tomato : chlamydia trachomatis a ureoplazmy

Pozdravujem,

od polovice septembra som mal problémy, kde mi začalo pálenie močovej trubice a bolesť nadsemenníkov. Problémy začali cca mesiac po tom ako som si našiel novú partnerku. Prvé 2 týždne som si povedal že to bude nejaký klasický zápal, no keď to neprešlo tak som sa objednal ku urológovi a dostal som termín 12.10.

 

Hneď ako som prišiel a povedal doktorovi svoje príznaky mi poslal testy moču na test pohlavných chorôb a nasadil mi Deoxymykoin(doxycyklín) 100mg 2x denne : od 12.10. do 22.10.

 

Výsledok: ureaplazmy a chlamydia.

Zo začiatku mi super zabral, no po 7mych dňoch sa mi príznaky vrátili tak sme išli na druhú liečbu :

Sumamed(azitromycín)500mg jedna tableta denne po dobu 3 dní, 2 dni pauza(3 balenia)

 

Počas liečby sumamedom mi zmizlo pálenie močovej trubice úplne no ostala mi bolesť nadsemenníkov a pridala sa bolesť semenovodov, divná bolesť v podbrušku a ako keby pálenie vnútorných stehien, vonkajších a pálenie okolo vonkajšej oblasti močového mechúra.

 

Doktor navrhol teda tretiu liečbu, Lovalox(levofloxacin) 1x500mg denne na 5 dní.

 

Po tejto liečbe sa mi veľmi zlepšila bolesť semenovodov, no ostalo mi pálenie v oblasti močového mechúra, bolesť v trieslach, bolesť kolien a bolesť bedrových kĺbov, pálenie v okolí vnútorných a vonkajších stehien a také ako keby divné stuhnutie v okolí močových ciest. 

 

Bolesť kolien neviem určite pripísať tejto chorobe, dlhodobo som robil bojové športy kde sa mi z úrazov zničili kolená a jediné čo mi pomáhalo proti ich bolestiam bol pohyb, no kedže sa s týmto stavom dá ťažko športovať tak len sedím doma.

 

Pálenie by som opísal ako takú vnútornú  zvýšenú teplotu s občasným pocitom svrbenia.

 

Levalox som vyradil po 5tich dňoch s tým, že za 3 týždne mám prísť na pretestovanie ku doktorovi.

 

 

 

Moje otázky sú :

1.       Môže to byť následok  po infekcii?

2.       Môže to byť stale pretrvávajúca choroba, ktorej som sa nezbavil?

3.       Ak áno, akú ďalšiu liečbu by ste odporúčali?

4.       Môže to byť niečo iné?

 

Chcel by som si vypočuť názory aj Vás, ktorí tým trpíte už dlhodobo, finančne nemám problém ísť kľudne aj ku Klubalovi hneď ak mi to odporučíte, bojím sa toho aby mi to neprešlo do nejakej chronickej dlhodobej formy.

 

Ďakujem.

No a přesně takhle jsem začal

No a přesně takhle jsem začal já. Taky deoxy na 2 týdny, pak zase na tři a dál a dál, pak 3 operace na urologii, až ze mně vypěstovali chronika. Poká nenasadíš nějkou zde popisovanou kombinaci, máš to na furt..a ani to není žádná záruka úspěchu.Ty kolena, pak oči atd atd - to jsou s velkou pravděpodobností zánětlivá onemocnění šířící se z dolní pánve. Ono se to na začátku projevovalo jako takové mírné brnění, šimrání v tukové tkáni nad koleny a očima. Nahoře v liště je "přčíručka k léčbě". A taky je potřeba se obrnit před názory některých "lékařů", kteří srdceryvně tvrdí, "že to má každý", nebo "že taková nemoc neexistuje" - a tak

 

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapi. Konec chemo - teď zase Mino 1+ 2 denně a Azitromycin 4x250 týdně. 1 Mteronizadol 250+250 denně. Víc nesnesu

Rozmýšľam nad tým že pôjdem

Rozmýšľam nad tým že pôjdem do MC Prahy na venorológiu, kde sa tomu venujú a rozumejú. Príznaky sa mi trošku zlepšili no stále cítim že to nie je ono a nechcem to podceniť aby sa mi nestal nejaký chronický stav.

Čítal som aj tie protokoly a tak, no necítim sa sám na to aby som si dával antibiotika podľa seba bez dozoru lekárov.

Chcem sa ťa spýtať :

1. skúšal si medicínske centrum v Prahe u dr. Klubala?

2. ako si prehovoril doktorov na protokol a ak si pod vedením nejakého odborníka, dáš mi prosím ťa meno aby som ho vedel skontaktovať?

3. skúšali ťa aj inak liečiť? kombináciou atb na začiatku, iné lieky,...

4. odozneli ti aj príznaky a potom sa vrátili(na začiatku)?

chlamýdie od 12.10.2021

Nuž, kámošu, takto sme

Nuž, kámošu, takto sme začínali všetci. Ja som sa v často až neznesiteľných bolestiach točil minimálne 7 rokov a jasné, že podľa všetkých dokonalých urológov bola príčinou hypochondria. Zaujímavé, že vznikla infekčne, podobne ako u teba. Všetky tie monoterapie sú úplne, ale úplne na hovno a zatlačia to do fajnovej chronicity. Oni to a) nevedia (to tí poctivejší) a b) nechcú (ostatní) liečiť. Mimochodom, nemyslím, že musíš ísť až do Práglu, ja som do toho MC kedysi chodil, ale tam ťa to bude stáť dosť s výsledkom horším alebo rovnakým ako nemenovaná dr. čo v BA lieči boreliózu. Ja s ňou mám dobré skúsenosti. Momentálne som nejakých 7 mesiacov bez antibiotík a v posledných povedzme 5 rokoch som absolvoval dve dosť dlhé (rádovo rok a pol) kombinované liečby s asi 2 ročnou prestávkou a neváhal by som si to zopakovať ani sekundu lebo som na to o 85 až 90 percent lepšie než po tých "super liečbach" našich pritrúbených "odborníkov" zo štandardnej medicíny. Je to na dlho, ale t si ešte stratil len málo času, takže hor sa do toho! 

Tak do MC Praha jsem chodil -

Tak do MC Praha jsem chodil - no bratru od r. 2007. Tam nemusíš nikoho přemlouvat, Klubal ten protokol vyřeší sám. Oni tam poslední dobou ale poněkud - přidráhli. Možná by stálo za to zkusit BCA - Borreliozeklinik Augsburg. Ono už je to skoro stejně daleko, jako do Prahy Money Mouth, mají myslím takový komplexnější přístup. Cenu - neznám, ale asi se to dá vygooglit. Měli i kdysi pobočku v Luhačovicích, ale myslím, že už to skončilo (jen tušení). Já tam byl jednou, řešil jsem ale následnou léčbu - bylinnými koncetráty. Vzhledem k délce předchozích neúčinných léčeb mne protokol už na 100% nepomohl, ale mohl jsem tak nějak skoro normálně žít, jezdit na kole atd atd. Akorát, že teď řeším úplně jiný a zásadní problém, možná že vznikl vlivem těchto ne úplně doléčených chorob.  Prostě si myslím, že jsem začal strašně pozdě...a specielně mne takhle "pohřbili" urologové. Ti řeší tak něco uříznout nebo přišít a šmytec.

 

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapi. Konec chemo - teď zase Mino 1+ 2 denně a Azitromycin 4x250 týdně. 1 Mteronizadol 250+250 denně. Víc nesnesu

Tak, prinášam novinky ohľadom

Tak, prinášam novinky ohľadom môjho stavu.

Môj stav sa odvtedy nezmenil, zhoršená bolesť spodného brucha a nočné močenie kvázi nonstop.

Cez známosti som sa dostal ku prednostovi urológie, kde mi urobil všetky vyšetrenia a nechápal, ako je možné že 2 urológovia predtým nevideli nález na prostate. Aktuálne čakám na výsledky zo spermii a magnetickú rezonanciu a vyzerá to na dlhé liečenie antibiotikami.

 

Ozvem sa časom čo a ako vyzerá.

 

chlamýdie od 12.10.2021

Hele na ty urology pozor! Oni

Hele na ty urology pozor! Oni dost často chlamydie, mykoplazmy, ureoplazmy - neuznávají. Že to "má každý" a že "to není žádná nemoc"

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapi. Konec chemo - teď zase Mino 1+ 2 denně a Azitromycin 4x250 týdně. 1 Mteronizadol 250+250 denně. Víc nesnesu

Co najskor strattonov

Co najskor strattonov protokol, napis mi mail..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k