Prosím o radu - červené skvrny na žaludu

Dobrý den, mám dotaz asi před 7-mi lety jsem prodělal chlamydie t., - úspěšně vyléčen. Nyní se mi objevili na žaludu červené skvrny. U urologa jsem si nechal udělat testy, vše negativní. Předepsána mastička. (Špíš problém kožního rázu)

Na žaludu se vždy objeví 1 - 7 ohraničených pupínků puchýřkovitých, rozšiřujících. Začal jsem chodit s problémem na kožní a už asi 5. mastička a problém stále přetrvává. Též na kožním provedeny stěry, jak z kůže tak z močové trubice, též vše negativní. Prosím Vás o radu. Děkuji

A jiné obtíže - pálení při

A jiné obtíže - pálení při močení, stálé nucení, výtok atd? Pokud ne tak je to spíš asi uro nebo venero nebo kožní problén. To tady asi moc nikdo neví.

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový
syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin, aktuálně co

Ještě doplňuji, mastičky

Ještě doplňuji, mastičky obsahující kortikoidy pomáhají, ale když přestanu mazat tak se problém do 4 dnů obejví a vždy na jiném místě než předchozí pupínky, neboli skvrny.

a spravili ti testy na

a spravili ti testy na pohlavne choroby typu herpes,syfilis apod? :D :D

To nevím. Urolog to viděl.

To nevím. Urolog to viděl. Kožař také.

Antibiotiky bych to asi zatim

Antibiotiky bych to asi zatim neresil. Mohl by to byt problem pres plisne, zazivani. Zkus se detoxikovat, necpat do sebe nic moc nezdravyho, zkusit treba nejaky bylinkovy caj. V dospivani jsem s tim mel taky problemy a bylo to zpusobene tim co jsem psal.

Děkuji za odpověď.

Děkuji za odpověď.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k