Súčasný stav

Zdravím priatelia, 

po posledných "vysoko odborných psychologických rozboroch" Jana a Jacka mojej témy - ako získať výpis z karty PL ekára, a mojich údajných "motívov", som nemala chuť sa k tomu viac vracať a vyjadrovať, kedže som si nechcela kaziť deň ich zlomyselnosťami. Ale sľúbila som, že napíšem, ako to dopadlo. Dopadlo to dobre, postup, ktorý som zvolila sa osvedčil. V mojej karte je v tejto chvíli len to, že mám celiakiu a nič iné. Poučenie pre budúcnosť: meniť pravidelne po istom čase PL.

Takže od začiatku roka pracujem na plný úvazok, cítim sa dobre, cítim sa ako zdravý človek. Po viac než 6 rokoch ma nič nebolí, som schopná pracovať 8 hodín denne, dokonca mám toľko energie, že rozmýšľam o nejakej fyzickej aktivite, športe, čo som si nemyslela, že sa niekedy v živote ešte stane. 

Takže za mňa: branie ATB viac než rok sa osvedčilo. Neviem, či to vydrží, a každý deň sa za to modlím... To, čo robím dnes je, že cca raz za 3 týždne si vezmem na 3 dni Tinidazol (2xdenne, 500 mg). S týmto mám v pláne pokračovať. Plus beriem NAC. A zinok, selen, magnezium, vit D a C. 

Prajem všetkým nám, ďalšie lepšie dni v r 2018, viac zdravia, viac nádeje. Ja dnes viem, že aj keď sa možno moj stav zasa  zhorší, tak zároveň viem, že sa može aj zlepšiť. Že to nie je fatálne a raz a navždy. 

Uprimne gratulujem, nech ti

Uprimne gratulujem, nech ti to vydrzi...

Super, moc gratuluju, hlavne

Super, moc gratuluju, hlavne at to vydrzi! Ten tinidazol davas na cysty? A proc v tak malych davkach? Neslysela jsem o tom, ze by se bezne davaly jen pulzy po lecbe, tak mne to docela zajima:)

Problémy od 09/2013: Cpn, Mpn, Borelia, Bartonella, Babesia, EBV, HSV. Od 05/2016 Mino+Azi, od 08/2016 přidán Entizol, od 11/2016 SP Amoxi+Azi+Bene, od 04/2017 výměna Azi za Klacid, od 11/2017 Amoxi+Bene+Dalacin, od 01/2018 Amoxi+Azi+Mino

Zdravím, Lukrecia, to je

Zdravím, Lukrecia, to je velmi dobrá zpráva!  Nic se nejí tak horké, jak se uvaří. Měla jsi zbytečně obavy, stresy nejsou pro nás dobré. Super, že jsi se dostala do normálu a můžeš fungovat !  Moc ti to přeji ! Tak ať se daří v životě, zdraví ať vydrží napořád i ta práce ! Ale když je člověk zdravý, tak práci najde. Aspoň víš, kdyby zdraví zradilo, jak na něj! 

Ďakujem všetkým za

Ďakujem všetkým za priania! 

Ješterka, ano tini na cysty, a NAC na nové, primárne formy. Ale v prípade, že by som cítila zhoršenie, tak by som zasa nasadila na pár dní nejaké z tých ATB, ktoré som brala doteraz. S tým som zmierená. Ja som obecne brala nízke dávky, jednak preto, že mám 48 kíl, jednak z nejakých "bezpečnostných" dovodov. Protokol od Ď. som si upravovala podľa seba, na základe načítaných znalostí a pozorovania svojho tela. 

Lukrecia

Cpn, Mycoplasma 

Bolesti svalov a klbov, brain-fog, zhoršené videnie, extenzívna únava, svalová slabosť, atď. 

Lukrecia vsetko naj naj naj,

Lukrecia vsetko naj naj naj, hlavne nech zdravie drzi, obcas sa ozvi s dobrymi spravami, edit

Tak dobrý! Hodně dobrý, že to

Tak dobrý! Hodně dobrý, že to tu uveřejníš. Je to jistě pro spoustu lidí vzpruha a dodá jim to sílu a víru v léčbě pokračovat, nebo ji vůbec začít. Na rozdíl od různých  pseudorad a zdravoživných nesmyslů či "dobrých" rad typu "ATB léčbu bych začala až v poslední řadě"...

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový
syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin, aktuálně co

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k