Pozdravujem priatelia , 17 ty pul ukončený18,7

Opäť pridám pár viet a postrehov. Neviem, či to bude niekomu k úžitku, ale cítim morálnu povinnosť, nakoľko aj ja som čerpala z iných. A je to dobrá pomôcka aj pre  spätné porovnanie stavu..Inak ja vrelo doporučujem robiť si v diari denník. Veľmi to pomáha, až tam je vidieť ako sa situácia mení,,,či k lepšiemu, alebo aj k horšiemu...

Moje zlepšovanie stavu po výmene kĺbu  stagnovalo, bolesti na 16 ty pulz akoby ani neboli, radosť veliká, trochu som si oddýchla. Klb som ťažko zvládala rozhýbať, tak ma manžel v ešte úplne zúboženom stave odviezol neplánovane k moru na Rab. Cestu sme dali s prespaním, lebo ešte veľké bolesti v kĺbe..Po prvom dni  sme sa skoro otočili domov, taký bol vyplašený, nevedela som ísť do mora,. Potom sme našli lepší prístup a z hodiny na hodinu  a zo dňa na deň som sa rapídne zlepšovala. Pri odchode bolo nemysliteľné prejsť 5 schodov, a dnes mám síce, ale už len jednu barlu a prejdem poschodie.

Tak veľmi mi pomáhal, ako sľubil, ani krok bez neho by som prvé dni  nedala.

Boli sme len 9 dní, ale stálo to za to,..

Problém bol, že som dala práve pred cestou pulz a musela ho ukončiť po príchode dva dni. Teda som dala len 4  dni. Bolesti herxy temer žiadne, ale doxi opäť zreagovalo na slnko , pluzgiere na druhý deň, teda vysadené.

Bola som 7 dní len na Augmentin, Klarytro a APP, NAC, DTC, OPC, Uplne som si oddýchla od atb... Bolo mi super, bez doxi ...žiadne herxy pri ani po pulze.

Po príchode domov som vymenila za mino, na nejakú dobu, do zmeny na bene. Ihneď mi začali herxy, i keď nie také dramatické ako v minulosti..

Ale predsa sú a už som na tejto kombinácii týždeň a cítim, kĺby, kolená, občas zášklby..opäť ťažšia chôdza ...

Neviem, či si trúfnem dať aj pulz po 20 dňoch.. asi dám až na jeseň, po lete.

O 10 dní  ideme opäť k moru v plánovanom termíne s kamarátmi...Hádam pauza 47 dní neurobí veľkú paseku v množení cystickej formy , prosím o názory k vynechanie jedného pulzu... ?? To je otázka pre skúsenejších.. Čo si o tom myslíte ??

Mám veľký rešpekt z ďalšej liečby, a to hlavne preto, lebo pred rokom sme sa pokúsili o zmenu na Mino a po mesiaci som dala pulz a po 1,5 dňoch obrovská reakcia na srdiečku a tachykardie, z toho mám strach..

Na tachykardie som trpela pred liečbou, a v liečbe som skoro dva roky nemala. Pri mori sa mi opäť 1 x objavila, a to som už nemala doxi a bolo po pulze 3 dni..Dosť ma to vystrašilo...opäť ..už som si odvykla..

Želám Vám všetkým z celého srdca , aby ste sa posunuli v liečbe ďalej, aj mne to ide veľmi , veľmi pomaly.. Jade, Markus, a mnoho ďalších myslím na Vás, aj Vy noví, ste mi srdcu blízki, verím, že raz nám nastanú lepšie časy.. Pekné dni  želám edit

 

 

 

Gratuluju ke zlepšení editko,

Gratuluju ke zlepšení editko, ty to určitě dáš. Když už je ti super na augmentinu a klacidu...

Já musela atb vysadit, a jet do nemocnice na pohotovost zjistit jestli to není clostridie. Výsledek bude až ve středu.  Mám řezavé bolesti ve střevech. Jsou mnohem horší večer a v noci. Ráno to docela jde. Obávám se že borka si do střev našla cestu. Nevím co budu dělat, zatím nic nepomáhá.

WP 10/07-2014 CFS, EBV, CMV, CPN alergie, onychomykoz žil nedost., bolest kloubůsvalů, 3/12 autoimun ŠŽ Eutyrox, otitidy 6-9/16 Ciplox Cefixim, 9/16 WP roxi,doxy,enti,isoprinosin, neuroinf VZV, enterokok strept. B +12/16 amoxi, neuroborela 3/17 mino azi

Editko, mám z Tvých úspěchů

Editko, mám z Tvých úspěchů velkou radost. Ať se Ti takhle daří dál. L.

Editko, gratuluji, super!

Editko, gratuluji, super! Krůček po krůčku k úspěchu !!! 

Dakujem Vam, za prianie

Dakujem Vam, za prianie

I já mám radost! Je to super,

I já mám radost! Je to super, pomalinku to dotahnem do cíle.

A Vas nazor na oddialenie

A Vas nazor na oddialenie pulzu o skoro 50 dni ???

Prodim skusenejsich dakujem edit

Já jsem po dohodě s durovskou

Já jsem po dohodě s durovskou prodluzoval cca o 14 dni. Podle mě to nevadí. mas tam další cystovac - fluko. Za mě tedy OK.

Dik,,, skusila som dr

Dik,,, skusila som dr napisat..

Milá Editko, moc zdravím. Mám

Milá Editko, moc zdravím. Mám radost, že Ti je lépe. Oddálení pulzu určitě nevadí - také jsem to konzultovala s Mudr. K. Tak bych se toho nebála, říkal, že to nevadí. Raději si pořádně užij, moře, písek, sluníčko - myslím, že se Ti i uleví od těch atb. Hodně štěstí a měj se krásně. Monika

Mila Monika, nakoniec mi

Mila Monika, nakoniec mi doporucila dr.D, aby som dala aspon 2-3 dni entizolu beriem 2-2-2, lebo vraj uz sme usli taky kus cesty a skoda by bolo nechat to opat pomnozit a potom pulz tazsie zvladnem,,

Takze idem od nedele a dnes mam teda treti den.

Zatial vsetko vporiadku .Uvidime, co bude po ,,,herxy a pod.

Zacala som este viac detox, pijen 3_4 litre vody s vela citronom, odstavujem svoje uhorky, papadajky, pijem 1/2 litra , davam praskove C 3_5 g ,,,a samozrejme chlorelu, enterosgel v noci..

Dufam, ze to podpori aj dalsich..v piatok odchadzam ..dakujem za uprimne slova

Vsetkym prajem Pozehnane letne dni a co najmenej bolesti...edit

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k