Prosba

Zdravím všechny,

dneska jsem se dostala na tyto stránky a potřebovala bych poradit.

Před 6 týdny jsem šla k obvodnímu lékaři s bolestmi v zádech na staně ledvin. Ten po vyšetření moči naznal, že se nejedná o ledviny a odeslal mě na internu. Tam mi byla odebrána krev a zjištěna sedimentace 98/hod. Začalo veškeré vyšetření všech orgánů, výtěry, rentgeny atd. Neustále odebírali vzorky krve. Poslední týden mi doktorka sdělila, že mám Chlamidia pneumonia-serum 20866/SER nález : IgA 28,00 hraniční, IgM 0,319 negat., IgG 95,00 pozitiv. Serologický příznak proběhlé infekce. Do zprávy lékaři napsala, že za období 6 týdnů došlo k poklesu protilátek ve třídě IgA, při trvající pozitivně IgG. - lze hodnotit jako proběhlou reaktivaci infekce. Rekonvalescence probíhá zdlouhavě a zánětlivé mark. FW 28/hod, že došlo k poklesu. Infekce je již zvládnuta a není potřeba antibiotika. Já jsem skončila neschopenku a šla do práce. S tím, že vyzkouším jak to budu zvládat. Není to ale žádná sláva. Chytla jsem rýmu,bolest v krku a není mi vůbec dobře. Cítím se oslabená a mám problémy vyjít shody nebo menší kopec. Zadýchávám se a cítím zvyšený tep. Pořád mě pobolívá až pálí na levé straně pod prsem. Nevydrřím sedět a chodit taky dlouho nemůžu to mám problémy s klouby na nohách.

Tak nevím jestli jsem to neuspěchala. Zarazilo mě,že mi doktoři nic nepředepsali ani nic moc neřekli, jenom že jsem jakoby prodělala něco na způsob zápalu plic a že se s tím můžu potýkat i půl roku. Může mi z Vás někdo vysvětlit co mi teda je a jestli máte s tímto nějaké zkušennosti? Budu moc ráda. Díky! P.S. snad jsem se moc nerozepsala,tak se omlouvám.

Ahoj, hranicni IgA moje

Ahoj, hranicni IgA moje lekarka povazuje jeste za pozitivni. At tak ci onak, pokud mas potize, ktere popisujes a nic jineho, nez cpn se nenaslo, tak ja bych s lecbou moc nevahala.  Testy jsou nespolehlive. Zkus sve lekarce prinest Wheldonuv protokol a popsat vsechny potize, hl. bolesti kloubu jsou znakem jiz znacne pokrocile infekce. V dokumentech najdes studii pana Bazaly, kterou ji take muzes donest, popsano je to tam dost presne, vcetne nespolehlivosti serologie. Je mozne, ze pokud pozorujes chripkovite priznaky, tak tve testy budou znova pozitivni a nemelo by dat takovou praci si lecbu vynutit. Pokud nevydrzis sedet ani chodit, tak to neni zadna sranda, tak at neco delaji! Od toho tam jsou.
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Díky moc za odpověď. Za

Díky moc za odpověď.

Za 14 dní jdu na kontrolní odběr k doktorce tak jsem zvědavá jak dopadnou. Určitě s ní o všem promluvím a prokonzultuju. Akorát nevím jak to těch 14 dní vydržím, večer jsem dost unavená a jediné co mi doktorka doporučila je Ibalgin nebo paralen. To asi nebude to nej. Můj obvodní doktor je na baterky a myslím si, že vůbec o mé diagnoze nic neví. Tomu bych musela donést na papírku předepsané léky, které chci napsat. Snad to nějak doklepu.

kamila

Tak drzim palce, at je

Tak drzim palce, at je donutis k akci a nejak to preklepes. Ve Wheldonove protokolu je presny rozpis leku i davkovani.
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

"Chlamidia pneumonia-serum

"Chlamidia pneumonia-serum 20866/SER nález : IgA 28,00 hraniční, IgM 0,319 negat., IgG 95,00 pozitiv. Serologický příznak proběhlé infekce. Do zprávy lékaři napsala, že za období 6 týdnů došlo k poklesu protilátek ve třídě IgA, při trvající pozitivně IgG. - lze hodnotit jako proběhlou reaktivaci infekce. Rekonvalescence probíhá zdlouhavě a zánětlivé mark. FW 28/hod, že došlo k poklesu. Infekce je již zvládnuta a není potřeba antibiotika."

Tenhle test bohužel neznám, takže hodnoty mi nic neříkají. Nicméně obě IgA i IgG svědčí o chronické infekci. Ty tři červené věty si jaksi protiřečí! Jinak se podívej na mou tabulku, že vím o čem mluvím. Mně toto tvrdí už 4 roky!!! Jukni zde

A nenech se odbýt! Tvé potíže znám osobně moc dobře. A tato věta je vrchol arogance a naprosté neznalosti etiologie chlamydióz: " Infekce je již zvládnuta a není potřeba antibiotika."  Taky mi to tvrdili a bylo to stále a stále horší. Až teď po 11 měsících aplikace Wheldonova postupu mohu zase sedět ....

Přeji hodně štěstí!

 

Jan

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k