Sbohem hltači ATB

Tady je A. z Vysočan. Nevím, kdo tento web spravuje, je mi jedno, zda je to Irena, Klubal anebo Jan, ale je mi z vás k blití. Zablokujete každého, kdo má odlišný názor než těch pár retardovaných polykačů ATB. Vy, nově příchozí, nenechejte se prosím oblbnout tím, čím vás tady krmí ve snaze dohodit kšefty pár barbarům, kteří si na vás řádně namastí kapsy a které měli už dávno zavřít do žaláře. Možná si ještě vzpomenete na strýčka Američana, že to s vámi myslel dobře.

Vzkaz pro Jana: vážený, kdyby mne platili za diverzi, nevydělal bych si ani na slanou vodu. Vy se ale nejspíš držíte hesla: podle sebe soudím sebe. Já jen vždy hájil své názory, a jestli jsou pravdivé, ukáže čas.

Vzkaz pro Radio: Mno, nic vám nezaručí vyléčení, ať hledá každý sám ... A já jsem se chtěl tady upřímně podělit o mé vlastní zkušenosti a výsledky mé léčby. Už to bohužel neudělám. BCA předepisuje ATB na dva roky? Tak to si radši zajeďte do Holandska, tam vám dají rovnou eutanázii, když o to požádáte. Dnes je zločin legální.

Vzkaz pro Irenu: nemohl jsem se podělit o své metody a o své výsledky léčení, chce to trochu času, aby byla jistota, že jsem "za vodou", ale už to tady neudělám, a to pro takové retardy, jako jste vy.

Trugate, vidím, že tě taky zablokovali. Pokud přečteš tuto zprávu dřív, než ji totalitáři tady vymažou, ozvi se mi prosím na kboo333@yahoo.com  Dík Wink

Žijte, ale spíš umírejte si tady, jak chcete.

S úsměvem a pohrdáním

Američan z Vysočan.

Tak, a teď mne může administrátor zablokovat a políbit mi zádel.

 

Američane z Vysočan, Done

Američane z Vysočan, Done Pedro, či jak sem přijdete příště, dnes nešlo ani mě vložit příspěvek, to bude jen chybka. Nemyslím, že by někdo Trugata zablokoval. Nazýváte mě retardem, doktory, kteří jistě někomu pomohli nazýváte barbary, co patří do žaláře. Nevím, čím jsem si to vysloužili. Volba a léčba je věcí každého nemocného. Že by zloba, že mi pomohla ATB ? Tak se pro to již na mě nezlobte. Neklesnu na vaši úroveň, nebudu vás urážet, jsem ráda, že vám pomáhá chlamydilm, trugatovi bylinky. Už ho tady za to někdo napadl?  Možná jste až tak moc nemocni nebyli. Ale to mě neopravňuje k tomu, abych vás urážela z důvodu léčby chlamydilem.  Mám radost, pokud jste oba vyléčeni! Můžete radit jiným.  Nikdo není zablokovaný pro jeho názor, ale pro urážky, napadání a nevhodné příspěvky. Ve vás je hodně zloby........přesto vám přeji jen to nej a hlavně se cítit dobře a moci s tím žít. Je jedno, jak k tomu kdo dojde..... 

Ty jsi to vzal vlastně

Ty jsi to vzal vlastně tady šmahem. Všichni, kdo berou ATB, jsou retardovaní polykači :-). To hodně vypovídá o tvé inteligenci i nemoci.

Tak hlavně zdraví, podle

Tak hlavně zdraví, podle všeho tenhle týpek měl asi průjem, nikoliv nitrobuněčnou nákazu...určitě ne encefalitidu, anžto ta je - mozková. To se mu určitě nemohlo přihodit.

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapii

Tak, a teď mne může

Tak, a teď mne může administrátor zablokovat a políbit mi zádel.

Koukám, ňákej novej amerikanismus, zádel. Velice zajímavé slovo, jakoby sádlo, zadek, záda... v jednom.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k