Update 22.měsíc

ahoj, zasílám novinky v mém boji. Od března jedu na novém protokole:

2 x 200mg doxyciklin

2x 300mg Roxy

1x 450mg rifampicin

pulzně 1250mg Metronidazol (nyní 15tý pulz). Pulzy se snažím po cca 3 týdnech vždy navyšovat. Poslední jsem natáhl na 8 dní, teď bych chtěl dát 9 dní.

V testech se změnilo to, že borelky jsou nyní negativní, mykoplasma zůstala negativní, ureoplasma v IGG spadla ze 100 na 32.

Poměrně mi jdou pod normu neutrofily a tak nevím, zda je to vinou Entizolových pulzů či nikoliv. Nyní mám hodnotu 0, 32 (spodní hranice je 0,45).

Konečně mě trochu spadla hodnota ChsP60 na ++ 2,89 (předtím ++ 3,40). Asi se uvidí časem, zda je to trend a nebo se to chová nepředvídatelně. Na co to ale nemá zatím vliv jsou Chlamy (CTR jsou nyní negativní)/ plícní. Zde hodnoty všechny stouply (IgM, IgA, IgG).

Na této kombinaci jsou po ránu extrémně zahleněný. Hlen je zabarvený (zeleno žlutě) což teda hodnotím jako špatně.

Z tohoto protokolu jsem také unavený, je vidět, že už je to silné. Celkově je mi lépe na pulzech, kdy cítím přísun energie jako bych pil Red Bull. Nyní čekám, co mi sdělí dr. Klubal.

Preco si myslíš, že hlien je

Preco si myslíš, že hlien je niečo špatne? Ked má niekto TBC alebo iné vážne ochorenie pľúc v pokročilom štádiu, tak hlien už nevykašiava, kašle sucho a vykašliava krv. Hlien je prirodzený spôsob ako sa organizmus, konkrétne pľúca,  zbavuje toxínov a hnisu. Znamená to, že je schopný vylučovať a to by malo byť skôr pozitívne.

mam77: bude updat 2017?

mam77: bude updat 2017? Prosim smutne koukam.. Ctu pribehy.. a vzdy se tesim na update.. a 2 roky uz dlouha doba :)

watch my profile

no kamo mohol by si

no kamo mohol by si "apdejtnúť"... mne inak tiež pulzy sa zdajú lepšie ako čas medzi. v tejto tenisovej sérii som na siedmom entizolovom (kedysi zo 4 roky dozadu som dal 5 na wheldonovi a potom s tým sekol - asi skoro).

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k