Urogynekologické bolesti

Moc prosím, ráda bych se zeptala, čím se dají zmírnit urogynekologické potíže (štípání, pálení, žhnutí bolest) urogenitálu. Zatím jsem bez léčby, čekám na výsledky testů dr. Klubala.

Děkuji každému, kdo zareaguje.

Takhle je tezke radit,

Takhle je tezke radit, zalezi, cim je to zpusobene..Ale pokud jsou problemy zpusobene necim bakterialniho puvodu, tak nez dostanes od klubala vysledky a pripadnou lecbu, nic nezkazis, kdyz zkusis (podle S. Buhnera) "juniper berry–bidens tincture (1 part juniper, 2 parts bidens), 30 drops, 3–6x daily". Juniper berry - plod jalovce. To sezenes i v cechach. Bidens pilosa, u nas neni, pokud se nepletu, jen Bidens tripartita (dvojzubec trojdilny). Vyhoda tehle kombinace je, ze pusobi i proti candide, ktera by take teoreticky mohla stat za tvymi potizemi. 

O bidens pise buhner tohle: "The plant is a mucous membrane tonic and not only stops the inflammation and acts as a potent antibacterial in UTI infections but also heals the mucous membranes themselves." O juniper zase toto: "A number of compounds in the plant, especially the berries, most especially terpinen-4-ol, substantially increase the output of urine without reducing either potassium or electrolyte levels in the body. Kidney filtration rate is also enhanced. The reasons why the highly antibacterial monoterpenes in the plant work so well is that the body immediately works to excrete them through the urinary passages. This has the effect of disinfecting the whole system."

Ahoj, k týhle

Ahoj, k týhle příležitosti,protože bohužel řeším novou infekcí něco podobného, se chci zejména zeptat,protože jsem tu dlouuho nebyla... ještě stále tu není žádný jiný doktor krom Klubala,který nasazuje na tyhle potvory pořádnou léčbu?

Děkuji.

Azitrox-scháním, to je další

Azitrox-scháním, to je další věc, kdybyste měl někdo na prodej,pište prosím..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k