Přenos chlamydii

Můžu se zeptat jestli se dají chlamydie přenášet slinami. Děkuju za odpoveď

Chlamydie pneumonaie zcela

Chlamydie pneumonaie zcela určitě, má ji většina lidí. Otázkou je, proč někomu propuknou problémy a někomu ne. 

Na WP od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, migréna s aurou -
skotomy, fosfeny fortifikační spektra, mrtvění končetin, lícního nervu,
bolesti hlavy, perzistentní aura-optické zrnění, after imagening,
rozmazané vidění, únava, autoimunita š. žlázy

Muj nazor je, ze u vetsiny

Muj nazor je, ze u vetsiny lidi si s tim organismus poradi sam. Vetsina lidi ma protilatky svedcici o prodelane infekci, ale to neznamena, ze vetsina lidi ma akutni zanet.
Ja mam ChP pres rok a problemy, 3x mesicni kuru Doxybenu a hodnoty obou protilatek na vysokych hodnotach. Manzelka mela jedno baleni Doxy a po pul roce ma hodnotu protilatek v norme se zaverem vylecena infekce, potize zadne. A urcite jsme si pred pusu nedavali igelit ...

Ak som si myslela, že

Ak som si myslela, že patrím k tým šťastnejším ,ktorí majú "len reumatologické problémy a urologické problémy bez neurologických potiaži tak som sa zrejme mýlila. Momentálne mám hmlu, výpadky pamäte a neudržím sa na nohách. Takže sedím v práci pri počítači a čakám kedy ma to prejde. Ale dokedy budem čakať to je otázne. 

Po dlhej dobe ma znova rozboleli žili na nohách - zrejme niečo podobné trombóze. HURÁÁÁ

Je zvláštne, že mi došli výsledky z NURCH kde vymizli všetky negatívne faktory , ktoré tam boli 7 rokov- autoprotilátky, cirkulujúce  imunokomplexy, biele krvinky sú úplne v normále, žiadna borélia, chlamýdia, akurát prekonaná mononukleóza ,ale nič podstatné. Aha a zabudla som - imunodeficit. Čiže momentálne znova beriem Imunor.

Podľa mňa by bolo dosť podstatné vedieť či sa prvotne u človeka oslabí imunita a tak začnú problémy s  chlamýdiou a jej podobnými potvorami, alebo je oslabená imunita už len dôsledok chlamýdii. Pretože ak je prvotná imunita tak si musíme pri liečbe ATB pomáhať aj s liekmi na imunitu, lebo ináč sa to zvládnuť nedá.

Ten článok od Ing. Bazaly je poučný a myslím, že sa ním dá aj argumentovať pri presivedčaní lakárov a odvolať sa na Wheldona.

Ináč Ján ja zdieľam tvoj názor v mnohých veciach - máme podľa všetkého veľmi podobný priebeh choroby ( aj u mňa sa ona vlastne začala už v detstve) ale nemôžem s tebou súhlasiť ohľadom homeopatie.

Je pravda že nie je podložená faktami. ALe mne konkrétne veľmi pomohli výťažky z tinktúry sépie. A poviem Ti aj , ktoré príznaky mi úplne vymizli (nie hneď, ale po niekoľkomesačnom užívaní liečiva): pálenie kože na nohách, takmer všetky reumatologické problémy - bolesti veľkých klbov, takmer vôbec som nemala teploty, bolesti žíl, nemala som žiadne závrate, žiadnu slabosť v rukách, zimnice a pocit chladu, bolesti brucha. Možno Ti to je smiešne ,ale u mňa to fungovalo.

Tá homeopatia mi dokonca potlačila aj spomínané autoprotiláky a cirkulujúce imunokomplexy a možno ma zachránila aj od Sjorgenovho syndrómu, ku ktorému som nesporne spela.  Niekoľko rokov som brala ťažké lieky  - vysokotoxické lieky a kortikoidy, ale môj stav sa stále len zhoršoval. V zúfalosti som si našla homeopatku - kardiologičku - vysokošpecializovanú odporníčku na ťažké vrodené srdcové vady u novorodených detí, čo je ako sám uznáš veľmi ťažká špeciálizácia. Jej prístup bol veľmi zodpovedný a ľudský. Ona mi skrátka veľmi pomohla. Veľmi dobre me odhadla. O tom som presvedčená. (A stálo ma to finančne minimum). Ja tu nechcem nič propagovať len konštatujem svoju skúsenosť. A keď mi už nakoniec nezaberie ani Wheldon (pretože neviem či ste si všetci všímli jeho posledné vety : že nemožno zaručiť úspešnosť liečby ,ale  že za pokus to stojí , a že netreba mať veľké očakávania- ak som to dobre pochopila. Nuž tak v tom prípade mi zrejme bodne aj homeopatia ,aby som si ešte stila ako- tak svoje deti vychovať. 

Ja sa určite dám na Wheldona, len musím svoje telo na to pripraviť. 

 

 

 

 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k