Pozdravujem Vás milí priatelia , mimoriadna kontrola u milej pani Dr. Durovskej

Bola som v piatok posledný pacient...Bol so mnou aj syn a manžel. Hlavne Martin sa informoval, ako je to možné, že po roku liečby sa tak zle cítim..kĺb, ischias..a samozrejme ako ma vidia v herxoch, aké je to ťažké, prečo je to tak. Dr.D. mala neskutočnú trpezlivosť, vysvetlila tie pochody, ako ochorieme, čo robia baktérie v orgánoch a ako pracujú jednotlivé zložky comba.. ako ich  ničia, a s čím to je spojené. Povedala, že ona ma na liečbu vôbec nenúti, ani nikoho, lebo sama vie aké je to ťažké, keď je to už v tomto chronickom štádiu. Že ak sa rozhodnem liečbu ukončiť, chápe a keď sa raz budem chcieť vrátiť, rada ma zoberie.

Celá tá debata smerovala k tomu , či ísť na tú endoprotézu. Samozrejme, ona povedala, že je to rozhodnutie na mne, ale že ak by išlo o ňu, určite by ešte zotrvala nejaký čas na liečbe. Ak by sa nič nezlepšilo, potom by zvažovala. Vraj to môže byť celé vydráždené herxy, a hlavne, že u mňa je to definitívne hlavne v kĺboch. Kreslila nám ako sa tie zničené kĺby pôsobením comba v kĺboch bunky choré zabíjajú, niektoré liečia a trvá 3 mesiace, kedy zas atb na to miesto opäť príde a medzitým vyhľadáva iné miesta. preto sa ten zápal herx presúva po tele..

Rozhodla som sa oddialiť termín na budúci rok a už mám dohodnutú konzultáciu v nemocnici v Poprade, čo si mi dal Markussk. Idem 22,11,

Predo mnou bola u nej pani MUDr. meno som si nezapamatala, a Dr. Ď povedala, že pred dvoma rokmi chodila o dvoch paliciach..teraz bola z nej  rezká pani..

Chcem sa opýtať sčítanejších, neexistuje nejaká publikácia, ktorá o tomto pojednáva, nech si to konečne aspoň trochu ozrejmím a aj martin.. ?? ak v AJ dám synovi link, ak v sk resp.česky nejaké skriptá .. budem rada ..prípadne akú knihu zakúpiť..

Posledne v septembri mi robila to CD57 mám 103 teda málo. Z krvi sleduje ako to vysvetľoval killpoint NEU a LYM..

LYMabs mám1,75 v septembri pred dvoma pulzami som mala 1,81 . Z toho je vraj vidieť, aký bol ťažký pulz...ˇprečo,,

LYMabc vraj potrebujeme vystúpať aspoň na 2,2, potom to už pôjde ...

Výsledky autoprotilátok nové zo septembra Všetko negatívne OKREM

ANA   IgG  ++/+++ homogénny     

ANA   IgG  ++ midbody

toto vraj naznačuje  klby..

Všetko zatiaľ ostáva, vraj som veľmi zamorená, preto stále len doxi, pôjdeme pomaly, sekáme vraj len trávu..ak konečne bude pulz nebolestivý zmeníme na benemicín, asi s ohľadom na tie testy Elisa , čo som mala robené pred týždňom

Chl.pneumóniae   IgA      41,2

Chl.pneumóniae   IgG       99

Tiež mi robili testy na vírusy a boli vysoko pozitívne v IgG to je vraj tak isto očakávané, preto stále brať Isoprinosine, a kázala ostať pri Polyoxidóniu.

DR.D, mala neskutočnú trpezlivosť a empatiu s mojimi , vidno, že jej na ľuďoch skutočne ľudsky záleží.

Páčilo sa mi, keď zdôraznila, že naozaj ona nikomu liečbu nevnucuje, že vie, že ona ide proti PRÚDU , ale že je presvedčená, že veľa sa vie poriešiť, a že radšej brať aj tri roky combo, čo je tak vymyslené ´, že pacienti roky idú bez poškodenia orgánov. A naozaj , keby som nebola na combe, isto by ma už primár Interny presvedčil konečne na statíny , lebo som mala dlhodobo cholesterol nad 6, 7 a  lieky na cukor nad 6.

Teraz mám opakovane, GLU v norme a tiež cholesterol okolo 5 , z toho LDL 1,8

Toto mi povedala v začiatkoch , že sa porieši, vysvetlila, čo robí, keď dajú lieky napr. na cholesterol. ktorý je náš pomocník v boji a mi ho umelo znížime, ale neriešime príčinu, a to isté aj o pankres a dodávanie inzulínu, namiesto hľadania príčiny..

Manžel sa rozhodol, že ide vo štvrtok k Vassarasovi na vstupné vyšetrenie a konzultáciu , a dá si urobiť testy..

V Elise má tiež  Chlam. IgA  37 IgG   48

No a Martin tiež uvažuje, že pôjde. Má 32 je športovec, ale začínajú mu sťahové bolesti kĺbov. Po maratóne čo bol v Berlíne má dlhodobý problém..a je tiež občas chorľavý. Ide síce na rok do Bukurešti, ale Dr. vravela, že má pacientov, aj z Kanady, Austrálie, Europy, USA  a riešia veci, ak treba cez skype..

Bolo to veľmi dobré rozhodnutie, že sme tam boli všetci a pani doktorke veľká vďaka.

A stále zdôrazňovala zvýšiť detox, vaňu aj každý deň a zakúpiť tú saunu..

A ešte som dostala od syna Dr. nádejného medika ako robiť detox práškovým C..tak sa s Vami podelím.

Aby to nebola kyslá formula tak dať vždy pomer 2 diely práškového C a jeden diel sódy bikarbóny z bio obchodu.

Začať postupne denne napr 2 g C a 1 g sódy zmiešať vo väčšom pohári vody a vypiť ráno aj večer. Ďalčí deň navýšiť na napr 3 g C a 1,5 sódy, ďalší 5 C a 2,5 sody, ráno aj večer. Ak v daný deň nastane prehánka , tak ostať ďalej o hodnotu nižšie a to piť stále počas celej liečby. Vraj to má odskúšané a je to silný detox..

. Teda dávkovanie si musí každý otestovať na sebe a ísť potom tesne pod hranicu preháňania.

Takže dúfam, že mi Pán dá dostatok síl ísť ďalej. A ešte k pulzu. Vraj ak sa dá , najradšej po 20 max 25 dňoch, lebo po tomto čase sa roja borélie,.. A radšej ak je veľmi zle pulz skrátiť. Teda je za model 20 dní a trebárs len 3 dni ako 30 -35 dní a 5 dní..

Koniec... dlhý príbeh, ako je dlhá a ťažká liečba, ale hlavu všetci hore..aj ja..všetkým želám Požehnané dni s krásnym slnečným počasím. editSmile

 

pekne napisane,dufam,ze tato

pekne napisane,dufam,ze tato tvoje esej bude o par rokov uz len ex-esej,z ktorej si casom budu vediet ini pacienti zobrat ponaucenie a priklad:

otazky

  1. aku publikaciu chces,ktora pojednava presne o com:nejak som nepochopil....
  2. aky praskovy vitamin C: je ich velka kopa
  3. berie Vladko NAC?ak nie,tak rano 600mg a vecer 600mg+ vit D
  4. k tomu pulzu tych 20dni= ano je to pravda,ze borela ma replication time cca 20-28dni, ale ked sa nad tym zamyslime,tak ako vieme,ze kedy je ten cas? vzdy ked berieme pulz neznamena ze zasiahneme za tych 5dni entakom: kombinatoricky to vychadza tak,ze kolko pulzov musis spravit,aby si sa vtrepal do casu mnozenia Borelky? Tongue Out

ja k sebe mozem povedat,ze vcera som skoncil pulz= kludne by som ho vedel ist dalsich 5dni na 10dni ako pise Stratton: za dalsich 20dni to vyskusam,resp. ak sa budem citit tak dobre ako teraz,tak aj za 14dni:teraz boli na pulze,a uz som ho citil dokonca hned prvy den,cize "okna" posobenia sa tak skratili,ze prvy pulz som zacal pocitovat az po cirka 10dnoch a trval 10-14dni este zostupne:  chrbtica,resp. nieco vo vnutri chrbtici,lave lytko=slacha alebo co to tam je,a bocna strana lytka+chodidla=na entaku sa mi rozbrnia este chodidla,co zakratko potom pominie: pred tymto poslednym pulzom som sa zacal konecne citit zdravy clovek,ktoreho abs nic netrapi...

no uz to tu nebudem zasierat

Edit=drz sa a zotrvaj na liecbe.neprestavaj,ked si sa do toho pustila s takou vervou a odhodlanim

len spolu to dokazeme

 

Nie René , prečo. ??? ,

Nie René , prečo. ??? , nebudeš prispievať... veď mne si toľko pomohol.. veľmi si to cením..A verím, že aj ostatným..bola by to veľká škoda, keď už konečne prestali ataky a viem opäť riadne fungovať..Keď pôjdeš do BA rada sa s Tebou stretnem...Vlado je v Prahe, pivkuje, teší sa zo života  , dúfam, že o rok a deň bude už lepšie ..a budeme tam spolu..

Dobrý typ budem mu dávať NAC , D3 berie aj Serapeptase ...

Tú publikáciu som myslela , čo pojednáva o týchto chronických infekčných ochoreniach, mechanizmus liečby.. niečo aj v AJ, čo by si mohol Martin - syn poštudovať.. Ďakujem edita

Killpoint prosim

Killpoint

prosim pokracuj

vzdy sa tu najde niekto ,kto to tu z chlapov IT-čkarov/ ti čo  to maju všetko prečitané a preklikaju sa všelikde/  pekne racionale a  bez prikras a jasne vysvetlí / viď Chis, dezorz/

mnohí tu na to čakaju

 

LEA6

Kill: kazdy boreliotik vie

Kill: kazdy boreliotik vie presne kedy je u neho replication time.. to je ako menstrucia.Wink.tyzden zhorsenia vsetkeho..  ja napr. na prelome mesiacov.

problemy od 05/2015: Borelia (EM 2012), Mpn,Cpn,Ctr,EBV,CMV,HSV,vzv,yersinia. Uzivane ATB od 09/2015:Ceftriax/14dni/, Mino+azi., Mino+Klary+Amoxi+Fluko +Tinidazol,ciplox+azi,ceftr 2 mesiace,zinnat+mino+rifa. Zasklby svalov, Karpal syndrom, artralgia ramie

aj ja som to mal presne na

aj ja som to mal presne na prelome mesiacov=ale teraz to uz vobec neriesim,aj som na to uz zabudol

Držím palce Edit, super,ze

Držím palce Edit, super,ze mas rodinu co te podrží a zajímá se.

ten vit.C myslel pan Dr. asi megaskorbickou dávku? Na toto téma jsem si v začátcích léčby poustela P.Tuharskeho a vyšší dávky jsem pak zkoušela se sodou a opravdu mne osobně to o neco pomahalo..jen to chce asi opravdu denne,ja to pak střídala s dalsima vecma..nedošla jsem ke své max hranici,ale brala jsem i 7g vit.C denně (kupovala jsem sypkou v DM drogerií kys.askorbovou v čisté forme A sodu od Vitaru)

chlamydie, EBV, ureapla.,mycopla.,borelie,streptokok,helicobakter...

CAP 11/2015 (Mino 2x50mg + Sumamed 3x týdně 250mg; entizol,doplňky, Buhnerovy byliny); od 7/16 vysazeny ATB, očisty cds2,pulzy enti; od 9/16 ATP,bude dále nasazen Stratton

Dik Jani, presne tak , ja 

Dik Jani, presne tak , ja  mam od Magister Doskar normálna prášková 1 kg balenie Ascorbin säure, a k tomu NATR Hydrogencarbon PHE ACM tiež kilovka. Ale bolo to v Rakúsku veľmi drahé dokopy skoro 60 euro. To podľa mňa stačí  z DM to som mala doteraz a kúpiť čistú sódu z bio obchodu ..Doteraz som davala cca 4 g denne . Dnes som už dala druhý deň naraz po 5 + 2 a to mi už vyvolalo prehánku. Ale bolo to bezproblémové, bez kŕčov a hroznej kyslej chuti. Predtým som o tomto nevedela a dávala len čisté C a to ma raz aj odrovnalo, išlo to viac zhora..Takže zajtra skúsim dať 4+2,, vraj to treba držať tene pod hranicou prehánky..Embarassed budem dôsledne dávať denne. Vysvetlili to v súčinnosti s chlorelou, aby sa toxiný nevracali naspäť, ale vychytali v čreve?? ak je môj pochop dobrý..

Ako sa máš Janka už si bola v BA , alebo sa len chystáš. Daj vedieť ...

Milá Edit, děkuji Ti za to,

Milá Edit,

děkuji Ti za to, jak ses podělila o návštěvu u Tvé paní dr. D a jak sdílíš s námi její rady. Velmi si toho vážím a učím se z toho a samozřejmě také z příspěků Killpointa (dík) Smile. Jsme na tom stejně a obě vydržíme. Já operaci určitě oddaluju, jak je to jen možné. Na tak velkou operaci musíme být silné, připravené, imunita posílená a chronické infekce musejí být na uzdě. Právě mně se infekce velmi zle manifestovala po endoprotéze palce u nohy ve VN Střešovicích v roce 2009 (byla jsem už mnoho let nakažená a tou operací se to pořádně provalilo. Editko, tu saunu, pokud můžeš, si určitě opatři. Chodím do ní skoro každý večer a zdá se, že pomáhá. Vždy se mi po ní uleví. Dík za dobré rady o pulzech. Myslím na Tebe každý den a přeju Ti hodně síly a trpělivosti v boji. Smile Zdraví Laďka

 

Ďakujem Ti milá Ladka6, aj ja

Ďakujem Ti milá Ladka6, aj ja verím, v Tvoje uzdravenie..drž sa veľmi a tú saunu, verím, že do Vianoc bude doma...

ok,tak vid kde mas u C

ok,tak vid kde mas u C strop:) musim ho taky pravidelne zase brát...do BA jedu podruhé v lednu, mela jsem jet v prosinci, ale Dr.Ď tam neměla již volno a ordinuji naposled myslim kolem 19.

chlamydie, EBV, ureapla.,mycopla.,borelie,streptokok,helicobakter...

CAP 11/2015 (Mino 2x50mg + Sumamed 3x týdně 250mg; entizol,doplňky, Buhnerovy byliny); od 7/16 vysazeny ATB, očisty cds2,pulzy enti; od 9/16 ATP,bude dále nasazen Stratton

edit:   ty vcera u Dr.D

edit:   ty vcera u Dr.D poobede a ja s nou na telefone Smile jej nedame dychat.  dobre zhrnutiee..som sa zas nieco naucil Wink

problemy od 05/2015: Borelia (EM 2012), Mpn,Cpn,Ctr,EBV,CMV,HSV,vzv,yersinia. Uzivane ATB od 09/2015:Ceftriax/14dni/, Mino+azi., Mino+Klary+Amoxi+Fluko +Tinidazol,ciplox+azi,ceftr 2 mesiace,zinnat+mino+rifa. Zasklby svalov, Karpal syndrom, artralgia ramie

Hadam sa niekedy opat

Hadam sa niekedy opat vidime..daj vediet ked budes v BA..inak herxujem stale..Dnes mimoriadne tazko..A to mam za sebou kupel..Ako sa mas Marek☺kedy ides pulz a zvladas zatial atb?? Peknu nedelu edit

mal som ist v pondelok na

mal som ist v pondelok na kontrolu ale prelozil som na 1.12.  meskam s ATB.  Minocyklin tento krat so mnou zametal musel som ist pomaly 50mg 3tyzdne a teraz idem 2x50mg  3 tyzdne.. ale jak som ppridal enterosgel na 2xdenne  uzsa to da.. takze idem zajtra pridat anntivirotika  Proteflazid z ukrajiny..lebo potrebujem skrotit herpes  virusy . potom ma caka ozon do disku krcnej a potom benemicin.. pulzovat budem asi pod sttromcekom Smile  takze tak. inak bol som tiezu Mudr.Such-a

problemy od 05/2015: Borelia (EM 2012), Mpn,Cpn,Ctr,EBV,CMV,HSV,vzv,yersinia. Uzivane ATB od 09/2015:Ceftriax/14dni/, Mino+azi., Mino+Klary+Amoxi+Fluko +Tinidazol,ciplox+azi,ceftr 2 mesiace,zinnat+mino+rifa. Zasklby svalov, Karpal syndrom, artralgia ramie

k tej infrasaune: kupujte

k tej infrasaune: kupujte taku,co ma ziarice komplet cely chrbat,chodidla,lytka: moji rodicia maju takuto na dome= a viem z "praxe" ze tieto celoplosne ziarice su najlepsie

MAREK na proteflazid bacha, mam pred nim respekt,mam ho doma,ale este som ho nedal do liecby: aj ine ukrajinske mrdky

 

 

 

 

hej taku mam presne doma ,

hej taku mam presne doma , stravila som tam 2 roky

ak chce niekto investovat tak s turmalinom

tato však bla najrýchlejšie z Moutfieldu/či ako sa to píše/ skldačka jednoducha + ionizator + ozonizer

Najprv so myslela žetam na to antiergonomickom posede neusedím, ale ide to.

Citam tam i háčkujem

bližšie niekde v blogu popisuje Chris

 

 

 

LEA6

Ďakujem Lea6, killpoint,

Ďakujem Lea6, killpoint, Markus..

Tú saunu už dúfam budem mať pod stromček.. Lea a naozaj si dávala aj denne?, Ja zatiaľ chodím len 1 x týždenne.

Fajn model, budeme hľadať takú. Aj Ď vravela o ionizátore..

Idem sa pozieť do kalendára, kde si zapisujem silu intenzitu bolesti..Možno máte pravdu, je to vždy týždeň mimoriadne ťažký, len neviem či sa zhoduje v mesiaci..Zaujímavý poznatok.

Aj ja som sa chcela dotazovať na ten ukrajinský prípravok antivirotika. To ideš brať spolu s isoprinosine, alebo vystriedaš.. Mne po 10 mesiacoch  s isoprinosine sa s vírusmi nič nepodarilo utlmiť..Vraj treba pokračovať...

A na Ukrajinu vždy vycestuješ, od nás je to ďaleko a kupuješ tam aj C injekčnú aplikáciu aj polyoxidónium ??

No a nakoniec ako u MUDr.Šucha??

Nič si mu nedal dokumentáciu a všetko odhalil ?? U mňa to bolo tak.. Mne za pol roka poriešil tachykardiu, na ktorú som chodila k primárovi do Ružinova nemocnice a stále mi len zvyšoval lieky.celých 17 rokov a záchvaty som mala tak 5 x do roka veľmi silné..záchranka a pod...Práve sme pozerali u obvodnej , už som nemala záchvat dva roky. Počítam, že keď budeme meniť na mino, tak sa mi objaví. Inak ˇŠuch je proti tejto liečbe, pozná ju, ale nezatracoval ma, vie , že ju beriem, a popri tom som chodila do leta stále na terapie  .

Idem začať chodiť opäť, zdá sa mi , že trochu mi bolo na vírusy lepšie , pri pravidelnej biorezonancii. Dr.Ď. povedala, že je to dobrá podporná liečba.

Ako sa Ti prejavuje Marek ťažkosť herx..pri navyšovaní mina. Máš motanice, mozgovú hmlu, alebo kĺbne svalové a nervy ischiatické ?? Drž sa veľmi Marek a pripomeň sa mi toho 1,12 vieš, už mám svoj vek... rada Ťa zas uvidím ..

proteflazid..  tu je strojoy

proteflazid..  tu je strojoy preklad o nom http://jikdefe1.jimdo.com/2015/12/06/proteflazid/

inak je to riadna supa 1:1 tinktura. mam znamych z ukr. oni mi to nosia.

k Suchovi idem 2x dnes naterapiu.. pripol ma na stroj a hned mal co mam.. vyhehli mu vsetky infekcie avirusy co mam aj v testoch. + nieco navyse

herx pri mine.. sklbanie vsetkzmi svalmi, motanice, neskutocna unava  A motanice.. po pridani 2xdenne enterosgel..je to vsetko prrec.  1.12 sa viiidime

problemy od 05/2015: Borelia (EM 2012), Mpn,Cpn,Ctr,EBV,CMV,HSV,vzv,yersinia. Uzivane ATB od 09/2015:Ceftriax/14dni/, Mino+azi., Mino+Klary+Amoxi+Fluko +Tinidazol,ciplox+azi,ceftr 2 mesiace,zinnat+mino+rifa. Zasklby svalov, Karpal syndrom, artralgia ramie

Milí priatelia ,.. je v akcii

Milí priatelia ,.. je v akcii Morská soľ z jadranských morí v 50 percentnej skoro zľave. Je to 25 kg balenie, nie je to jedlá samozrejme v tej cene..Aj ja mám túto kvalitu. Veľmi sa to oplatí , dávam podľa rady killpoin 3 kg .. teda 2-3 myslím radil..

Iste je z mŕtveho mora lepšia, ale je to cenovo neporovnateľné..a sama si myslím, že jadran je naj more  po mŕtvom

Normal
0

21

false
false
false

CS
X-NONE
X-NONE

MicrosoftInternetExplorer4

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:"Normální tabulka";
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-priority:99;
mso-style-qformat:yes;
mso-style-parent:"";
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin:0cm;
mso-para-margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:11.0pt;
font-family:"Calibri","sans-serif";
mso-ascii-font-family:Calibri;
mso-ascii-theme-font:minor-latin;
mso-fareast-font-family:"Times New Roman";
mso-fareast-theme-font:minor-fareast;
mso-hansi-font-family:Calibri;
mso-hansi-theme-font:minor-latin;
mso-bidi-font-family:"Times New Roman";
mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}

http://www.marimex.sk/sol-morska-25kg/

Ahoj Edit, a kde si to pls

Ahoj Edit, a kde si to pls vycetla nebo jak vis ze se do vany sype tato morska sul ktera je spise urcena do bazenu?a jak vis ze to ma byt 3kg na jednu vanu?

Dostatek soli ve vode je pry

Dostatek soli ve vode je pry takove,pokud stoupne vajicko v ni polozene.

Durovska uz zpoplatnila emailove odpovedi?

Zatial vraj pripravuju..Ze su

Zatial vraj pripravuju..Ze su tak zavaleni mailom, ze uz to je nad mieru ☺

mozu preposielat mne :D :D ja

mozu preposielat mne :D :D ja som mal dnes 17 mailov :D :D .. ludia ktori,si nevedia rady

Ten typ na morsky kupel dal

Ten typ na morsky kupel dal Rene 2-3kg  a potvrdila to Dr.D.

Samozrejme Rene doporucoval z mrtveho mora.Tam by vsak pri frekvencii kupania ob den...bola cena vysoka.Tak sme sa pytali Dr.a ona povedala ze jadran je super. Teda Vlado isiel v septembri dodavkou do Secovske soline v Slovinsku a kupil mi paletu balenie po 25 kg a je to na wellnes...pouzitie bazeny..ja v nej mam aj dokonca malu primes piesku.V kuchynskej kvalite maju len 3kg balenia.No a stala 6.80 plus doprava.Teda tato uvadzanu ze z jadranskych mori -☺treba sa popytat by mohla byt OK a je v tej cene 9.90 co je super.Inak je to dost tie 3 kg a to vajicko vyskusam...Ale nestipe nepali pokozka a dokonca ju ani nezmyvam.Dr.D.vravela po kupeli zabalit sa este

..

Ahoj Edit,  děkuju za

Ahoj Edit, 

děkuju za informace, které sem vkládáš. Je fajn, že tu je pořád někdo, kdo sdílí svoje postřehy. Chystám se vyzkoušet detox céčkem. Čeká mě druhý pulz a tak se to hodí. Měj co nejpříjemnější dny a fandím ti, ať to zvládáš.

B. 

Dakujem si velmi mila☺

Dakujem si velmi mila☺

Marek aj ja som uz prihlasena

Marek aj ja som uz prihlasena po styroch mesiacoch opat zacnem Sucha.Prerusila som ho po dohode s Dr.D..mala som este vyraznejsie herxy ..Bude ma zaujimat ako to budes zvladat.Viaceri popisuju, ze to je blbost, ale mne to vela veci poriesilo..ale ten ischias s tym sme mali vzdy problem.Predstav si, ze pokazde mi vravel, ze moj problem je viac ischias a ten vraj inervuje klb..Som zvedava , co objavi mne vo stvrtok.

Inak naozaj som sa Dr.D pytala, a vraj ok fajn ako podporna terapia.Ale ako samotna terapia  vraj tak tazky chronicky stav neporiesi..Such tvrdil, ze vie terapiou drzat na uzde bakterie..Ale ked som sa ho pytala ci ma vyliecenych borelikov...tak , ze jeden dvaja, ale viaceri su tiez relativne dobre.Je to ako s kazdou liecbou....V kazdom pripade je na zamyslenie, ze odhali presne , co cloveku je..Podotykam, ze manzelovi ine ako mne.Nie je to sablona.No a vsetky papiere celu anamnezu moju som musela nechat na sedacke..bola som cudzia nic o mne nevedel.Ale dnes uz toto robi kdekto a neodborne..

a to platite cloveku co

a to platite cloveku co zistuje,co vy uz viete?

Nie to už mám predplatené, už

Nie to už mám predplatené, už len terapie..budem Ťa informovať, i keď ak si pamätám,,...nie si zástanca tejto terapie..ani ja keď to robí hocikto

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k