Těžké nohy, cukání ve svalech

Dobrý den, poslední dobou mívám těžké nohy, někdy i slabé. Dále jsem zpozoroval cukání ve svalech viditelné na nohách (lýtka). Může to být ze stresu, či z chlamydií? Před nějakou dobou nemohli doktoři přijít proč kašlu. Vše negativní, jen mě našli cca před půl rokem pozitivní protilátky na chlamydie plicní. Kašel odezněl. Teď mám jen to cukání a pocit něčeho v krku, někdy chrapot či dušnost. Někdy podrážděnost.

 

Předem děkuji.

typicka chlamydia

typicka chlamydia

a verna kamaratka

a verna kamaratka mykoplasma,alebo aj opacne

problemy od 05/2015: Borelia (EM 2012), Mpn,Cpn,Ctr,EBV,CMV,HSV,vzv,yersinia. Uzivane ATB od 09/2015:Ceftriax/14dni/, Mino+azi., Mino+Klary+Amoxi+Fluko +Tinidazol,ciplox+azi,ceftr 2 mesiace,zinnat+mino+rifa. Zasklby svalov, Karpal syndrom, artralgia ramie

Proč " typická chlamýdia "?

Proč " typická chlamýdia "? Může být také LB, nedostatek vitamínu.

Na tejto stránke aj zarazené

Na tejto stránke aj zarazené vetry, plešatosť, ovisanie pŕs a hemoroidy sposobuje chlamýdia... "typická chlamýdia" a "treba nasadiť strattona" sú tu univerzálne odpovede na všetko.... :) 

Hele já taky za vším nevidím

Hele já taky za vším nevidím infekci. Nohy můžou bolet skrze desítky dalších věci. Tady je to ale celkem evidentní. Nikdo nic nenašel - to píše. Jen protilatky na chlamydii. Tohle je minimalne podezřele. Já bych udělal toto : pokud se zdravotní stav nelepší, nech si udělat aspoň ko diferenciál, buněčnou imunitu, protilatky na všechny chlam, boreliozu. Pak se ti na to musí nejakej rozumnej doktor podívat. muzes to hodit i sem, pokud se tu objeví někdo sikovnej určitě ti to vyhodnotí. V mezidobí muzes zkusit buhneruv  protokol a vitaminy. Uvidíš. 

Mikulasi kdyby ji občas bolely nohy tak ji to sem neprivede... sem chodí lidi co mají zásadní problem. 

 

Jasné že s najväčšou

Jasné že s najväčšou pravdepodobnosťou to su cpn, pretože to lekári nedostatočne liečili, ak vôbec.... Mala to na papieri a my všetci vieme že je omnoho tažšie sa toho zbaviť ako si väčšina doktorov myslí.... 

Ale ako píšeš môže to byť 1000 dalších vecí.... treba trocha skepticizmu zaviesť na tieto stránky inak to tu bude druhý modrý koník.... 

Pujdu le Kubalovi. Chci se

Pujdu le Kubalovi. Chci se zeptat plati se jen za rezervaci?

Klubalem nic nezkazis.

Klubalem nic nezkazis. Minimálně ti udělá to co jsem ti vypsal + vyhodnoceni. Rezervaci si udělej na stránkách viz další příspěvky. Pocitej tak 2-3 m objednání.

Vše je tady  100x opakované,

Vše je tady  100x opakované, hledej! http://www.mc-praha.cz/ Testy na pojištovnu, mimo OZP, léky většinou také na poj. Když se zaregistruješ, jsou tam termíny i ceny. 

Už se těším ke Klubalovi. Už

Už se těším ke Klubalovi. Už mě mravenčí jazyk, někdy pocit menšíku záškubu.

A už ses objednal, nebo zatím

A už ses objednal, nebo zatím se jen těšíš? Míro, proč by Prahou nic nezískal?  Bude mít testy, kontrolu i léky. Kde by bral léky, když si testy zaplatí sám? Na té místní úrovni jsou ty testy na prd! Mě dělali imunologii na okresní úrovni a vše OK , TOP stav, prý krev jako kojenec, říkám, ale mě bolí celé tělo, všechno /mám léky na CHOPN, artrozu, vysoký tlak, cholesterol atd/....... a předložila jsem testy od MUDr K a doktorka se červenala a říkala, trapas, hloupé, nepříjemné........hmmm, co teď? A obvodní trvá na tom, že mám TOP zdravotní stav a o5 mě vyrazil a Praha ho nezajímá. 

Jo jo, jak je v názvu tohoto

Jo jo, jak je v názvu tohoto vlákna uvedeno (a vytesal bych to do skály) - Klubalem nic nezkazíš. A pokud je někomu 8000Kč moc za testy v hodnotě několika desítek tisíc a jejich zhodnocení jedním z největších odborníků u nás, tak mu podle mě není pomoci. Měl by přestat brečet na fórech, najít si jednoduchou brigádu, přetrpět ji a peníze investovat do diagnózy. Tady není prostor pro výmluvy, tady jde o zdraví a čas hraje proti nám!

Jiným případem je to, pokud jsem na testech už byl, vím asi co mi je, mám to už třeba dlouhou dobu, ale nedaří se mi to z těla dostat ven. Tady nemůžu a ani nechci nikomu radit, protože se v tom pohybuji teprve 3 měsíce a nemám ještě tolik zkušeností radit lidem, kteří to řeší roky. 

Jak dlouho jste cukání?

Jak dlouho jste cukání? Pomohli až ATB?

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k