výpadek stránky

Si nás Jane vyděsil, kž tu místo obvyklé stránky visel nějaký nahnuslý spam!

Já nic, já muzikant...   Já s

Já nic, já muzikant...

 

Já s tím nemám nic společného. Ale jak jsem pochopil, šlo o peníze, zaplatit doménu atd. Leč nikdo asi nepřispívá, člili je otázkou času, kdy to definitivně stejně zmizí ze světa. Vlevo jsou Novinky, ale to nikdo nečte... zatím to ten dobrák zase zaplatil ze svého!

březen 2013 ukončení CAPu 

nevím, jak je to nyní u

nevím, jak je to nyní u sousedů. Tam se platí a kdo chtěl užívat soukr.zpr. musel být členem, kde se rovněž platí. A aby to ještě vydělávalo, tak se tam umístily reklamy.

Tady se "jen" toleruje, když někdo shání nebo nabízí chemii. nebo může dát odkaz. Zkuste to udělat u sousedů ., jak s vámi vyběhne majitel. On totiž nezná  a neví jaké to je nemít  po ruce ATB, když už člověk přemýšlí jak dál, zda si to už nemá uvázat a ukončit  ty hrozné stavy.

Číst "Novinky" by měli hlavně ti, co jezdí za K. a do Augsburgu , nebo ti co ještě pracují, nebo i ti, kterým bylo pomoženo, třeba jen tím, že jim bylo nasloucháno. Mě bylo nasloucháno a moc mi to tenkrát pomohlo a za to Adrianě děkuji. A další pomoc byla v tom, že jsem tady sehnal chemii. Takže je na každém, zda se budete muset přemístit jinam (třeba k sousedům) nebo zůstat.

od r.2000

Derviš , ak susedmi myslíš

Derviš , ak susedmi myslíš web s názvom borelioza.cz, tak Ťa prosím o to, aby si  nešíril dezinformácie,resp. klebety (bludy )Alebo,ešte lepšie....Zverejni zdroj  informácie, skôr "informácie" že užívanie funkcie užívateľské správy je/bolo podmienené zaplatením tejto služby samotným užívateľom?Ja tvrdím, že je to výmysel a klamstvo.Takisto za prevádzku webu neplatia užívatelia.Jedine na čo može, no nemusí KTOKOĽVEK prispieť je občianske združenie s názvom Borelióza.

povedala Vjanca aliaz

povedala Vjanca aliaz psychopat :D amen

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

""aby si  nešíril

""aby si  nešíril dezinformácie,resp. klebety""

v téj dobe jsem tam bol a zažil jsem to na vlastní kožu. Nechce sa mi to hladat za použití vyhledávača. Už to je také několko rokov

od r.2000

Tyjo já už kdysi - přispěl!

Tyjo já už kdysi - přispěl! Tak rozpoutejme nějaké druhé kolo informačního boomu ať se každej "otelí", když sem píše a čte!

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapii

Zkus to projednat s

Zkus to projednat s Adrianou.

Já jsem v tom mimo, je to na ní, jak dlouho to hodlá sponzorovat...

březen 2013 ukončení CAPu 

Keď nie sú informácie, tak to

Keď nie sú informácie, tak to nikoho ani nenapadne. Ja osobne vôbec netuším, aké poplatky sa za takúto stránku platia, ako často... a takých je tu určite viac. Informácie o akuálnych nákladoch za stránku a aktuálnom stave účtu by boli určite užitočné.

Informace byly a nikdo nic

Informace byly a nikdo nic stejně nedal. Kromě několika, kteří dali i bez informací! Pokud vím, řádově to jde do moc tísíců rok co rok, doména, programátoři, program a co já vím, co všechno to obnáší, které to všechno platí někdo, kdo sám nemá nic, protože choroba ho defakto zlikvidovala!

Jinak pokud chci přispět, přispěju a neptám se. Přispěju podle toho, co mi kapsa dovolí, resp. podle toho, jak si vážím těch stránek a jejich provozovatele.  Podle toho kolik lidí je registrovaných a podle toho, co bylo přispěno za celou dobu existence, resp. podle toho, so se tu děje, valná většina to má jen za jakousi tlachárnu, bez jakékoliv ceny... Být to na mne, nic by už nebylo, já bych to prostě sám ani náhodou nešpendlíroval ze svého, s takovým přístupem, s jakým k tomu slovutní "přispěvatelé" přistupují! Provozovatel má nejspíš svatozář!

 

 

březen 2013 ukončení CAPu 

Honzi,neber to ve zlem,ale v

Honzi,neber to ve zlem,ale v tomto nemas pravdu,v tom "neptam se". Kdyz dam padest korun bezdomovci,tak ano,tam se neptam (ber to jako primer),ale kdyz poslu penize na provoz nejake stranky,tak se ptam,protoze je posilam za ucelem,aby neco fungovalo,slouzilo i jinym (a nehledejte v tom nikdo proboha neduveru,ze by penize mohly byt uzity jinak). Proste si myslim,ze kdyz se cas nejak naklani,ze by nebylo od veci toto lidem pripomenout,ukazat,jaky je stav. Viz muj navrh dole. Proste kdyz to lidi budou mit na ocich,tak si myslim,ze to bude pro sbirku penez na provoz jen prinosem. Ale asi je tato debata mimo misu,paklize se k tomu nevyjadri majitel nebo platce domeny.

Já mám na to jiný náhled.

Já mám na to jiný náhled. Včera mi to nešlo poslat, tak až dnes.  A mít na očích cizí učet je také špatně. Zkrátka, někdo má na přispění a přispěje ; někdo nemá ,tak jen www. využívá k léčbě resp. samoléčbě. At  provoz  stojí  kolik chce, může se vybrat málo nebo moc a mělo by to být jedno. Zda majitel smázně i za ta léta, kdy nepříspíval nikdo a nebo to dál bude dotovat ze svého.

Kopíruji. včerejší

""Informácie o akuálnych nákladoch za stránku a aktuálnom stave účtu by boli určite užitočné.""

.....já si myslím, že po tom nikomu nic není. Zkuste se zeptat na B.cz kolik ty reklamy vynáší majitelovi. A kolik lidí na B.cz přispívá, aby B.cz pokračovala. Max. odpoví (pokud) ,že je to pár drobáků a dělá to to jen proto, aby pomohl nemocným. Ano, takto to vypadalo kdysi. Když se stránka stala hodně navštěvovanou a googel ji vyhledával na prvním místě ,tak se to tam změnilo. a začlo rejžování. Reklamy tam nikdo nechtěl a majitel je tam stejně  nechal dát. A soukr. zprávy mohl užívat jen ten kdo platil čl.poplatky. A napsat, že potřebuji sehnat ATB nebo, že mi zbyly ATB nešlo, za to se vyhazovalo. A dokonce to nešlo ani v soukr.zpr. , které se kontrolovaly.

Tak si to srovnejte s Chl.info a neplette si tuto str. s OS.  To je něco jiného. a jiný učet.

Možná měla přijít zpráva, že  k datu xy bude str. chl. info ukončena. Pokud si budete  přát její  zachování , můžete  tak dát najevo přispěním   - po přečtení Novinek v levém horním rohu. A vidělo by se  hned zda vůbec  si někdo pokračovat   přeje..

A reklamy bych tady nechal dát a moc.  Stejně je máme všude a už bychom měli být imunní a přehlížet je. Když pomohou zachovat chl.info, a nahradit vynaložené částky z minulosti  tak by  měli  reklamy také přispívat. Platí se za TV, za rádio,......za všechno se platí i za letáky , které nalézáme v kastlíku a jsou plné reklam. Zkrátka za všechno se platí a platí to i pro Chlamydie.info. Jenže to doposud platil asi jeden (jedna) a měl z toho CO ???

Najde se aspon jeden, který napíše co z toho majitel měl ? Když doposud se tady reklama nevyskytuje.

 

od r.2000

K tomuto by som sa vyjadrila

K tomuto by som sa vyjadrila tak, že bezdomovcovi by som peniaze nedala, pretože si za tu kúpia väčšinou alkohol alebo cigarety. Kedysi sa mi stalo, že chcel po mne bezdomovec peniaze akože na jedlo, tak som mu povedala, že pojdeme spolu do obchodu, vyberie si jedlo a ja mu to zaplatím. Odrazu už nič nechcel. U nás v meste sa bezdomovci stále rozrastajú, a keď im mesto chcelo pomocť, odmietli. Ľudia sú znechutení, lebo ich otravujú, niekedy aj blbými rečami. Toľko na inú problematiku.

:D "prispeni bezdomovci" byl

:D "prispeni bezdomovci" byl primer... pro pochopeni rozdilnosti urcitych situaci mezi prispenim a prispenim. Dervisi... no comment... 

Chápem ako si to myslela. Len

Chápem ako si to myslela. Len ma trochu udivuje Tvoje porovnávanie po tom, čo si riešila, že nefungujú tieto stránky...

Myslím, že máte o

Myslím, že máte o finanancovanie zbytočnú starosť.Aj Vy, aj Dervis.Viete prečo?Lebo, ak predpokladám správne, tak komerčný subjekt S.R.O. v stredočeskom kraji (v predmete podnikania majú PC), na ktorú je doména zaregistrovaná  vie urobiť ekonomickú súvahu a na jej základe sa rozhodnúť, či sa mu nejaký web oplatí, či neoplatí platiť.Ak je to pre podnikateľa nevýhodné, či dokonca stratové, tak je viacero možností, ako s takoou eventualitou  naložiť.Jedna z nich je nepredĺženie registrácie a tým aj prepustenie niekomu inému, kto by mal záujem.A treba spomenúť, že existuje možnosť, že doménu niekto (táto eseroška) platí a prevádzkuje pre dobrý pocit. Altruisti ešte všetci nevymreli.

No zrejme ano,souhlasim. Jak

No zrejme ano,souhlasim. Jak byla stranka dole,tak mi to bylo natolik lito,ze jsem se ptala v odbornem okoli,jak se takove veci resi,paklize jsou problemem finance na provoz. Bylo mi ukazano prave nekolik stranek,kde to hodi lidem primo na oci,aby jim ukazali,jak se veci maji a oni se rozhodli,jak moc je pro ne stranka dulezita,aby ji pomohli a na provoz se vsichni poskladali.v podstate kazdorocni sbirka na provoz. 

Za me to byl malicky pokus navrhnout neco,co jsem videla jinde,jak se dela,co by aspon malinko treba necemu napomohlo,k uvedomeni si stavu veci,protoze bych strasne rada,aby bezela dal. Treba by to pomohlo,treba ne. Nebylo to pochopeno. Pravda ale muze byt nekde uplne jinde,jak pisete. Kazdopadne za me velke diky platci domeny i majiteli domeny a zbylym veteranum,kteri se o web staraji.

Nova, myslím, že máš dobrú

Nova, myslím, že máš dobrú pripomienku.Napíšem vlastnú skúsenosť, i keď je fakt, že z toho sa nedajú robiť všeobecné závery.

Ja platím za registráciu 2 domén/web. stránky/Jedna stojí ročne 100 e, druhá 50 .Jedna z nich je takpovediac statická, ako ju autor na moje želanie vytvoril ,tak je (jeho odmenu sme vyriešili bártrovo:-)Druhú, náročnú na administráciu si  spravujeme svojpomocne, v rámci rodiny. (niektoré programy majú bezplatné, voľne stiahnuteľné verzie)

Inu vidíš, jen doména stojí 3

Inu vidíš, jen doména stojí 3 tisíce... a když to vynásobíš x 10 let = 30 tisíc... ale jsou stránky, kde stačí si stáhnout nějaký prográmek nebo nic, jako jakýsi webzdarma, ale taky jsou stránky, kde stačí jen drahý a profesionální program, upgrade taky není zadara atd. atd. Nejsou stránky jako stránky. Ono něco jiného je, kde nic tu nic, a něco jiného, jako je toto, co do objemu dat, počtu přístupů atd. atd. Nejsem provozovatel, ale osobně bych jen kvůli těmhle kecům to zapíchl a nazdar tvá Máňa! Nehledě na to, že jen čas adminů tu strávený by šel do miliónů, kdyby si to nechali platit...

 

 

 

březen 2013 ukončení CAPu 

Možná by stálo za to,jak je

Možná by stálo za to,jak je to i na některých jiných webech, udělat grafické zobrazení,jak si stojíme - třeba graf kolik je cílová částka a do jakého data,kolik je vybráno,kolik chybí. Jednou začas zaktualizovat. Myslím,že kdyby jsme všichni toto věděli a viděli,tak to poskládáme (doufám) nebo o to bude určitě snaha. Minimálně u všech,komu na webu záleží. Budu vědět nejen kam posílám a za jakým účelem,ale budu i vidět, jak si celkově stojíme,bude to pěkně přehledné,dá nam to všem obraz o tom,jak na tom v daný čas jsme a bude to pro lidi motivující. Hm? Jen takový nápad.

Tohleto tlachání Niemandů

Tohleto tlachání Niemandů špendlíruje člověk, Adriana, který to spáchal před 10 lety v dobré víře, že to lidem stejně postiženým pomůže. Pokud si myslíte, že neví, co s penězi, člověk sám nemocný, bez pořádného zajištění atd., člověk postižený arogantností systému a jeho kolečky s plnými břichy, pak to svědčí jen o vaší totální sobecké hlouposti, sebestřednosti a totální neschopnosti samotných něco pro věc udělat. Jenom umíte týt z dobroty jiných, sami neschopní cokoliv zorganizovat, udělat, přeložit, zajistit atd. Umíte jen radit na úrovni pivních tlachalů, nic víc, nic míň. Strávil jsem tu deset let a tímto končím, definitivně. Jsem ochotný spolupracovat, pomáhat atd. konstruktivním lidem, ale ne samolibým Niemandům, kteří si snad myslí, že provozovatel na těchto stránkách zbohatl!  

Pokud nás postižené mají MUDrcové respektovat, musí to mít nějakou úroveň, ale to tohle fórum plné zapšklosti, závisti, neochoty hejbnout zadky, nemá. A já už nemám ani minutu náladu ztrácet drahocený čas dohady se samozvanými "odborníky" na všechno, včetně provozování internetových stránek, které skutečně postiženým nikdy nic nepřinesou!

 

březen 2013 ukončení CAPu 

Honzo,to nemyslis vazne! To

Honzo,to nemyslis vazne! To si usoudil z ceho,ze si nekdo mysli,ze provozovatel na strankach zbohatl? Nic z vyse napsaneho ani jedinym pismenem nenaznacuje,ze bych si ja nebo kdokoli jiny myslel,ze se provozovatel na necem obohacuje!!! A je to dokonce napsano v textu,at to tak proboha nekdo nebere! Presne to byl duvod,proc jsem vahala sem ten navrh vubec napsat,aby se takovy grafik udelal,aby vsichni videli,jak si stojime,jestli mame vybrano dost nebo nemame,tudiz aby nas to nakoplo a honem jsme to poskladali dohromady,aby stranka nepadla. Vahala sem,ze se najde nekdo,kdo z toho udela zase nejaky vymysleny utok na nekoho. Muj navrh byl mysleny v dobre vire,takoveto vyzvy k financni podpore stranek,aby mohly byt dal provozovany jsou uplne normalni.neni na tom nic spatneho. Je pochopitelne,ze jeden clovek to ndmuze tahnout,ale neni prece nic spatneho prece na tom,kdyz se udela vyzva ve stylu rocni chod nas stoji 30 tisic,mame vybrano ubohych 10,lidicky,komu na nasi strance zalezi prispejte (uvadim jen pro ilustraci) Dost me prekvapilo,ze zrovna Ty takto reagujes... 

Takoveto grafy a vyzvy jsou na strankach uplne beznou praxi,tedy na tech,ktere si nemohou na sebe vydelat samy,protoze jak pise nova,nikdo nemuzeme vedet,jaka je situace s financovanim webu. Ma to za ucel lidi nakopnout k prispevkum na chod stranek,k uvedomeni si,ze je to potreba,aby dal fungovalo neco,co nam vsem pomaha.Ted tu mluvis o nimandech a sam tim utocis,to me hodne mrzi,protoze jsi rovnej clovek. Presne z tohoto duvodu jsem pred vice jak tremi lety odesla z fora b.cz neb se tam nedalo vydrzet.lidi na sebe doslova jen pres prispevky plivali,obvinovali se,utocilii na sebe,pro nesmysly,pro vymyslenosti,vystipavali jine lidi z fora a ted se to deje i tady... :'(

 

" .... provozování

" .... provozování internetových stránek, které skutečně postiženým nikdy nic nepřinesou!"

s touto vetou ja osobne nesúhlasím. Informácie z tejto stránky mnohým pomohli a práve preto, že počty postihnutých infekciami a hlavne ich nedostatočným liečením rastú, má určite zmysel stránky zachovať. Ja som len poukázala na to, že nebola žiadna informácia, že sú problémy s financovaním stránky, predtým, ako bol výpadok na stránke. To by sa mohlo v budúcnosti inak vyriešiť. Neustále prichádzajú noví ľudia, ale zároveň mnohí tu už neprispievajú. Takže koľko ľudí stránky momentálne využíva vie len správca. Je na majiteľovi stránky, či upozorní na problém s nedostatkom financií vopred, ak má záujem stránky zachovať alebo ich zruší. Toto nik z prispievateľov nemôže ovplyvniť.   

Nova, myslím, že si Jana

Nova, myslím, že si Jana nepochopila správne.Nehodnotí prínosnosť/neprínosnosť stránok.Prečítaj si znova(a s porozumením) jeho text.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k