Těším se na Klárinčiny webovky

Vážení, jsem opravdu rád, že někdo tady má tu odvahu, bude investovat peníze a konečně se odtrhne od těchto debilních, totalitních webových stránek, řízených Janem, Svadhi a Irenou. A to je paní (anebo slečna) Klárinka. Klárinko, těším se moc na tvoje fórum, tady už se nedá vůbec dýchat. Věřím, že s tebou se konečně ledy pohnou, určitě i já osobně ušetřím nějakou korunu, abych tě podpořil, zveřejni pak prosím i číslo účtu, kam mohu posílat příspěvky, aby tvé nové fórum šlapalo. Díky za odvahu postavit se tady tomu marasmu. Já už tady roky jen čtu a nikdy jsem k ničemu nepřispěl, až dnes, protože to stojí za to. Opatruj se a tuž se s novým fórem, já, ale nejsem určitě sám, jsem na tvé straně. Bůh ti žehnej.

Martine, i já tam budu. Jsem

Martine, i já tam budu. Jsem lékařka, infektoložka a mým hlavním oborem jsou právě infekční nemoci. Na tyto webové stránky občas zajdu a počtu, abych se něčemu přiučila, ale doposud jsem tady ničím nepřispěla a toto je asi můj první a poslední komentář. Je to tady opravdu na zvracení, tak ať se tady pacienti (pokud tu nějací opravdu jsou) nediví, že lékaři tyto webové stránky moc neuznávají, a většinou, po pár návštěvách tady, se jdou učit někam jinam. Na Klárčině fóru se nebudu prezentovat jako lékařka, Klárka si na tituly stejně nepotrpí a důležitý je výsledek, ne titul před jménem, titul z nikoho ještě dobrého lékaře nedělá. Klárinka má sice občas výpadky a úlety, co se týče chování vůči ostatním tady, ale to je asi dáno jejím onemocněním a tím, jak se cítí. V podstatě to myslí dobře. Obdivuji její odvahu a ochotu investovat peníze do projektu, pro jaký se rozhodla, a i já ji určitě finančně podpořím, a ne málo, zaslouží si to. Měj se krásně, Martine.

Pozorovateli /provokatére/,

Pozorovateli /provokatére/, roky čtoucí tento marasmus, nikoho nezajímá, na co ty se těšíš a kam dáš peníze. Urážet také umíš, závěr je srdcervoucí. Kdo neumí používat s mírou alkohol, drogy a jiné návykové látky, by neměl chodit na pc. To, co tu nazvracela Klárinka, o ní mnohé vypovídá. Já jen pro upřesnění, stránky jsem nazakládala, nemám na nich podíl, neřídím je, nejsem admin, škoda. To by tu Klárinky neurážela! Také by sem nechodili lidi z jedné IP adresy pod různými nicky škodit. Nemůžeš dýchat? Můj doktor říká, co nemůžeš, nedělej! Já, když se mi někde nelíbí, tam nechodím, jenže vy provokatéři nedáte pokoj. 

 

Někdy si říkám, jestli těm

Někdy si říkám, jestli těm lidem kteří takto hrotí diskusi to nedělá dobře. Ano dělá jim to dobře. Kdo to ale opět odnesou budou tu kteří to myslí dobře a kteří se snaží dodržovat pravidla, aby to k něčemu (tzto stránky) bylo.

Ireno - četl jsem tvůj příspěvek, je mi líto tvého syna a to jak na tom jsi. Bohužel musím konstatovat, že patříš stejně jko Klarinka k destrukci těchto stránek. Tvoje příspěvky jsou plné agrese, napadání a invektiv. Nové lidi hned musí zákonitě odradit. Jejich přidaná hodnota je velmi nízká. A to si nemyslím, že nemáš k danému tématu co dodat. Za ty roky jsi na vlastním těle poznala spousty věcí a pro mnohé to může být přínosné. Jestli to myslíš dobře s těmito stránkami (a jsem přesvědčený že ano), tak se soustřeď vždy na téma a odpusť si ty agresivní chaty.

Klarinka - paní doktorka v tomto blogu zmiňuje, že je Klarinka statečná žena. Aby někdo založil nové stranky (čehohokoliv) musí být člověk podnikavý a činorodý, určitě ne ale statečný. Spíše ale přemýšlím, na jakém základu tyto stránky budou stát? Se znalosti příspěvků Klarinky, kdy na jednu stranu je zde schopna plést úplné základy a publikovat je s takovou jistotou a na druhou stranu vyvolávat neustálé hádky. Říkám si: takto má vypadat zakladatel a matka stránek? Chápal bych odborného rebela, který své teorie zakládá na zkušenostech, vědomostech a svém přesvědčení. Toto ale jistě není příklad Klárinky, tam je bohužel jen drzost a absence pokory.

Paní doktorko infektoložko (omlouvám se, neznám Vaše jméno). Lidé zde jsou frustrovaní z doktorů a proto na ně nadávají. Objektivně se jim nejde divit. Co si ale myslím a je důležité chápat je fakt, že většina znás jsme byli pasivní a tupě věřili, že každý doktor je dobrý. Nestudovali jsme, nezapojovali jsme mozek, jen jako ovce věřili, že když něco řekne doktor, tak to prostě musí být a je to pravda. Stejně tak, když se něco napíše v novinách nebo řekne v TV, tak je to pravda. Toto z nás udělal systém. Ovce. Doktoři jsou ale taté lidé, je to prostě jen profese, kdy stejně jako mechanik, je jen 1 z 10 dobrý. Je zvláštní, že toto si zjistíme u mechanika, ale u doktora ne. Ve srovnání s běžným člověkem doktor vystudoval medicínu a měl by znát základy a rozumět jim. Toto ale ještě neurčuje jeho další kvalitu. Proto nenadávejte na doktory, jen si je prostě naučte vybírat dle jejich recenzí, přístupů k vám, kvalit a hlavně i po tom, co Vám řeknou, zapojte vlastní hlavu.

Hlavně už přestaňte ničit a zanášet hádkami tyto stránky, raději smysluplně příspívejte a při každém napsání příspěvku se nejdříve nadechněte a popřemýšlejte, zda je to přínosné nebo je to zase něco, co nikomu neprospěje. Tyto stránky pomohly a stále pomáhají spousty lidem a já rozhodně patřím mezi ně.

Dobry prispevok dik edit☺

Dobry prispevok dik edit☺

Dana....doktorka-infektoložka

Dana....doktorka-infektoložka, další taková.  :-) Kolik se vás tu ještě dnes zaregistruje? Doufám, že budete zvracet i z jiných nicků....

" Já už tady roky jen čtu a

" Já už tady roky jen čtu a nikdy jsem k ničemu nepřispěl, až dnes, protože to stojí za to."

To určite a registráciu máš pár hodín. Klárinka, ty máš problém a treba ho riešiť inde, nie tu. Ak sa rozhodneš pre liečbu capom, je jedno či v Prahe, či v Blave, tak počkaj, až sa skľudníš. Po pár pulzoch to bude lepšie. Potom sa vráť a podeľ sa vo svojom blogu so svojimi skúsenosťami. Týmito výlevmi tu nikomu nepomôžeš, ani sebe.

To Klárka ráda udělá, ale už

To Klárka ráda udělá, ale už na svém fóru. V lednu už bude mít pravděpodobně nějaký ten pulz za sebou. Určitě se uklidní a bude hodná. Díky, Arabelko, ty jsi dobrá duše, kam se člověk podívá. Klára tě má ráda Wink

Ireno, mam77 má

Ireno, mam77 má pravdu.

Jinak, asi pro Jaccka zajímavý kousek ten Martinnovacek či  Dana Bartova alias Klárinka... Zkus vypracovat jejich, ehm, její profil.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k