Polyoxidonium - reakcie

Ahoj, chcem sa spytat ci ste mali niekto reakcie na Polyoxidonium. Udajne tento liek nema ziadne vedlajsie ucinky, ale par dni po druhej injekcii ma skolila brutalna unava, hlavne v poobednajsich hodinach sa uz neviem udrzat na nohach. Zistila som, ze chronicka unava, ktoru som mala doteraz bola oproti tomu nic. Este mam pred sebou tri injekcie, ale rozhodla som sa, ze uz nepojdem. Moja lekarka sa divi, vraj to nemoze byt z toho. V minulosti som uz Polyoxidonium brala, dokonca desat injekcii v rade. Unava bola malicko vacsia, ale mohla som normalne fungovat. Mate niekto podobne skusenosti?

Polyoxidonium aktivuje

Polyoxidonium aktivuje imunitny system, t.j. aktivuje fagocyty, neutrofily, lymfocyty , ktore potom intenzivnejsie utocia na mikroby, v nasledku coho prve dni sa moze zapal zhorsit,, nasledne by sa mal stav zlepsit. Prve dni je detoxikacny proces vyrazny, treba vela pit, setrit sa.

Pevne dufam, ze je to tak ako

Pevne dufam, ze je to tak ako hovoris, kiez by si mala pravdu. Lebo inak uz neviem co si mam o tom mysliet. Po roku a pol liecby stav horsi ako na zaciatku.

Suhlas  s MonaLis, rencík más

Suhlas  s MonaLis,

rencík más to v správe odo mna

 

 

LEA6

Dobrý deň, na imunitu je

Dobrý deň,
na imunitu je dobré Polyoxidonium. Býva v injekčnej forme, ale tú Vám musí predpísať lekár na recept. Bývajú aj čipky, je to jednoduchšia aplikácia. Používajú sa na rôzne ochorenia, slabá imunita, alergie, infekcie, onkologické ochorenia, boreliózy, chlamýdie,... Dávkovanie závisí od ochorenia. Kto by mal záujem, viem zohnať čipky. napíšte na mail tinuska111@centrum.sk

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k