stav po vysledkách

Změna z doxy na minocyclin neměla na mě nějakej efekt.  Výsledky byly prakticky totožné až mírně horší než z ledna. V době odběru krve jsem se necitil nijak dobře, trápila mě unava, někdy velka že jsem cele dny ležel. Dnes je unava podstatně menší a cítím se celkem solidně, dokonce sem vyrazil na firemni chatu se trošku pobavit ale bez alkoholu. Jinak akce NE. Spát sem si tam netroufnul, člověk neví jak bude zítra a mám problémy se spánkem tak raději spát doma . Jinak opět se aktivovala toxocaroza která v lednu byla negativní. Chtěl jsem zvednout dávky na maximum tak mi napsal zkusit na týden minocyclin 3 krát denně a po  týdnu 2 krát 2 tablety. Zatím to zvládám v pohodě, pulzy taky. Minocyclin sem zvedal v době začátku pulzu a žádný problém. V dobe nasazení minocyclinu se mi udělal opar kterej sem zlikvidoval během 4 dnů kašičkou z prášku do pečiva - fungovala bezvadně. Jídlo jím bez ohledu na to co mi Klubal nedoporučuje, tohle neřeším protože bych to stejně neuměl dodržet. Takže dnes kdy toto píšu je celkem dobře

 

Hele na to, jak jsi tady

Hele na to, jak jsi tady nedavno psal (nic ve zlem, prosim te) je to celkem dobra zprava od tebe. Na vysledky se vykasli, kdyz je ti lip, treba se ledy hnuly a toxocaru jeste trochu pobij, neni o co stat..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

No vidíš, tak to je moc prima

No vidíš, tak to je moc prima zpráva, a pak že líp nebude viď ;) Ještě dát na prdel toxocaře  a máš to komplet "vychovaný" ;)

Moje tělo už není moje, teď je ze mě chodící mikrobiální Noemova archa, a proto se držím hesla "Usmívej se, bude hůř!" :)

To je dobre, ze citis

To je dobre, ze citis zlepsenie. Ten opar sa u mna tiez vyskytol a hned na to druhy na dolnej pere, pri nabehu na minocyklin. Drz sa! A este potvrdim, ze fakt u tejto liecby funguje - dva kroky vpred a jeden vzad..

To je super, že je aspon

To je super, že je aspon nějaká úleva, u nás má i malé zlepšení obrovskou cenu ! Mám z tebe radost, snad to půjde a budeš OK ! Držím pěsti, aby se časem zlepšilo  vše !

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k