Věřit Kubalovy, jiným doktorům, nebo čemu.

Předesílám že můj případ je asi daleko méně vážný než co tady většinou čtu. Kdyby mi bylo fakt hodně blbě, asi bych neřešil filozofické otázky (jestli je doktor seriozní a zabývá se mým případem individuálně) a byl rád za každou pomoc. Na druhou stranu právě proto že se můj případ od toho co zde čtu liší, nejsem si příliž jistý jestli jsem správně na tomhle fóru nebo u dr. Kubala. Jde o to že od července minulého roku ( kdy jsem měl něklik týdnů bolesti na hrudi, neurologické problémy a skutečně divné stavy s nespavosti, fascikulací, svědění celého těla, studeného potu a častého močení, pulzování myšlenek, a zmatenosti, zázvratí, pocitů jako bych byl v snovém světě a realita nedávala smysl ... viz předchozí moje blogy ) se můj stav +/- docela zlepšil (s výkyvy ale v dlouhodobé perspetivě soustavně zlepšuje). U dr. Kubala jsem byl 2x, mám podle něj boreliozu a bral jsem na ni tedy 2x 50 dní minicyklin+summamed.

Co je tedy za problém?

  1. Boreliozu mám jenom podle Kubala, ne podle závěru laboratoře která mu testy dělala, a když jsem výsleky Kubalových testů ukazoval obvoďačce tak, na závěr o borelioze hleděla jako na šarlatánství. Proto že bych měl borelizou nesvědčí ani to že jsme neměl nikdy klíště (snad kromě jednou před 10ti lety) a žádný flek.
  2. Fungování kubalovy ordinace (hlavně komunikace se sestrami) ve mě nevzbuzuje příliš důvěry. Běžně mi sestra dá recept na jiné léky než navrhne kubal. Když jsem měl po týdny informovat o stavu, tak můj email nejdříve prý nedošel, pak jsem ho přeposlal, trvalo 14 dní než mi odpověděla sestra, a dalších 14-21 dní než se k němu dostal Kubal a pak. Ve výsledku jsem dostal odpověď v době ky už mi došly antibiotika a původní plán ( upravit dávky podle reakcí) byl tedy pasé. Celkově mám z té komunikace pocit asi jako při nákupu v Alzasoftu - jeden z 1000ce bezejmených zákazníků. Jenže jak pak můžou mít pro mě správnou diagnozu a strateii léčby?
  3. Navíc odpověď od kubala je vždycky tak stručná a schématická že mám pocit jakoby je psal úplně automaticky, aniž by se zabýval konkrétním případem ( většinou se nevyjádří k tomu co mu v emailu píšu ... nejsem si ani jistý že je celé čte  ). Teď mi v posledním emailu řekl, že když mi došel minocyklín ak ať beru aspoň summamed na překlenovací dobu a poslal mi poštou recept na 6 balení. To mi příjde trochu nekoncepční.
  4. Mě tak nějak připadá že Kubal má taky jeden metr a jeden recept pro všechny - dal někomu něco jiného než Minocyklin a summamed na 60 dnu? Mi tak nějak připadá že Kubal se specializuje na léčbu chronických infekcí (borelizoy, chlamiie ... ), a tak je léčí ať už k němu příjde kdokoli (ať už je má nebo nemá). Jako hlavní diagnostické kritérium je podle mě u něj to, že pacient sám si myslí že by mohl mít něco co dlouhodobé antibiotika vyléčí, a tak mu je Kubal předepíše. Taková samoobsluha.
  5. Takže když mi bylo teď líp (asi měsíc jsme myslel že už úplně dobře) tak jsem začal revidovat, a šel k obvoďačce abych slyšel její názor na celou věc ( a ukázal jí 2 serie testu od kubala ). Ta zase nepřekvapivě všechno bagatelizovala, a že problémy ( + výkyvy imunitních buněk v imunologických testech) mám jen kvůli antibiotikům. To ale taky neberu - mě totiž zjevně něco je (tedy bylo mi minulé léto, ještě pořád je i když v menší intenzitě). Ty fascikulace, stavy roztřesení, výpadky rovnováhy, pískání uší, svědění rukou a nohou, bolesti v kostech a pocity elektřiny .... to není normální - to jsou projevy nějaké neuropatie. Nějakou příčinu to mít musí - otázka je jestli je to borelizoa, třeba mám jen málo nějakého vitamínu .... ale samo sebou to není.

Usoudil jsem že když je mi teď dobře, tak bych se měl poohlédnout v klidu po jiných možnostech. Antibiotika jsem už přestal brát (stejně už nemám minocyklin ), a na kontrolu ( kterou Kubal říkal že mám mít v Květnu ) jsem se zatím neobědnával. Přemýšlím jestli pokračovat s Kubalam nebo bez, s antibiotiky nebo bez. Antibiotika neberu už asi 1 měsíc. A nejsem si jistý jestli je mí hůře nebo lépe. V principu je mi skoro pořád docela dobře, i když mám skoro každý den chvilky kdy se cítím divně (fascikulace, svědění, desorientace, pulzování) a občas (třeba jednou za týden / 14 dní ) třeba 1-2 dny kdy je mi hůře ( skoro jako minulé léto v létě ... že nemůžu kvůli té desorientaci a pulzování skoro nic dělat). Teď nedávno jsme měl zas asi půl dne zase i bolesti na hrudi a v kostech. 

Takže v souhrnu, já bych chtěl prostě nějakou podrobnou diagnozu zohledňující všechny aspekty a specifika, která není přes kopírák. Jestli je to fakt borelioza nebo něco jiného.

1) Nalez klistete, flek - to

1) Nalez klistete, flek - to neni vubec relevantni info. Boreliozu prenasi i jiny hmyz (+jsou dalsi moznosti prenosu mimo hmyz). Flek se dle ILADS doktoru tvori treba jen v 50% pripadu, nekdy mozna jeste mene. Je pravda ze Klubalovo lusteni z WB se muze zdat jako sarlatanstvi, ale budi ve me vic duveru jeho pristup: tohle se mi moc nezda, mozna mate boreliozu nez prisutp klasickych obvodaku: negativni, skocte si na psychiatrii.

2) souhlas, komunikace se sestrami je strasna, netvrdim ze to je jejich vina nebo ze to jde lepe nastavit (klubal toho ma opravdu hodne) ...pomaha jen trpelivost a urcita davka asertivity

3) viz bod 2

4) rozhodne nema 1 metr pro vsechny, i kdyz s hodne pacienty zacina stejne

Tvrdis, ze chces podrobnou diagnozu. Klubal dela (na cechy) pomerne podrobne testy, tam ti nic jineho nevyslo? Co zkusit Luhacovice? Vahas, jestli dal s ATB. Byliny si zvazoval?

Tak choď k obvodačce a ta ti

Tak choď k obvodačce a ta ti určitě vyléčí ! Podle toho co píšeš,i když máš spoustu problémů,tak se vůbec nepokouší něco najít a léčit a o Kl. říká ,že je šarlatán.Tak si pořádně přečti tady příběhy nemocných a určitě tam najdeš ,že máš stejný potíže jako spoustu nemocných.A že Kl. dává stejný atb. všem ,tak ono zas moc druhů jich není na léčbu "našich" potíží.Taky si prostuduj různé protokoli a tam zjistíš jaký doporučujou atb.

Jo a já když ukázal OL  testy od Kl. tak jeho reakce byla,víš kolik museli ty testy stát?Já mu v pohodě odpověděl cca 30tisíc.A víš kolik stojí pak jeden den v nemocnici napojen na přístrojích?To ty testy jsou maličkost,ale hlavně,co já tady čtu příběhy ,tak lidi přichází o radost žít život, užívání si co je naplnuje,o rodinu,práci,atd.

A pro všechny nováčky,nepište,že nebudete brát atb,že se z toho bez nich obejdete.Neobejdete,ale musíte k tomu dodržovat spoustu pravidel ! 

Držím všem aď se uzdraví a jsou zas šťastný a veselí.

mp > Antibiotika mi nevadi.

mp >
Antibiotika mi nevadi. Kdybych si byl jistý ( nebo dost věřil ) že mám boreliozu ( nebo jinou infekci ) která způsobuje moje neuroproblémy, tak beru ATB s radostí (nemám na ně žádné reakce). Naopak byliny se mi nepozdávají ( jsem docela technokrat, rozumím trochu chemii/biochemii a tomu jak v principu antibiotika fungují, je to zdokumentované a dá se o tom dočíst ... u bylin (jakožto alternativní medicíny) mi to připadá méně průhledné, a tak jim moc nevěřím ). Otázka je pouze to, jestli mé problémy způsobuje něco na co antibiotika zabírají (třeba na RS, rakovinu, nebo nějaké viry by nezabíraly ). Z vlastních zkušeností z léčby za poslední skoro už rok mi to moc jasné není - krátkodobě žádné výrazné rekace nemám, a dlouhodobě nevím jestli zlepšení není prostě jen samovolné uzdravování těla.

Jinak kromě ATB beru vitamíny a doplňky ( C, D, B, železo, hořčík ) protože po C-čku mám vypozorované že se mi udělá líp, a protože D a železo jsem měl výrazně snížené když mi dělali tehdy v létě rozbory krve .

Ano, kubal udělal podrobné testy, mimo náznaků boreliozy (hraniční hodnota v ELISA nepotvrzena v WB ) našel taky Helicobacter (o těch obvoďačka řekla že by mohly něco dělat - ale se žaludkem moc problémy nemám ), HSV, EBV, v krevním obraze snizene neutrofily (0.280 rel. 1.56 abs.) a zvyšene lymfocyty (0.660 rel. 3.68 abs.),a v bunecne imunite zvysene markery  CD3(2.56), CD4(1.66), CD8(0.84), CD3+CD16+56 (0.85). Kubal říkal že to ukazuje že můj imunitní systém je nabuzený a s něčím bojuje, obvoďačka že to je vlivem dloudobého užívání antibiotik.
 
petrv >
O Kubalovi si nemyslím že je šarlatán, to jsem neřekl (i když možná můj příspěvek tak vyzněl). Řekl jsem že tak se dívala obvoďačka na jeho testy a závěry, jenže vzhledem k tomu, že ona by mě nediagnotstikava / neléčila nic tak je Kubal asi pořád lepší. JJ, reakce " panebože kolik ty testy musely stát" to bylo přesně ono.

Příběhy lidí i antibiotické protokoly jsem četl - ano, v něčem se nadjdu, v něčem ne. Četl jsem taky popisy jiných chorob, ve kterých se taky najdu - to co se mi děje spadá do popisu neuropatií obecně. A neuropatie způsobuje kde co ( počínaje přechozenou chřipkou a nedostatkem vitamínu B, přes roztroušenou sklerozu, syfilis, až k rakovině ). Totéž platí i pro bolesti na hrudi / na srdci ( ty třeba způsobuje přechozená chřipka a dokoce snad i bakterie paradentozy ... ) ... snadno se v tom najdu .... ale co je příčinou konkrétně v mém případě to neukazuje. Jen teda s tím rozdílem že neuropatie jsem co jsem četl trvalejší ( u mě se to mění i v průběhu dne ) ... nejsem si teď jistý jestli neuroborelioza způsobuje neuroproblémy permanentně nebo taky s výkyvy (spíše mám dojem že permanen)

Já nepíšu že nebudu brát antibiotika - proti antibiotikům nic nemám, snáším je dobře, a kdyby nic jiného tak mi po prvním měsíci vyléčily paradentozu. Ale chtěl bych mít jistotu že mám správnou diagnozu a správnou léčbu. Věřím tomu že pokud mám skutečně Boreliozu, tak je Kubal jeden z nejlepších lidí v ČR. Jenže nejsem si jistý že to je Kubal schopno dost spolehlivě poznat, nebo že dokáže zohledint a posoudit jiné možnosti co by mi mohly být.

Tak pokud jde o byliny, tak

Tak pokud jde o byliny, tak se nebavime o nejakem lucnim kviti sbiranem o uplnku, treba vsechno co ja beru (tak 10-12 veci mozna?) ma ucinek dolozeny studiemi, ktere byly otisteny ve vedeckych casopisech. 

Tvoje potize muzou byt zpusobene i necim jinym, nez boreliozou. Nicmene ji mas od klubala potvrzenou, takze bych dal pokracoval v jeji lecbe (je jedno, jestli ATB, nebo nejakymi jinymi prostredky) - dokud se ti na dalsich vysetrenich nepotvrdi, ze za problemy stoji neco jineho. Podle me teda nejakej ten mesic ATB navic udela min skody, nez nelecena borelioza.

Mily Prokope, precetla jsem

Mily Prokope, precetla jsem si znovu celou Vasi historii od cervence minuleho roku: dovolim si  velmi skromny nazor a tj. zrejme to co jste prodelal od leta byla virova encefalitida, nevim bohuzel jakeho puvodu, nekdy u viroz paradoxne pomuze mirtazapin a to byl mozna Vas pripad kterym jste jakz takz prezil to nejhorsi.....dle meho nazoru opravdovou diagnozu dosud nemate a abyste ji mel, tak si budete muset asi zajet prinejmensim a( a je to nejblize) do Londyna, tady z toho cestu nevidim, neb myslim a z vlastni zkusenosti vim, ze kdyz lekar neodhadne kolik pacientu muze zvladnout, tak se lecba, ta prava bazirovana na stopro diagnosi nekona...to asi tak , fandim Vam neb jste mlady...ale prosimvas uz nechodte na hostivarskou prehradu, kde jsou dokonce i sinice ktere jsou jed na nervovy system(produkuji velmi silne neurotoxiny ze kterych jsou skoro schizofreninogenni stavy podobne tem Vasim v lete, a pak prosim nejezte nejakou dobu ty prasarny ktere jste popsal v lete....strava je dulezita, aby se clovek dostal znovu do formy. A "dulcis in fundo" prosicmvas neberte zadne, ale zadne doplnky zeleza ( i kdyz Vam nekdo rekl ze je nizke), to Vam pouze skodi, ale o tom uz dnes nemam moc casu se rozepisovat.   Dobrou noc preje Svadhi s jednim velkym pranim : at uz se brzy z toho vymotate, ale uz jednou provzdy s konkretni diagnosou i kdyz "a posterieri"....

oprava preklepu: " a

oprava preklepu: " a posteriori" neboli " dodatecna"....snad se mi to v cestine podarilo....

Dekuji, to zni jako podnetna

Dekuji, to zni jako podnetna moznost. Popravde receno, kdyz jsem si procital nejake lekarske materialy, tak jsem o virove encefalitide taky uvazoval. Ale nevenoval jsem te moznosti zvlastni pozornost ze dvou duvodu 1) protoze v tech skriptech byla zminena jen okrajove (moc se ji tam nezabyvali) 2) protoze se tam psalo neco o tom ze se to bezne nevyskytuje (myslim jen u novorzencu, velmi starych lidi a lidi s HIV ... ze musi mit clovek hodne oslabeny imunitni system aby to mohl dostat .... tedy myslim ta nejak jsem to pochopil.) Zajimalo by me teda nekolik veci:

  1. Ze by tu encefalitidu by spusobovaly ty viry HSV popr. EBV, nebo to myslite jinak ?
  2. Myslite to tak ze jsem tu encefalitidu prechodil a uz sem zdravy jen mam nejake nasledky (nejak rozhozene nervy), nebo ze stale probiha s nejakou mensi intenzitou ?
  3. Proc je bych musel "do Londyna" ? Obecne mam pocit ze viry se nejak nikdo nezabyva (ani tady na foru, ani Kubal ani obvodacka... nikdo tomu nevenuje priliz pozornost). Ani v tech lekarskych skriptech se tomu moc nevenovali. PROC? Je to proto ze to je vzacne, nebo ze to neni tak nebezpecne, nebo proto ze neni znam postup lecby ( jako ze na viry antibiotika nefungujou ... ). ????
  4. Ten vliv mirtazapinu je dan priblizne cim? Je to jen nejake empiricke pozorovani nebo je znam mechanismus?
  5. proc mi zelezo skodi? ( rika se ze se tim zivi ta borelioza ... je jeste nejaky duvod? )

 

Mily Prokop, dobry den, velmi

Mily Prokop, dobry den, velmi zajimave otazky, na ktere Vam rada odpovim, ale v soukrome poste zde....odmitam jiz psat cokoliv technickeho zde verejne ( i kdyz je to skoda, protoze by to mohlo pomoci i jinym jako uz v minulosti...nejsem tady od vcerejska) neminim jakkoliv diskutovat s lidmi jako pani Nova, jeji extempore delirantniho charakteru je zrale na Bohnice....nejsem vsak psychiatr, nemam ani trpelivost psychiatra, bohuzel, ba ani se s nekym "via di testa" handrkovat.

precitaj si knihy s buhnera,

precitaj si knihy s buhnera, zdokumentovane byliny skrz vedecke studie. 

nikto ti nikdy neda istotu, ze to co ti je, je borelizoa ci chlamidioza. jedine co sa da, ak je podozrenie, zacat s atb a sledovat reakcie.

CPN/CTR. chinolonova toxicita. CAP od 22/03/2014. 1. mes. ciplo/azi.  Potom doxy/azi-klari/2 pulzy tini. jul 2014 2 tyzdne oflox kvoli streptokokovi, potom doxy/azi, december atp vermox/zentel/praziq/ivermectin)

 

 

)

Klubal

Klubal

Tiež si myslím, že si

Tiež si myslím, že si "prekonal" encefalitídu. Alebo ju skôr ešte stále prekonávaš, či vplyvom ATB držíš tak trocha na uzde. Ja by som tie chlamídie vôbec nevylúčila, su to skor virusy ako bakterie. Predsa len tá paradentóza, zápal spojiviek a celkové problémy, ktoré máš, skôr ukazujú na viacero koinfekcií. Škoda, že si si hneď na začiatku nedal urobiť LTT testy. V BCA sa asi niečo stalo a zmenilo v testovaní. Možno to je dôvod toho, že vedúci laboratória odišiel a založil vlastné laboratórium. Je minimálne zvláštne, že ak má niekto pozitívne chlamídie v Elisa, tak ich má zrazu negatívne v LTT, hoci ešte pred rokom boli  pozitívne aj v LTT. Od istého času tam viacerí a hlavne "noví" pacienti vychádzajú negatívne na chlamídie. Neviem, či je to zámer alebo náhoda.

Tiež konzultácia s Dr.Špačkom ohľadne chlamídií je vyhýbavá. Protokoly, ktoré dávajú v BCL, teda bez Metra, ich majú len potláčať, nie likvidovať. Teda keď pacient berie ich protokol a k tomu aj kopec podporných procedúr, tak vraj môže na 70-80% fungovať, ale keď ho vysadí, čo potom? Použitie lieku, pri ktorom dochádza k apoptóze je vždy riziko, môže vyvolať zhoršenie stavu, nespavosť a iné reakcie, ktoré asi ich pacienti vnímajú ako nežiadúce. Pri už silnej infekcií môžu vyvolať aj životohrozujúci stav, za čo by potom museli niesť aj zodpovednosť. Zároveň ale pacientom nezakazujú pridať  iné ATB, na vlastnú zodpovednosť. Mám z toho dojem, že je to viac o komercií, ako o snahe o vyliečenie, ale je to len môj osobný dojem.

 "...v bunecne imunite zvysene markery  CD3(2.56), CD4(1.66), CD8(0.84), CD3+CD16+56 (0.85). Kubal říkal že to ukazuje že můj imunitní systém je nabuzený a s něčím bojuje, obvoďačka že to je vlivem dloudobého užívání antibiotik."

Tu si myslím, že Dr.K to vie lepšie ako OL. OL ti bude tvrdiť to isté, aj keď budú tie markery znížené. Prvýkrát tu čítam, že by mal niekto natestované zvýšené markery imunity. Väčšinou ich majú ľudia v norme alebo už znížené. Keď sa človek nad tým zamyslí, tak si asi prišiel na  testy v čase, keď sa infekt len začínal šíriť  a máš ešte funkčný IS, tento reaguje, čo sa prejavilo takýmto zvýšením. Postupne, ako IS slabne v dôsledku chronickej infekcie, možno aj vplyvom toho, že infekcia zasahuje orgány, v ktorých sa práve imunitné bunky tvoria, sa tvorba CD znižuje.  To spôsobí ľahký prienik nových patogénov do organizmu, aktiváciu tých spiacich a tým ďalšie oslabovanie IS. Takže asi by si mal zabrániť tomu, aby sa IS dostal do deficitu. Lenže k tomu je potrebná účinná liečba príčin.

V čom je Londýn lepší ako Praha? Ja mám skôr inú skúsenosť. V Anglicku sa vôbec ATB nedávajú ani pri chrípkach so zápalmi, deti sú tam zasoplené, kašlú, majú dg. kadejakých nových syndrómov, práve asi v dôsledku neliečenia.

´Tiež si myslím, že si

´Tiež si myslím, že si "prekonal" encefalitídu. Alebo ju skôr ešte stále prekonávaš, či vplyvom ATB držíš tak trocha na uzde. Ja by som tie chlamídie vôbec nevylúčila, su to skor virusy ako bakterie´- nechces si to ujasnit, virusy ci bakterie?

CPN/CTR. chinolonova toxicita. CAP od 22/03/2014. 1. mes. ciplo/azi.  Potom doxy/azi-klari/2 pulzy tini. jul 2014 2 tyzdne oflox kvoli streptokokovi, potom doxy/azi, december atp vermox/zentel/praziq/ivermectin)

 

 

)

Keď sa o chlamídiách a

Keď sa o chlamídiách a mykoplazmách bavíš z odborníkom onkológom, tak ti rovno povie, že ich považuje za vírusy, či retrovírusy, pretože sa nedajú liečiť monoterapiou ATB. Keď si pozieš niečo o HIV, ako sa lieči, používajú sa 3- lieky a čo tie lieky robia, aká je ich funkcia a potom to porovnáš s ATB capu a ich pôsobením na chlamídie, je tam v mnohom zhoda.

Prokope, aids nie je len o HIV. Je to o multiinfekčnom ochorení. RS, ťažký diabetes, demencia, leukémia a iné systémové nádorové ochorenia, ťažký chronický únavový syndróm, malária a iné sú tiež aids. WHO rozlišuje fázy aids nie podľa hiv testov, či testov imunity v Afrike, ale podľa stupňa únavy, ktorou pacient trpí, podľa počtu hodín spánku a schopnosti zvládať bežné činnosti.

Encefalitída sa vyskytla u mnohých pacientov, u ktorých sa neskôr rozvinula RS, leukémia alebo iné závažné ochorenie. Mnohým ale vôbec nebola zistená ani liečená, lekári si ju zamenili s virózou, či chrípkou. Minulý týždeň práve v ČR pani rozprávala svoj príbeh, keď  podľa lekárky mala virózu alebo chrípku, následne odpadla a zobudila sa s amputovanými nohami po prekonaní meningokokovej encefalitídy. Táto prepukne práve u ľudí s oslabenou imunitou. Príznaky mala už dlhšiu dobu, tiež kožné prejavy na predlaktiach, ktoré lekári ignorovali. Nasledoval prípad študenta, ktorý v dôsledku nesprávnej liečby zápalu pľúc upadol do bdelej kómy. Mohla to spôsobiť silná alebo nevhodná kombinácia ATB alebo antivirotík, ak mal zasiahnutú CNS. Mal predtým problémy so zrakom a ten sa rýchlo zhoršoval, ale asi to nik z lekárov nebral ako dôležitý symptóm.

Promin, ale to je fakt

Promin, ale to je fakt neuveritelny co ty dokazes splacat dohromady za blbosti.

Co myslíš tou blbosťou

Co myslíš tou blbosťou presne? Videl si niekedy zomierať mladého človeka s leukémiou alebo rakovinou kože? Ja áno a neprajem to nikomu. Imunitný systém dokáže ochromiť viacero vírusových a bakteriálnych infekcií, taká bartonella, niektoré nebezpečné druhy HPV, rovnako rakovina, ktorá prepuká práve v dôsledku neodhalených asymptomatických infekcií

http://tech.sme.sk/c/6734127/rakovina-koze-vypina-imunitu.html

Aj mačky majú svoj aids.

http://sk.wikipedia.org/wiki/V%C3%ADrusov%C3%A1_imunodeficiencia_ma%C4%8Diek

 

blbosti? treba CPN a

blbosti? treba CPN a mycoplasmy = viry; srovnani CAPu a lecby HIV (tam je shoda asi jen v poctu, 3 ATB vs kombinace 3 antivirotik); RS = AIDS?..to je proste neuveritelny

Aids je v preklade získaný

Aids je v preklade získaný imunodeficitný syndróm, teda stav, keď dochádza k zníženiu až zlyhaniu imunity. RS je zaraďovaná medzi choroby aids, to si vygoogli hocikde. Rovnako tak aj myeloidné leukémie, demencia, ťažký diabetes, rakovina pankreasu alebo aj TBC a iné, pri ktorých imunita zlyháva, dochádza k sepse, zlyhaniu orgánov a smrti. Mnohé z týchto ochorení sú  zákernejšie a dajú človeku len pár mesiacov života. U všetkých rakovín, u ktorých je zasiahnutý infektom CNS, je tá najhoršia prognóza, vždy! Ak imunita klesá, človek prichádza o kognitívne schopnosti a mozog odumiera.

Niekde je tu zopár videí, na ktorých lekári v USA upozorňujú ľudí, že ak sa nakazia chlamídiami, tak sa u nich môže rozvinúť aids, aby okamžite vyhľadali lekára. Dezorz by ti ten link určite našiel. Tiež je veľa článkov o tom, že u ľudí, u ktorých sa aids rozvinul, boli zistené rôzne druhy mykoplaziem a chlamídií a tiež iných vírusov, ktoré zničili ich orgány. Paradoxne u mnohých HIV sa žiaden aids nerozvinul a žili v podstate ako ostatní ľudia. Písala o tom tiež niekde tu v článku  lekárka, ktorá má s takými pacientami skúsenosti. V podstate uviedla, že mnohí ľudia s HiV žijú v pohode, zato ľudia s chlamídiami a mykoplazmami trpia rôznymi bolesťami, niekedy až neľudskými. Takže pravda o chorobách bude asi niekde inde. Veľa lekárov sa nakazilo aids od pacientov, ktorých ošetrovali. Nedávny medializovaný prípad detí vraj nakazených v nemocnici z Rumunska asi poznáš tiež.

Z histórie Anglicka sa dočítaš, že Londýn bol veľkým zdrojom infekčných chorôb. Obyvateľstvo tam bolo nakazené kvapavkou z 90% a šíril sa z neho mor a cholera. Infekcie sa predávajú dalším generáciám, takže odtiaľ nikdy nevymizli. Kamarátka tam robila operku a dovliekla si to do rodiny. Poškodilo jej to zrak a obom rodičom srdcia. Londýn je miesto, kde sa s infekciami historicky stretávali viac a majú pravdepodobne lepšie možnosti diagnostiky. Na SK boli mnohé choroby donedávma úplne neznáme. RS tu bola veľmi vínimočná. Okuliare u detí aj mládeže boli  rarita. Rovnako na TBC zomierali len starí ľudia. Dnes už je to úplne inak, len naše zdravotníctvo stále žije v hlbokej totalite. 

Ak do nemocnice príde róm a má nález na pľúcach, má TBC, všetci okolo neho lietajú v maskách, podávajú sa lieky na TBC, ktoré u nás nie sú v nemocniciach ani k dispozícií a pre rómsku menšinu sa musia doviezť zo zahraničia. Nedajbože, aby zomrel, lekára by zbytok dediny zlinčoval. Ak má nález normálny človek z normálnej rodiny, tak má chlamídiovú a mykoplazmatickú infekciu, ktorá prechádza do astmy a obštrukčnej pľúcnej choroby. Sú mu podávané kortikoidy a zomiera na nádor pľúc alebo u detí je čoraz častejšia dg. cystickej fibrózy- je to strašná dg. a strašná smrť v bolestiach.  Toto platíme všetci z našich daní.

Kamarátkina dcéra mala dg. TBC, bola liečená mesiac! Teraz už TBC vraj nemá, ale má obštrukčnú pľúcnu chorobu. Mne sa zase z tohoto zdvíha žalúdok.

" V podstate uviedla, že

" V podstate uviedla, že mnohí ľudia s HiV žijú v pohode, zato ľudia s chlamídiami a mykoplazmami trpia rôznymi bolesťami, niekedy až neľudskými. Takže pravda o chorobách bude asi niekde inde."

To je prave nesmysl. Znam dost lidi, kteri se setkali s mycoplazmami a chlamydiemi a zijou naprosto normalni zivot, maji silnou imunitu a ta drzi nejake ty zbytky patogenu, ktere maji v tele, v sachu. Ve vyssim veku se treba s CPN setka minimalne 50% lidi, videl jsem i cisla jako 80%. Kolik lidi z cele populace v danem veku ma problemy, jako my na techto strankach? 1%? 5%? 

Naopak u lidi nakazenych HIV je spis mensina tech, u kterych HIV nespusti AIDS. Presne cisla nemam, mam za to, ze to jsou vyjimecne pripady, ale i kdyby to byla pulka, jsme uplne na jinejch cislech nez v pripade CPN a mycoplazem. Dal s tebou diskutovat asi nema smysl.

mp, ty stále o koze a ja o

mp, ty stále o koze a ja o voze.  Testy u nás absolútne nedokážu rozoznať CTr a CPn a už vôbec nie genotypy Ctr. Mykoplaziem je asi 150 druhov. Testujú sa dva-tri. Niekedy nastane okamih, keď to IS zvládať prestane aj u tých, ktorí sú zatiaľ v pohode, všetko je otázka času a IS. V tvojom okolí je to možno v pohode. V mojom nie. Co si tou štatistikou 50-80% chcel presne povedať? Co štatistika chorôb, ktoré CPn, CTr a MPn spôsobujú? Na akých % by si skončil. Koľko % Čechov žije bez zdravotných problémov a zomrie na "starobu" a koľko detí, mladých a produktívnych má rôzne aj dlhodobé zdravotné problémy, ich kvalita života sa znižuje a zomierajú na dôsledky akútnych aj chronických infekcií? Tento pomer by malo zmysel sledovať. Práve tá druhá skupina má výrazne stúpajúci trend v posledných rokoch u nás. Ako je to v ČR, to nesledujem.

Napísala som dosť jasne, že názor, že chlamídie a myko sú vírusy, je názor onkológa, nie môj. Ty píšeš, že je to blbosť. Ja to až za takú blbosť nepovažujem. Chlamídia sa dokáže meniť z ET na RB a krypty, to typické baktérie nedokážu. Nie je to klasická baktéria, je to atypická baktéria a z hľadiska metabolizmu, reprodukcie, má skôr znaky vírusu, rovnako z pohľadu odolnosti na ATB. Myko nie sú veľmi preskúmané. Sám sa liečiš roky na cape a stále si sa ich nezbavil.

Proboha, muzeme se zase

Proboha, muzeme se zase zabyvat nejakym konkretnim problemem, anebo to zase musi skoncit s jakousi " korridou s blbosti"....s tzv. "Bavime se o nicem" ktere tu jedna pani povidala.....??? V podstate je to smutne a je to skoda. Chtela jsem odpovedet dezorzovi co se tyce chinolonu, ale toto vse me jaksi "odstrasuje"...

p.s.   Znovu vyzyvam pani

p.s.   Znovu vyzyvam pani "novu" aby se venovala hackovani, vysivani,lidovym tancum,nebo sudoku,krizovkam, cteni i pismu o samote,protoze v momente, kdy neco v hlave  porodi a napise sem, tak je to nebezpecne ba skoro trestne. dekuji za pochopeni.

"....maji silnou imunitu a ,

"....maji silnou imunitu a , ta drzi nejake ty zbytky patogenu, ktere maji v tele, v sachu."

Kde máš tú istotu? Neuniká ti niečo dosť podstatné:

"Dr. Stratton předpokládá, že primární infekce v případě Cpn je infekce imunitního systému: imunitních buňek a kostní dřeně:..."

Tu sú ľudia s papierovo dobrou imunitou, ale dobre sa necítia. Iní zase problémy veľmi nemajú a náhle sa všetko zmení. Písala som o češke, ktorá "prekonala" meningokoka a snaží sa medializáciou šíriť osvetu. Nie je jediná, ktorú postihlo niečo také, podobný príbeh je napr. aj tu: 

http://www.novinky.cz/zena/zdravi/285870-meningokokova-infekce-vzala-petadvacetilete-zuzane-sanci-na-normalni-zivot.html

http://www.topky.sk/cl/1000678/1467379/Do-nemocnice-odisiel-Juraj-na-FOTO-este-po-vlastnych--Domov-ho-priviezli-bez-duse-

V kontraste s tým, tento muž mal len angínu a zápal slepého čreva za 20 rokov života so smrteľnou chorobou

http:// primar.sme.sk/c/5616938/mama-hiv-uz-dvadsat-rokov.html

 

"Naopak u lidi nakazenych HIV

"Naopak u lidi nakazenych HIV je spis mensina tech, u kterych HIV nespusti AIDS"

O to, či nejaký HIV niečo spúšťa sa pru vedci po celom svete. HIV testy sú testy protilátok. Neexistuje žiadna štúdia o tom, aké genomy tento vírus má. Neexistuje žiadny dôkaz o tom, že tento vírus niečo spúšťa. Niektorí vedci naopak zatracujú lieky na HIV a tvrdia, že sú toxické a ničia imunitu pacientov. Za príčiny zlyhania tela označujú iné infekcie, ako napríklad. TBC, syfilis a poukazujú na nesprávnu liečbu pacientov tejto komunity.

http://www.virusmyth.com/aids/hiv/vttests.htm

AIDS patients are exposed to many foreign agents are known to have antibodies reacting with dozens of different substances and it makes perfect sense that the more antibodies there are the more chance there will be some that will spoil the test. What this means is that in the very patients you suspect of harbouring a virus there exists the precise circumstances, lots of potentially cross reacting antibodies, which make it imperative to sort out what is really going on.

Wait on, I hear some ask, what about the polymerase chain reaction or PCR? For those who don't know, this is a new and very sensitive technique for finding genetic blueprints. Surely this can put us straight about the antibody tests? Not so I'm afraid. To perform the PCR you need to begin with a piece of RNA or DNA which you can say for certain belongs to the HIV genome. To obtain the HIV genome first you need to isolate an HIV particle. That's where the HIV genome comes from and that is the only way to know the RNA or DNA actually belongs to the virus. Even the most charitable interpretation of the data available to date does not show that a unique retrovirus, HIV, has been isolated. Furthermore, even if one assumes that the process of selecting the RNA and DNA molecules (molecular probes) used in the PCR are from the HIV genome there are still many problems with the use of the PCR to prove HIV infection. For a start, at best, the PCR detects single genes and most often, only bits of genes. If your PCR finds two or three genetic fragments out of a possible dozen complete genes is this proof that you have all the genes? The whole genome? No it is not, and in fact HIV experts admit that the majority of HIV genomes studied are defective. This means they are incomplete and could never orchestrate the synthesis of a viral particle. Even if all genomes were complete let's not imagine for a moment having the plans means you've built the house. Basic retrovirology long teaches us you can carry a whole retroviral genome around inside your cells all your life without ever making a viral particle. And in 1992, in the only study of its type, French researchers found the HIV PCR non-reproducible and the agreement between the PCR and the HIV Western blot was found to vary between 40-100% and was especially poor when fragments of more than one gene were sought [7]. In this study there were several PCR negative/HIV positive as well as several PCR positive/HIV negative samples. In other words, the two tests don't fit. As far as which test proves HIV infection, you pay your money and you take your pick.

neviem preco sa vkuse vraiame

neviem preco sa vkuse vraiame k HIV, ale s tymto suhlasim co je tu napisne, svojho casu so dost HIV studoval, myslel som si, ze je za mojou padtou imunitou, as niesom jediny, po asi 20 negativnych testoch som to vzdal... ;)

sam Montagnier co ma nobelovku za hiv a btw bolo to pekne spolitizovane svinstvo medzi US a FR, komu co prisudia medzi Galom a Montagnierom...tak sam Montagnier v interview tvrdim ze HIV sa da zbavit...uz som tu daval link minule...ako to je v tom linku... neexistuje ziaden silver bullet, to znamena liek, ale to neexistuje pre mnoho chorob a tak  sa da dostat z tych mnohych da sa dostat aj z hiv...

Na druhej strane je zaujimava praca za prof Duesbergom, ktory uz peknych par rokov, uz s to dekady tvrdi vehemtne, ze hiv je len bezny retrovirus a bol vyuzity ta cely ten humbuk a biznis kolo liekov atd atd, samozrejme jeho kariera riadne na tomto utrpela, pekne vsak je, ze nikdy svojim tvrdeniam neustupil, aj za cenu karierneho padu...prof Berkley svojho casu,,,

osobne tomu trendu co je vo svete jak s rakovinu tak s hiv a biznisom kolo nich som tiez mierne nakloneny k Duesbergovi.

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Nějak nechápu, o co se tu kdo

Nějak nechápu, o co se tu kdo hádá, co je horší či lepší nebo vo co kráčí?

Jestli chlamy nebo HIV? Nevím, asi tu běhá spousta lidí s oběma sajrajty a vůbec o tom možná neví, na druhé straně jsou tu lidé, kteří lezou po čtyřech v potu tváře mezi postelí a záchodem, na víc se nezmohou a dle testů nemají ani jedno ani druhé... A přitom se ví, že chlamky napadají snad všechny buňky a dokáží asi rozvrátit imunitu dokonale, u někoho, za nějakých podmínek, nutno vzít v potaz čas, ten, kdo je má teď, o tom nemusí vědět, ale možná to pocítí za deset, dvacet....let, HIV napadá jen část Lymfocytů, Th2 snad, kdo to ví přesně, nechť opraví, ale každopádně paralyzuje tu tzv. buněčnou imunitu (kdo to umí přesně, nechť opraví můj laický pophled), takže breberky mají pré a jak jsem tedy pochopil, kdo má HIV, tomu vadí breberky, které jiným bez HIV jsou šumafuk. No a to je asi ten rozdíl, kdo má HIV, má problém, kdo má chlamy, má taky problém... Obé potvory otvírají vrátka dalším příživníkům, kteří by jinak neměli šanci... A pak je tu otázka, kolik podobným neřádů tu je, co dokáží rotzvrátit tělesnou obranyschopnost a připravit půdu pro jinak neškodné hajzlíky? Co my vůbec víme? Houbeles! Život lidskej je tak složitej, že život člověka je proti tomu úplnej hadr, jak řekl Pepa Švejk...

Zato ale máme spoustu generálů..., co sežrali Šalamouna i s botama a fousama.

 

 

březen 2013 ukončení CAPu 

Ja som sa o problematiku HIV,

Ja som sa o problematiku HIV, či aids ani veľmi nezaujímala. Skôr som hľadala informácie o liečbe yersínií, konkrétne yersínie pseudotuberculosis. Veľa ľudí má pľúcne problémy aj bolesti brucha a pozitívne aj yersínie. Pri tom som narazila na článok, v ktorom sa písalo, že táto breberka bola zistená u dvoch pacientov, myslím v Taliansku, ktorí boli náhodou obaja aj HIV pozitívni. Jeden pacient bola žena, ktorú priviezli na kliniku myslím z nejakého väzenia s vysokou teplotou a druhý pacient bol muž, liečiaci sa tiež na tej klinike. Obaja mali zistenú túto yersíniu nejakým špeciálnym testom, pričom bolo uvedené, že mali obaja negatívne protilátkové testy a priebeh ochorenia bol atypický pre túto breberu. Nezistili zdroj nákazy a ani títo pacienti sa nikdy predtým nestretli. Liečili to IV podávaním monoterapiou ATB, myslím, že to bolo chinolonové alebo cefalosporínové ATB. Zároveň tam bolo uvedené, že rok po liečbe pacienti nemali žiadne zdravotné problémy v súvislosti s touto yersíniou. 

Keď ale potom čítaš podrobnosti o vzniku testov a hlavne ako sú nespoľahlivé aj tie HIV, ktoré by mali byť tie najspoľahlivejšie, tak potom čo už s tými skríningovými na chlamky, mykoplazmy, yersínie a borky? Od Duesberga som tiež niečo čítala. Uvádzal, že za aidsom sa skrýva mnoho iných neliečiteľných ochorení. Niektorí pacienti napr. s TBC alebo viacerými infekciami, majú vraj niekedy pozitívne aj HIV protilátkové testy z dôvodu skrížených reakcií s inými infektami a že v Afrike fakticky zomiera veľa ľudí na TBC, rakoviny a iné choroby a pripisuje sa to HIV. V súvislosti s tým písal aj o škodlivosti protivirálnych kokteilov. Afrika sa tiež stala cieľom záujmu farmakofiriem a Ebola to tam ešte zhorší. O HIV sú aj rozne konšpiračné teorie, ako o biologickej zbrani. Tomu ja veľmi neverím. Skôr si myslím, že príroda a mikrosvet je ešte veľká neznáma pre dnešných vedcov a nárast populácie, globalizácia a chudoba sú príčiny. 

´Co myslíš tou blbosťou

´Co myslíš tou blbosťou presne?´ - ´Keď sa o chlamídiách a mykoplazmách bavíš z odborníkom onkológom, tak ti rovno povie, že ich považuje za vírusy....´ - to je blbost.  chlamidie a mykoplazmy su bakterie. 

´ Keď si pozieš niečo o HIV, ako sa lieči, používajú sa 3- lieky a čo tie lieky robia, aká je ich funkcia a potom to porovnáš s ATB capu a ich pôsobením na chlamídie, je tam v mnohom zhoda´ jedina zhoda je v tom, ze pouziva kombinacia niekolkych syntetickych latok.  vies, aj disiel aj benzin su pohonne latky, ale nalej beznin do dieselu a uvidis, aku skodu napachas. na chlamidie sa pouzivaju antibiotika, na hiv antivirotika. (antivirotika, niektore blokuju prilepenie viru na bunku, niektore blokuju prienik viru do bunky,  ine zasa blokuju rozne chemicke reackie, ktore nastavaju pri reprodukcii viru, ked uz je v bunke)

mas medzery v zakladnych veciach a namiesto toho, aby si si to nastudovala sa ohanas roznymi katastrofickymi pribehmi so zivota, casto s pochybnym zdrojom informacie.

CPN/CTR. chinolonova toxicita. CAP od 22/03/2014. 1. mes. ciplo/azi.  Potom doxy/azi-klari/2 pulzy tini. jul 2014 2 tyzdne oflox kvoli streptokokovi, potom doxy/azi, december atp vermox/zentel/praziq/ivermectin)

 

 

)

Predtým, než som napísala, že

Predtým, než som napísala, že liečba HIV a cap má nečo spoločné, som si to aj naštudovala. Zásadný rozdiel je v tom, že cieľom "liečby" HIV je predlženie života a oddialenie nástupu aids, znížením množstva vírusov v krvi. Nič sa nezabíja a herx reakcie sú tu priam nežiadúce. Teda v duchu klasickej medicíny, liečba je správna vtedy, ked sa pri nej a po nej pacient cíti dobre. Takto sa ale ani veľa iných ochorení nedá vyliečiť, vrátene rakoviny.

Naopak cieľom liečby capom je zlikvidovať patogéna tým, že zabijeme napadnutú bunku, čo spôsobuje herx, s ktorým pacient musí bojovať. Telo by malo prirodzeným spôsobom obnovy obnoviť zasiahnuté orgány. Je šanca, že sa telo zbaví chorých buniek, tkanivá sa zregenerujú a zlepší sa zdravie, predlži život alebo sa vylieči. Niektoré ATB capu majú rovnakú funkciu ako antivirotiká, tiež len blokujú replikáciu RB, napr. Azi a doxy. Lenže nik presne nevie, aké dávky pre konkrétneho človeka sú efektívne. Co jednému neublíži, to iného môže aj zabiť.

Tiež je zaujímavé, ako imunita reaguje na nákazu HIV. Spočiatku telo bojuje s infekciou a dochádza k nárastu CD4, neskôr naopak k poklesu. A to nielen u CD4, ale aj iných Lymfocytov, ktoré má vírus ničiť. Zároven sa môže meniť pomer CD4/CD8, hlavne vo fáze aids, teda zvyšuje sa virálna aktivita v tele, čo sa prejaví nárastom protilátok na EBV, CMV, herpes vírusy a iné, ktoré sa aktivujú. Lenže takéto oslabenie imunity nie je len pri HIV, ale aj pri mnohých iných chorobách, tiež u detí po virozach a chrípkach. Tiež sa píše, že nie je až tak dôležitý počet CD4, ktoré vraj HIV zabíja, ale dôležitejšie je množstvo vírusov v krvi. Niektorí majú totiž množstvo vírusov v krvi vysoké, ale CD4 v periférnej krvi ešte dobré. Ako je toto možné, ked ich vírusy majú ničiť?. To si predsa odporuje. Bunky imunity sa tvoria hlavne v kostnej dreni, tymuse, lymfatickom systéme.  Kedy teda klesá ich počet?Ked sú zabíjané vírusom, alebo skôr až vtedy, ked infekcia silne zasiahne orgány, v ktorých sa tvoria. Co ale, ak tieto orgány nie sú zatiaľ výrazne ochromené ale človek sa necíti dobre? Ako napr. u Prokopa, ktorý má skôr CNS symptomy? Imunita  v periférnej krvi môže byť papierovo OK, ale v zasiahnutých orgánoch, už môže byť oveľa viac oslabená. 

Retrovírusy sú dokonca súčasou našej DNA a za normálnych okolností nám neubližujú. Iné sú schopné začlenenia do DNA bez toho, aby bunku poškodili a zničili. Ked sa bunka delí, delí sa aj s vírusom, ktorý je súčasťou DNA. Je až šokujúce, koľko našej DNA je tvorené práve aj retrovírusmi a nevie sa presne akú má táto čať DNA funkciu. Je to genetika, súčasť vývoja ľudstva.  Za určitých okolností sa dokážu retrovírusy aktivovať a dokončiť svoju replikáciu. To hovorí teoria.

Aké sú to okolnosti? Vstup novej, neznámej infekcie do bunky, teda konkurencia ? Je to spôsob, ako si zabezpečiť prežitie alebo je to len chemická a fyzikálna reakcia, replikujú sa automaticky aj prítomné latentné vírusy? Môžeme si byť potom iský, že zistený vírus je skutočne príčinou ochorenia, alebo bol prítomný v organizme aj ako súčasť DNA človeka a spúšťač je niečo iné? Ked toto nevieme, ako môže byť liečba konkrétneho pacienta úspešná? Je jednoduchšie zmiernovať symptomy, ako zaoberať sa pátraním po príčinách a v bežnej praxi sa to ani nerobí.

http://www.unlp.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=1310&Itemid...

 

 

´Retrovírusy sú dokonca

´Retrovírusy sú dokonca súčasou našej DNA a za normálnych okolností nám neubližujú. ´ -  virusy sucastou DNA?  opakujem, studuj ZAKLADY, okamzite ti udru do oci hluposti.  ak uz, tak  casti DNA virov sa nachadzaju aj v nasej DNA.  nie viry same. 

CPN/CTR. chinolonova toxicita. CAP od 22/03/2014. 1. mes. ciplo/azi.  Potom doxy/azi-klari/2 pulzy tini. jul 2014 2 tyzdne oflox kvoli streptokokovi, potom doxy/azi, december atp vermox/zentel/praziq/ivermectin)

 

 

)

Ne, je mi lito, zveda se mi

Ne, je mi lito, zveda se mi zaludek nad touto odpovedi, ....neni mozno se takto domluvit....bud jeden o koze  a ja o voze....ale takto ne!   ....odmitam prispivat s touto pani, ktera nema ani  n...o tom co se deje v lidskem organismu a pontifikuje tu o blbostech aniz by si uvedomila ze takto  muze i  ublizit....toto se neda dale tolerovat....at mlci, bude to lepsi! 

 

Vazena pani Nova, nevim proc

Vazena pani Nova, nevim proc se nevenujete napr. Hackovani anebo krizovkam ci sudoku,.....mozna by to prispelo zdejsim lidem k lepsimu zdravotnimu  stavu, ne li  ( a skoro urcite) k psychologicky lepsimu naladeni.....to urcite! nyni nedelate nic jineho nez vysilate do eteru pseudo pravdy a navic tim rusite a co navic neumoznujete lecbu tech, kteri se sem s duverou obraci, nebot se chovate jako expert ( ceho?) ktery vypravi blbosti. Tedy prosim, zastavte se v tomto Vasem maniakalnim behu a uvedomte si, ze tady jsou lide s vaznymi  problemy a ze neni legrace jen nejak "tak" odpovidat. Dekuji

...tim rusite a co navic

...tim rusite a co navic neumoznujete lecbu tech, kteri se sem s duverou obraci, ....

Ruším koho? Vás? Neumožňujem liečbu?  S doverou sa obracajú na koho, na Vás?

Keď tu pani, ktorá sa obrátila na Dr.K napíšete, že Azi+Mino na yersínie je slabá liečba a má sa poradiť ( kde, na lampárni?) nič viac, žiadna rada, tak čo tým sledujete? Aký pozitívny prínos má takáto poznámka? Prečíta si ju nejaký Mudr. a povie si, že teda nemá význam ani yersínie liečiť ATB a nechá pacientov, nech im zožerú orgány.

Ja nikoho neliečim a ani Vy tu nikoho neliečite. Toto je stránka o chlamídiách a koinfekciách, nie o siniciach. Mnohí pacienti otvorene komunikujú o výsledkoch testov a symptómoch, priebehu ich ochorenia ale nie tu. Tu z nich neprispieva takmer nikto. Sú to ľudia s vážnymi problémami, niektorých osobne poznám. Ďalšie desiatky tých, ktorým sa problémi len začínajú a majú šancu v prípade liečby, vyhnúť sa chronicite, ci niečomu horšiemu. Z mojich osobných skúseností viem, že čím skôr sa s tým začne niečo robiť, tým väčšia šanca. Niektorým ste tu už napísala, že podľa Vášho názoru ich problém nie sú chlamídie, napr. aj dievčine so začínajúcou IC. Lenže tí, ktorí si dali urobiť LTT, vo väčšine prípadov zistili práve opak a aj rôzne koinfekcie, hoci podľa bežných lekárov sú zdraví a môžu pracovať, študovať. Takže, keď tu napíšete Prokopovi, že za jeho problémami sú nejaké sinice, možno tým upozorníte na Vaše rozsiahle vedomosti, ale môžete ho nasmerovať nesprávnym smerom.

Človek môže prekonať žltačku, zápal pľúc, či encefalitídu bez vážnych následkov. Lenže ak tie následky pretrvávajú, spájajú sa s ďalšími zdravotnými problémami, tak nejde o niečo prekonané. Je to rétorika klasickej medicíny, škatuľkovať to, čo sa s človekom deje na prekonané virózy, chrípky a brušné virózy, angíny, zápaly a nevidieť  kontinuálny stav chronicity, ktorý musí zákonite vyústiť do niečoho horšieho, je presne cesta do pekla. Alebo aj za paradentózou sú sinice?

Už viackrát ste písala, že sa tu chcete venovať liečbe chlamídií, hľadaniu cesty ako ich poraziť, posledným ponukám terapie.... nič z toho ale nerobíte. Keď  tu aj niečo napíšete, tak sú to len osobné útoky. Pokiaľ je mi známe, toto nie je odborné fórum, kde diskutujú lekári o liečbe infekčných chorôb a parazitov. Zopár lekárov tu síce prispieva, ale všetci rovnako anonymne ako Vy, čo tiež o niečom svedčí. Hoci sa lekári aj sami liečia capom, kde sú tie ich osobné skúsenosti z liečby? Od pacientov sa očakáva, že tu svoje skúsenosti zverejnia a keď to aj urobia, tak ich tu zhadzuje práve lekár. Už sa nedivím, že radšej otvorene diskutujú inde.

Svadhi, non capisci, che

Svadhi, non capisci, che qualcuno e malato i na hlavu:-)

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

U doktora Klubala se léčíme

U doktora Klubala se léčíme zhruba 4 roky, zdravotní stav je prakticky stejný jako na samém začátku. Mě by spíše zajímalo, zda někoho doktor Klubal vyléčil? Pokud tedy člověk nemá nefunkční imunitní systém.

Mila Gejso, nechapu, proc me

Mila Gejso, nechapu, proc me neoslovujete v ceskem jazyce? 

No, Klubal vyléčil, - skoro.

No, Klubal vyléčil, - skoro. Má to tendence se vracet. A když už kombinace Minocylkin - Azitromycin nefungoval, dal mi KLubal Arficin, Dalacin a Azitromycin. Už 2 x se to chytlo ale chyběla tomu koncovka. Teď jsem to dojel od půli prosince a začal jsem zase fungovat (předtím 3/4 roku bez). Jedna kamoška odtud mne navedla na ABAKTAL. Popis účinku sedí na moje obtíže (klouby kolem dolní pánve, prostata -chronický zánět). Po 2 dnech - neuvěřitelné. Mám to na 30 dní, kombinuji s Azitromycinem. Víra i hory přenáší....

 

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový
syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin, aktuálně co

Tak jdeme do Abaktalu ! Já

Tak jdeme do Abaktalu ! Já jsem z těch informací také již jelen. Když čtu, že ......

......Tetracykliny jsou bakteriostatický. Nemají zabít bakterie; brání množení bakterií, takže přirozená obranyschopnost organismu jsou schopni lépe se vypořádat s infekcí. Z tohoto důvodu, tetracykliny nejsou používány u pacientů s poruchou imunitního systému. ...... úryvek z   http://www.skatomatics.com/tetracykliny/, tak nevím, zda Azi  - makrolid , tu léčbu u MUDr Klubala utáhne. Asi ne...když má tolik lidí tak dlouho potíže, nebo se vrací . Vysvětlí to někdo, prosím?

 

tetraciklin blokuje syntezu

tetraciklin blokuje syntezu proteinov (v jednom z ribozomov, t.j. nazvime top ludsky tovaren, kde si bunka/bakteria vyraba proteiny)  znaci to, ze bakterie zabijaju, ale nie tak, ze jej buchnu kladovm po hlave a ta zomrie hned, ale tak, ze ju ´vyhladuju´, t.j. smrt bakterie nastane, ale nie tak skoro ako pri baktericidnom ucnku.

CPN/CTR. chinolonova toxicita. CAP od 22/03/2014. 1. mes. ciplo/azi.  Potom doxy/azi-klari/2 pulzy tini. jul 2014 2 tyzdne oflox kvoli streptokokovi, potom doxy/azi, december atp vermox/zentel/praziq/ivermectin)

 

 

)

a karel  akú dávku prosím

a karel  akú dávku prosím berieš? mne sa to tiež vracia - pefloxacinum som ešte nebrala - hoci na chilóne som už bola cca 11 mesice - ofloxin - a mala som aj halucinácie čo bolo trochu nepríjemné.

Erika vzkazuje /nejde jí

Erika vzkazuje /nejde jí zde psát/ ....

Abaktal - Pefloxacín (účinná látka v lieku) sa používa na liečbu nasledujúcich infekcií spôsobených citlivými mikrorganizmami :
- infekcie močových ciest (vrátane prostatitídy)
- infekcie dýchacích ciest (akútne exacerbácie chronickej bronchitídy, exacerbácie pri cystickej fibróze, nozokomiálne pneumónie)
- abdominálne a hepatobiliárne infekcie
- ťažké bakteriálne gastrointestinálne infekcie
- bacilonosičstvo salmonelózy
- infekcie kostí a kĺbov (osteomyelitída spôsobená gramnegatívnymi baktériami)
- infekcie kože a mäkkých tkanív spôsobené stafylokokami rezistentnými na protistafylokokové penicilíny
- septikémia a endokarditída
- meningitída (ak je spôsobená mikroorganizmom, ktorý je citlivý len na pefloxacín)
- gonorea
Pefloxacín je účinný i v liečbe a profylaxii imunokompromitovaných pacientov

Abaktal je chinolon. Viz

Abaktal je chinolon. Viz několik odkazů zde, co chinolony umí. To jen pro doplnění informací.

tak tak, na chinolony pozor,

tak tak, na chinolony pozor, opatrne s nimi, vediet aj o ich moznych vedlajsich ucinkoch. (lebo tie, ked nastanum, su fakt svinske)

CPN/CTR. chinolonova toxicita. CAP od 22/03/2014. 1. mes. ciplo/azi.  Potom doxy/azi-klari/2 pulzy tini. jul 2014 2 tyzdne oflox kvoli streptokokovi, potom doxy/azi, december atp vermox/zentel/praziq/ivermectin)

 

 

)

To můžu potvrdit - Klubal mi

To můžu potvrdit - Klubal mi v rozborech dělá i imunitní ukazatele, (teď to nemám po ruce kolik čeho) - vždy to bylo v pořádku. Že bych řekl, že se necítím dobře - no když mne to zasáhlo na konci roku to se nedá ani popsat - a rozbory na imunitu zase OK....U mne byla ale CPN vždy spíše ne tolik vysoká jak v IgA tak v IgG. Nejhorší výsledky vykazovala Ureoplazma. Vzhledem k popisovanému velkému postižení kloubů a ureotraktu tímto patogenem to u mně i dost sedí.

Dávka Abaktalu nyní:  ráno/večer 400 mg

 

 

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový
syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin, aktuálně co

apropo hiv, pre anglicky

apropo hiv, pre anglicky hovoriacich perfektne interview s Montagnierom, ktory ma nobelovku za hiv, od 14:30 velmi dobre https://www.youtube.com/watch?v=PyPq-waF-h4

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k