalizacii,vsetkych moznych vysetreniach sa len zacinam orientovat v tomto novom svete. 

Prosim o radu ako ochranit pecen?co uzivat?odporucili mi probiotika na crevnu floru a na toto som sa zabudla spytat. Tiez uzivam chlorellu a app mam objednane.

velka vdaka, 

sisa

Milá Sisa, až dnes som si

Milá Sisa, až dnes som si všimla Tvoj príspevok. Kľudne si prečítaj môj blog, a pýtaj sa čo Ti nie je jasné. Čerpaj z tejto stránky , zo starých príspevkov, lebo pomaly to prestali chodiť skúsení pacienti, v dôsledku zlej atmosféry od ľudí, ktorí provokujú a rušia pravidlá tohto webu.

Takže k Tvojej otázke Pozri si v žltej lište hore Príručka liečby, to si preštuduj, Je tam Tabuľka doplnkov pri Wheldonovom protokole, tú odporúča aj Stratton.

Ja si kupujem probiotiká zo Swansonu zo Štátov  16 kmeňove Dr, Stephan Langer, tie sú dobré 3 bilion , v kapsulke , a cena 15 dolárov za 120 kapsúl v akcii, plus ostatné za dopravu a dph..Dávam si medzi atb teda na obed a v noci..Okrem toho Výťažk Ostropestrec mariannsky v lekárni ako Lagoza, alebo od firmy St Bernard z čekej intenetovej lekárne ten je dobrý... Pozriem adresu . Ďajej na pečeň mám LIV 52 Himalava , chlorelu mi kázala Ď. dávať o 16 hod. Inak ak mi je ťažko pri herxoch, načítaj si tu čo to je, tak pridívam v noci čierne uhlie aj 10 tabletiek...Ak budeš čokoľvek potrebovať, pýtaj sa , a môžeš aj na správy..Alebo si môžeme aj volať. Ja som pri BA, kde bývaš Ty ?? Požehnaný deň všetkým želám edit

 

A ak vytvor si svoj blog,

A ak vytvor si svoj blog, napíš čo si mala príznaky, ako si sa dostala k liečbe ,, potom si tam budeš postupne dopĺňať, aby sme to videli..Takže začni a dnes si pozri môj blog.. Nevzdávam sa napriek zhoršeniu všetkých príznakov pred liečbou, ale na to ma Dr. Ď. upozornila, a je to presne aj uvedené v Priručke na liečbu, je to vlasne súčasť liečby, kedy Ti odumreté baktérie a toxíny z nich zaplavujú telo, a preto je tá zvýšená reakcia. edit

Nejlíp by asi poradila MUDr

Nejlíp by asi poradila MUDr D, možná by ubrala na lécích, ale uritě jaterní dietu, pokud játra nestíhají toxíny či mají zánět, tak Silymarin, možná bylinkový Regalen a pozor na ostropestřec, ted nevím, kdy ho brát a kdy ne. Třeba někdo poradí.

Pozdravujem, na ostropestrec

Pozdravujem, na ostropestrec som sa v minulosti pýtala, teda extrakt z neho napr. Lagosami potvrdila Dr. Ď. Je lepšie ho brať mimo atb..inak dávam 1 x denne buď na noc, alebo skoro ráno ?? podľa okoílností teda skoro ráno myslí napr o 5 hod pred atb..paa edit

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k