Třeba se blýská na lepší časy

se stříbrem nemám žádnou

se stříbrem nemám žádnou zkušenost, ale na selen nedám dopustit. Jak už jsem tu několikrát psat, tak na mě výborně fungují paraořechy. Selen koupený v lékárně mi nic nedělá. Ale 2x týdně 6 paraořechů se mnou pořádně zamává, zanítí se mi krk nebo nos, dostanu herxy atd. A dělám pokroky bez antibiotik. Tak 75% svého původního zdraví mám zpět. Buď ty ořechy obsahují ještě nějaké jiné látky nebo je v nich selen vázaný v organických sloučeninách  tím pádem mnohem líp funguje.

 

Hm, tak to musím zkusit. Já

Hm, tak to musím zkusit. Já ořechy miluji. Všechny. Jem jako veverka, dokážu sníst dvacet deka na posezení. Chvíli jsem je nemohla, protože trvalo 7 měsíců, než se mi v hubě jakž takž ujaly "implantáty", ale miluji ořechy, tak vyzkouším. Taky chci vyzkoušet ten neem, pokud mi bude tělo signalizovat, že infekce tam ještě jsou. Prý je to taky pěkný driák ... ha ha haaa. .... Mimochodem, já nedám dopustit na koloidní stříbro, protože pokud skutečně existuje fenomém jménem "Herx", tak vám tady všem můžu říct, že tak parádní Herxy, jako po koloidním sříbru (dále už zkratka KS), jsem po ničem jiném v životě nezažila. Bylo mi na zdechnutí, ale věděla jsem, že neumírám, protože před smrtí se prý člověku uleví ... Ha haaa. Promiňte, mám super výbornou náladu, pořád se chechtám a všemu ... protože jsem právě vymetla z hlavy asi 5 kg "mentálních toxinů". Myslíte si, že něco takového, jako jsou mentální toxiny, neexistuje? Ale jo, existují, a možná nám škodí víc než ty borellie a chlamky a bartonella a kdoví co ještě, pohromadě. Doufám, že např. Jan či Lerák mi určitě prominou,  není to tady žádná Hnízdilovština, já toho pána neznám, žijíce více než půl života v zahraničí a nikde jsem o něm neslyšela, až na tomto fóru a poté od mé sestry, ale dál jsem neměla důvod se o něho zajímat, jen vím, že moje sestra ho zbožňuje a je mi šum a fuk, proč ho zbožňuje. Ale co podle svých vlastních zkušeností vím, tak vymést ven mentální toxiny je prvořadá věc, ještě dřív než se začněte pouštět do jakýchkoliv, vědecky prakticky neověřených, ATB protokolů. Ale, ať už se léčíte čímkoliv, je důležité, aby vám léčba zabrala. Neboť Víra Tvá Tě Uzdravila, jak řekl už Ježíš.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

no nevím, ty mentální toxiny

no nevím, ty mentální toxiny zní trochu hnízdilovsky. Hnízdil tvrdil, že autoimunitní choroby vznikají proto, protože se člověk psychicky "užírá", a proto ho začne zevnitř užírat jeho imunitní systém Laughing A taky tvrdil, že štítná žláza je narušená, když se naruší náš psychický štít. Foot in Mouth

Hm, Jacku, já jsem obyčejná

Hm, Jacku, já jsem obyčejná plochá osoba, která se od dětství zabývá více méně jen IT technologiemi, a přestože žiji již dlouhá léta v zemi, kde něco takového jako "Hnízdolovština", přestože je blízké mentalitě národa, kde teď žiji, je pravdou, že v podstatě mne to vůbec nezajímá a v  každé minutě mého ulevení od fyzických problémů, se snažím hluboce se věnovat mému největšímu životnímu hobby, a to jest PC technologie, přesněji řečeno, ochranou vašich "domácích mazlíčků počítačů" před viry a ostatními nástrahami, a věř mi,  je to až s podivem, jakou souvislost někdy nacházím mezi tzv "lidskou mentalitou a obyčejným PC programem". Kdyby bývala plně nevypukla moje nemoc, chtěla jsem o tom publikovat i knihu, což se, doufám,  jednou, brzy, podaří. Je to fakt zajímavé, jak se i v lidském mozku mohou tvořit programy.  Zatím na tom pracuji, pouze hypoteticky, tak jak pracoval Wheldon či Stratton na svých protokolech. Jasně, určitou logiku mají, ale .... a to ale je právě ten otazník, který se snažím doplnit. Možná, že jednou, program mé společnosti, bude jednou schopný sestavit kúru na míru každého jednotlivce. Ať už půjde o ATB protokoly či jiné. Protože, jak už tady mnohokrát psala paní Irena, naše vážená a úctyhodná členka (bez nejmenšího náznaku parodie), každý jsme originál. A to platí. Každý potřebujeme originál program, ať už ten pomocí PC či jiné, abychom se uzdravili. Zdravím tě, Irenko, Jane i Leráku, zdravím vás všechny, nemocné i zdravé, zdravější i uzdravené,  z té převeliké dálky, všechny.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

to zní jak nějaké

to zní jak nějaké neurolingvistické programování

Vazena pani, dobry vecer

Vazena pani, dobry vecer preji: tak tedy: domnivam se, ze nejste v uplne poklidnem stavu mysli: opravdu bych Vam radila se s nekym poradit, s nejakym psychoterapeutem, nebo psychologem: Vase odpovedi nejsou uplne pertinentni, fakt nejste zrejme ve stavu ....jste asi v tom, co se nazyva "hyperaktivnim "  stavu mysli..;..a to muze byt  i nebezpecne jak Vam tak i Vasemu okoli..;;prosim uklidnete se a eventuelne zkontaktujte nekoho kdo Vam pomuze....Vy potrebujete pomoc ( odbornou!) a nic jineho. ! ...

Tak doktorka Švábi zase

Tak doktorka Švábi zase exceluje ...? Tak vážená paní, chtěla bych vás upozornit na to, že kromě jednoho nevydařeného Silvestrovského show se vám tady za poslední dobu nic moc nepodařilo. Nemáte-li pro nemocné tady nějaké konkrétní rady ani úvahy, vaše příspěvky tady pro mne jsou irelevantní. Mám dojem, že byste se měla dát vyšetřit raději vy sama.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Pani  Brainstorm, jedina

Pani  Brainstorm, jedina odpoved Vam je: prosim lecte se: Vy nejste uplne pri smyslech a jedina pomoc Vam je : lecba! Takze se prosim uklidnete a lecte se!

Brainstorm a na jakém fetu

Brainstorm a na jakém fetu jedeš, mimo KS? Kolik protokolů jsi brala již? Už máš ten svůj web? 

Ahoj Irenko, web mám, ale ne

Ahoj Irenko, web mám, ale ne o nemocech. Pokud tě zajímá IT, konkrétně počítačové viry a strategie ochrany PC a nebude ti vadit, že není v Češtině, ráda tě tam pozvu. Jinak jsem teď stabilizovaná, a tak chci od nemocí radši dál. Chci se teď už plně věnovat své profesi, což mi prospívá i v mém léčení. Když by se vyskytlo něco, co mi pomohlo (kromě toho, že se svojí nemocí už nezabývám), dám ti vědět. Opatruj se.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Zkoušel jste někdo Bioaktovní

Zkoušel jste někdo Bioaktovní měď? Jsem ve skupině na Fb, mám jí teda doma - začala jsem brát... Tak nevím, nevím..? Dám sem odkaz, ale nejsem žádný prodejce..

http://www.mirapa.cz/produkt/mitosynergy-advanced-bioaktivni-med-pokroci...

Zdravím, Moničko, je to o

Zdravím, Moničko, je to o financích, můj osobní názor je, že na mitochondriích  se živí mnoho lidí. Kamarád ted naletěl na vodíkové tablety a když se  na to podívám, tak bych spíše předpokládala, že RNDr bude dělat něco do ozdravení lidí ve zdravotnictví a ne soukromý  byznys. Tak ti přeji, aby pomohl a dej, prosím, vědět :-)

Irenko, zdravím Tě, no,

Irenko, zdravím Tě, no, nevím, zda ta měď pomáhá, zatím se cítím dobře, ale to víš, že mám strach, aby se mi to nevrátilo. Tak zkouším a dělám vše možné i nemožné, abych zůstala "zdravá". Měj se krásně :)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k