Update Leden 2017

Benemicin vysazen po 2 dávkách, spát 23 hodin opravdu nedávám po tolika měsících v posteli ve tmě. Dobře jsem udělala, dostala jsem od K. ten původně zamítnutý Entizol, tak jsem měla obrovskou radost. Panují ty názory, že bez Enti to prostě nejde. Docela tomu věřím, cysty jsou prostě výhoda, kterou breberkám musíme vzít, taky tolika lidem se to po dobrání ATB bez "enťáku" vrátilo,,že důkazů více než dost. 

Nemile mě ale skolila typická viroza na sklonku roku. Tolik dní klasického průběhu od bolesti v krku přes příšernou rýmu k vyčerpávajícímu kašli...pro i tak oslabený a unavený organusmus fakt super. Entizol dám tedy, až to bude úplně pryč, teď by mě to skolilo absolutně hned.

O Entizolu - vidím tu tolik příspěvků, je lepší dát třeba 3 dny plnou denní dávku na poprvé? Nebo rovnou plnou palbu jako u dr.Ďurovské? I tak mám jen 4 tablety denně. Ale 5 dní tu hodně lidí nedalo. Na druhou stranu infekci jsem začala léčit pár měsíců po nákaze, to by nemusely být takové reakce, jako u dlouholetých chroniků, co myslíte?

Mám po 1.pulzu Entizolu a

Mám po 1.pulzu Entizolu a jsem docela zklamaná. Žádná bouřlivá reakce a žádné návraty potíží, vedlejší účinky... timpádem ani žádné zlepšení, max. jsem trochu přejetější, což se mi stalo milionkrát i bez entizolu. 

Jako čekala jsem víc, ani kovová pachuť krok prvního dne mírně. Měla jsem teda dávkování od MCP dáno 2x2 tablety denně. To jsem třetí a čtvrtý den zvýšila na 2-0,5-2 a pátý den 2-1-2. Nic moc, 4.den jsem měla trochu pocit, že snad už začíná "chřipečka" a ono nic. Jen ta otupělost a ospalost  a tu mám pořád i bez toho :-(

Ještě zvažuji Tinidazol. No ale zas byl to 1.pukz, tak bych stejně ještě měla Entizolu dát šanci tak 2 pulzy...

borelioza inf.cca II/III 2016, léčba od V/2016 (ceftr.,6 týd.pauza,Doxy 3 měs, přechod na WP X/2016, v MCP XII/2016 pozit.borel&cpn - WP, I/2017 pulz Enti

Ahoj, mě se po prvním pulzu

Ahoj, mě se po prvním pulzu neobjevily téměř žádné herxy. Jsem teď po 4. pulzu a musím říct, že až nyní jsem zaznamenala významné reakce - bolesi malých i velkých kloubů, píchání na hrudi, bolesti očí. Celkově po 4 pulzech došlo k celkem výraznému zhoršení stavu, lepší dny teď prostě moc nejsou. Takže vydrž a dej prostor ještě pár pulzům.

Jaj, tedy teď jen zhoršení?

Jaj, tedy teď jen zhoršení? Nebo v rámci herxu? No doufám, že se ale ve výsledku uleví, že by teprv teď páka na reberky řádně zatlačila? 

Jinak pravda, co jsem koukala, někdy výsledky nese až kolikátý pulz. Ach to čekání ale, to je dlouhé...kdyby byla olympiáda v čekání, museli bychom my s dlouhodobýma nemocema v posteli prostě mít samé zlaté medaile :)

 

borelioza inf.cca II/III 2016, léčba od V/2016 (ceftr.,6 týd.pauza,Doxy 3 měs, přechod na WP X/2016, v MCP XII/2016 pozit.borel&cpn - WP, I/2017 pulz Enti

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k