Účinnost NAC na CTR

Dobrý den,
Někde jsem zde narazil na tvrzení, že NAC je účinný jen proti CPN, ale není účinný na Chlamydii Trachomatis. Jen to jen teorie nebo je to fakt ?
Píše na léčbu CTR Amoxicillin místo NAC Klubal nebo Ďurovská ? Zmiňuje se o tom někde Dr. Wheldon nebo Dr. Stratton ? Já jsem nenašel ani slovo (jen známé věty o tom, že Amoxicillin byl nahražen NAC). Užívá vůbec někdo Amoxicillin místo NAC ? Já beru WP, ale místo Doxycyklinu užívám Minocyklin, protože mi už v minulosti pomohl. V příbalovém letáku se ale píše: "Současné podávání Minocyklinu a beta-laktamových antibiotik se nedoporučuje, neboť se snižuje antibakteriální účinek". Amoxicillin patří mezi beta-laktamová ATB. Stačil by 3 hodinový odstup, když ATB působí 24 hodin denně ? Hlavně bych nerad zkoušel nějaké teorie místo odzkoušené léčby. Hodně návštěvníků těchto stránek se léčí s CTR, takže by to určitě zajímalo víc lidí.

Ahoj, já jsem amoxi a mino

Ahoj, já jsem amoxi a mino normálně brala jako součást Stratton protokolu a to docela dlouho, takže toho bych se nebála. Naopak kvůli borce je dobré ten amoxi nasadit. Jinak s tím NAC to ti neporadím, také jsem již víckrát slyšela že je jen na CPN, ale jestli účinkuje i na CTR to by mne taky zajímalo:-)

Problémy od 09/2013: Cpn, Mpn, Borelia, Bartonella, Babesia, EBV, HSV. Od 05/2016 WP Mino+Azi, od 11/2016 SP Amoxi+Azi/Klacid+Bene, od 11/2017 Amoxi+Bene+Dalacin, od 01/2018 Amoxi+Azi/Klacid+Mino, od 02/2019 Mino+Bene+Azi/Dalacin

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k