Vykázání péče pojištovně

Dnes sem se podíval na stránkách pojištovny na vykázání péče.

Docela mě zaujal Klubal že si učtuje i když sem tam nebyl.

Každý měsíc si bere praktik jako kapitační platbu měsíčně 51.45kč+3.67kč. Toho jsem v roce 2016 vůbec nenavštívil, je to paušál

Klubal si měsíčně účtuje 180.31 kč za KONTROLNÍ VYŠETŘENÍ ALERGOLOGEM A KLINICKÝM IMUNOLOGEM a 30 kč za SIGNÁLNÍ VÝKON KLINICKÉHO VYŠETŘENÍ / DO 31.12.2014: REGULAČNÍ POPLATEK ZA NÁVŠTĚVU -- POPLATEK UHRAZEN.  Kontrolní vyšetření není kapitační platba. Klubal bral za každý měsíc bez duben, červenec.Končí to říjnem, který je taky zaplacený. Listopad, prosinec nemají zřejmě zpracováno. Jasné je že sem tam takto často nebyl ani nekomunikoval. Za lonsky rok sem tam byl jednou, max 2krát a krev vždy dávám v ten samý den.Obojí přehled je za rok 2016.

Máte k tomu nějaké vysvětlení ?

Koukali jste se na svoje vykázání péče ?

Já se dívám. Hlavně by ses

Já se dívám. Hlavně by ses měl písemnou formou poptat napřed  doktora, když se ti to nezdá, co účtuje, ten by ti to měl vysvětlit. Nevím, u jaké jsi pojištiovny, já u OZP a kapitaci měsíčně má obvodní  za mě 78,- Kč aniž by hrábnul. Myslela jsem, že kapitace je pro obvodní u všech pojištoven stejná, tak asi ne.  A na rozsah vyšetření ses díval? Můj názor je, ptát se přímo u pramene. Jinak doktoři běžně připisují desetitisíce pojištovnám, já i přítel jsme strávili  dost času na kriminálce, jako by byli  na pokraji chudoby! Léčit neumí, ale psaní  jim jde.....ale zrovna u MUDr K to bylo OK. 

Jsem u VZP, rozsah vyšetření

Jsem u VZP, rozsah vyšetření ... za cenou je VELKÝMY PÍSMENY zkopírováno vše co je uvedeno od pojištovny. Nic víc tam není.

Tohle uz me napadlo kdy, ze

Tohle uz me napadlo kdy, ze jestli si nenechava proplacet od pojistovny tyhle email komunikace...-jako osobni navsetu.  Jak pises, tak zrejme jeste vice. Pak tedy ale nechapu ty rocni poplatky zavedene od 2017.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k