Stav 2020

Zdravím všechny a držím palce všem, tahle doba je pro nás chronické pacienty pekelná!

Vloni v zimě imunita po něajaké viróze (nebyl to už covid?) opět klekla, pomohly dvě terapie isoprinosinem a paradoxně lockdown, čili snížená námaha. 

Léto bylo lepší, snažil jsem se být co nejvíc venku, nabrat co nejvíc sluníčka, konec srpna s návratem do práce (školství) to jde opět dolů. Isoprinosine nám vykoupili ti, co ho nepotřebují, takže i když mám recept, je mi k prdu a jen se modlím, abych to nechytil. Cytokinová bouře mi vzhledem ke snížené imunitě asi nehrozí, zato chytím leccos. Permanentní rýma, řekl bych že z mikroklimatu roušky, ale kdo ví.

Držte se!

Buďte aktívni: ústna voda

Buďte aktívni: ústna voda môže byť účinnejšia ako rúško!

Vitamín D – ako správne dávkovať?

Vitamín D – Ako neužívať?

Má zajímavé postřehy, třeba trochu pomohou v boji s tímhle svinstvem převleklým, chronickým. Je už jedno jestli je to nedoléčená přetrvávající nákaza, nebo nějaký problém v imunitě, ať vrozený či získaný... D máme všichni málo, a útoků virů a jiných breberek zato je mraky, tak takové dobře položené kloktání nemusí být od věci. Pamatuji si doby, kdy jsem byť při první zastávce okamžitě prchnuv z tramvaje před chrchlajícím cestujícím do tří dnů spolehlivě ležel v mrákotách jak Lazar. D tenkrát sehnat nebylo lze, a tak jediným řešením bylo se cpát léta WP atd...

březen 2013 ukončení CAPu 

Vdaka za nove spravy, drz sa

Vdaka za nove spravy, drz sa a tiez pripajam link na nie uplne s temou suvisiaci, ale zaujimavy jav, ktori opisali mikrobiologovia z CZ a SK. 

https://vat.pravda.sk/clovek/clanok/565789-slovenski-a-ceski-vedci-popis...

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k