Pokračování v léčbě? Cítím se výborně.

Ahoj všem, dlouhodobě čtu tuto stránku, protože mi hodně pomohla v mém boji. Potřebuji nyní poradit.

Ve stručnosti - druhou polovinu roku 2012 jsem se cítila mizerně - únava, bolesti svalů, kloubů, břicha apod., lékaři mě už posílali na psychiatrii, že mi nic není. Po bludném kruhu těchto "lékařů", jsem se v lednu 2013 dostala k Mudr Klubalovi, který mi stanovil diagnozu: plicní chlamydie, ehrlichie, yersinie ve streve, helikobakterová infekce a aktivní EBV. Nasadil mi na to kombinaci doxybene 100 mg 2 x denně a sumamed 500 mg 3 x týdně na 3 měsíce. ATB jsem dobrala na konci dubna a od té doby jsem bez ATB.

Teď jsem byla na kontrolních testech, neměla jsem je zatím v ruce, ale Mudr Klubal mi doporučuje léčbu opakovat, a to na dobu 1 - 2 měsíců. Jsem z toho mírně na vážkách, protože se cítím výborně, nic mě nebolí, zase sportuju a zvládám uběhnout 10 km. Vlastně se teď bojím toho, že buď něco zanedbám nebo, že se mi to znovu vše rozjede. Co myslíte? Dát na aktuální tělesné cítění nebo na lékaře? Moc děkuji.

Pokiaľ ti tá pôvodná liečba

Pokiaľ ti tá pôvodná liečba zabrala a citiš sa dobre, znamená to, že použitá kombinácia bola správna. Prípadné predĺženie o 1-2 mesiace ti tým pádom nemôžu uškodiť a zároveň budeš mať väčšiu istotu, že sa ti problémy v blízkej budúcnosti nevrátia. Ja by som v pohode tie navrhované 1-2 mesiace využil.

Myslím si, že si mala pri liečbe veľké šťastie, pretože je tu len veľmi málo ľudí, ktorí mali viditeľný úspech už po 3 mesiacoch liečby. Držím palce, nech ti to vydrží.

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Nechci být jedovatý, ale

Nechci být jedovatý, ale celou dobu jsme ti nestáli za slovo, nějaký blog o sobě, o tvých problémech,  jak dlouho to trvalo, jaké příznaky, jaké výsledky testů atd. a teď bys chtěla radit. Na dálku, z křišťálové koule!

Nicméně, pokud je pravda, co píšeš, pak jsi důkazem toho, že včasné rozpoznání - diagnostika a včasné nasazení náležité léčby může za pár měsíců mít obrovský efekt, na rozdíl keců o psychosomatii a podobných hovadin a krmení pacienta brufeny, NSAID apod.  

Jinak souhlas s předřečníkem.

březen 2013 ukončení CAPu 

Ahoj, velmi moc děkuji za

Ahoj,

velmi moc děkuji za radu. Jane, rozumím. Přijímám s pokorou radu a děkuji za ní.

Léčbu od Mudr Klubala podstoupím. Napíšu poté i něco do blogu o svém průběhu nemoci.

 

Fajn, hlavně ať ti to pomůže

Fajn, hlavně ať ti to pomůže zbavit se toho neřáda!

březen 2013 ukončení CAPu 

Ahoj, chtěla bych se zeptat

Ahoj,

chtěla bych se zeptat T_Girl,  jak se k Mudr Klubalovi dostala - přes alergologii? 

Děkuji

Kely

Tam to není o známostech, ale

Tam to není o známostech, ale o penězích, jak je máš, zavoláš a objednáš se ! http://www.mc-praha.cz/nasi-lekari

http://www.mc-praha.cz/      http://www.kluball.cz/cs/ordinace

  • CENA ZA ONLINE REZERVACI TERMÍNU:
  • standardní rezervace: 3 000 Kč
  • standardní rezervace - první: 5 000 Kč
  • přednostní rezervace: 4 000 Kč
  • přednostní rezervace - první: 7 000 Kč

Děkuji za info. Kolik

Děkuji za info.

Kolik takových rezervací musí po dobu léčby být, tj. na kolik to celkem vyjde.

Nevíte o někom z Moravy, kdo se tímto zabývá a nestojí to tolik?

Předem díky

Kely

To je fajn, že se stále

To je fajn, že se stále objevují další důkazy, že to funguje. Ze smutné zkušenosti s mnohačetnými relapsy si myslím, že pokropit to ještě následně - a několikrát i bez příznaků se rozhodně vyplatí. Ona tam pak vzniká určitá latentní doba, kdy to vše vypadá OK. Pak se z cystické formy postupně zase rozvíjejí noví mikrobi a pravidelně s nástupem podzimu - se to zase začne horšit. Nezanedbat ACC, které kosí cystickou formu!

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový
syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin, aktuálně co

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k