Tlak v hlave kedy prejde?

Ahojky, som 24.deň na liečbe, začala som s doxy 200, mala som pridať aj Azi ale po nom mi opuchla tvár, tak idem len doxy, pred nedavnom aj 7 dni Enti 250. Ja viem, že su to detské dávky, ale zvyšuje sa postupne, dalsi pulz uz je 5 dni 500mg.

Ide mi o to, ze ako som zobrala do pusy prvu pilulku (bola to serrapeptaza) a po nej Doxy, zhoršil sa mi tlak v hlave o dost (poslednych par mesiacov pred liečbou bola moj hlavny problém, v kuse bolela) a furt to pretrváva v roznej intezite, začínam mať strach ze to nikdy neprejde, poradíte?

Na borelie som to dostala,

Na borelie som to dostala, kore mi však vyšli len z LTT testu v nemecku slabo pozitívne, okrem ineho mám aj chronicke chlamy pneum.

Normalne DR mi to nardinoval, on tak dava, enti z po 2 týždňoch, nemyslim si ze to je na škodu. 

Inak ťažkosti mam pol roka, kym som zacala brat atb, baskor hlava potom chrbtica na konci svaly a nohy. Ide o to, ze ten tlak v hlave je niekedy neunosny, po pol roku som tiez z toho vyčerpaná.

Ďakujem Jan, za tvoj názor,

Ďakujem Jan, za tvoj názor, ja sa ale pýtam JEDNODUCHO a JEDNOZNAČNE: KOMU PREŠIEL NA LIEČBE PRISERNY TLAK V HLAVE A TVARI A ZA AKO DLHO. Myslím, že k tomu netreba nič viac vysvetľovať ani písať litanie do blogu.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k