Polyoxidinium

Má niekto skúsenost s týmto liečivom,kedže ho mám zahrnutý v liečbe a mám si ho aplikovat sám do svalu? Podla info na nete nie sú nan žiadne zlé reakcie,ale predsa mám trochu obavy z možnej reakcie organizmu na injekčné podanie.

Má niekto osobnú skúsenost?

Dík za info

Neboj sa, ja som tiež silný

Neboj sa, ja som tiež silný alergik, ale v pohode, žiadna reakcia, je to výborná vec, dobre znášaná, veľmi pomáha, pichá sa to do svalu na ramene, najprv som brala každý druhý deň, teraz beriem 2-krát do týždňa, dlhodobo najlepšie, potom budem brať raz do mesiaca, tak mi dala imunologička. Dávaj si ho pichať u praktického lekára u sestričky, nič sa za to nedopláca za to pichanie myslím, za polyoxidonium áno nejako 20 eur/balenie 5 injekcií.

Hej, bolel ma  z toho zadok,

Hej, bolel ma  z toho zadok, nevedela som či viac stehna z borelky alebo  prdel z poolyoxidonia vydržala som 4t. 2 x do týždna. ale niektorí si zvykli event. narazili na človeka čo to vie dobre pichnuť

LEA6

Tak dík za info..Ja si budem

Tak dík za info..Ja si budem musiet poradit sám. Už som to dva krát absolvoval a celkom sa dalo,pýtam sa len kvôli rekcii na látku, či sa nemôže objavit nejaká reakcia...samotného podania sa ani nebojím..

 

ja si picham thymusovky do

ja si picham thymusovky do brucha, tam mi to uplne najidealnejsie sedi, ak by sa mohlo aj toto pichat do brucha tak odporucam tam

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Js uzivam do ramenneho svalu.

Js uzivam do ramenneho svalu. Cim pomalsie podanie, tym mensia bolest. Negativne ucinky na polyoxi nie su. Je to "neskodny" preparat. Ziadnej reakcie,  okrem imunitnej odpovede sa nemusis obavat. Jedinne riziko podavania imunopreparatov je, ze mozu sposobit autoimunitu. Pred ich podavanim su potrebne imunologicke testy na autoimunitu (ANA,ENA) a buknovu imunitu (celularna/humoralna - deficity), ci je vhodne a potrebne ich podavanie. Toto ti Durovska robila a zvazila, ze to potrebujes. 

Do ramena? Mne bolo povedané,

Do ramena? Mne bolo povedané, že bud so vonkajšieho svalu stehna,alebo do sedacieho svalu ,ak sa mi to podarí. Ak sa zmieša s roztokom Chloridu a nie s dest.vodou je podanie nebolestivé. Inak do ramena by to bolo pre mna jednoduchšie, to je fakt. 

Chloridu sodného

Chloridu sodného

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k