Vyšetření Nouza

Ahoj, dobrý den. Byla jsem zde před týdnem, s dotazem na to, jak se cítím a co vůbec ve mě probíhá (mravenčení, škuby, bolesti, klouby, svaly, páteř a nevím co dalšího, nejhorší to chvění a škuby páteře). Ten stav je stále stejný, beru ATB 17 den, Doxyhexal, dnes jsem začala s Medrolem 4 mg (dle imunologa chce další testy revmatologické, nemám je tedy k dispozici, pouze ústně sděleno, že tělo si vytváří látky proti svalům, revmatoložka mi nasadila Atrilon a Medrol 4 mg a žádné další testy dělat nechtěla, no neudálm, ale trvala jsem na tom, že rozklíčuje co se děje a tak dnes jsem byla na krev). Ta Ostrava je tady opravdu....no comment.

Ve výslecích z imunologie možná stojí za zmínku - Neutrofily 67,6, Lymfocity 20,8 - psala je zde nemopoměr. Chlamydie metodou Elisa všechny skoro v nulových hodnotách,  max. 0,2.

Poté Mycoplasma Iga 4,2 (hranice je 8,5), Igm 6,9 (hranice také 8,5), Igg 9,7 (hranice 8,5).

Psala jsem, že v říjnu jsem potkala známost a poté po měsíci nastal zvrat - klouby, záda, svaly, páteř, nejhorší jsou však ty svalové škuby a brnění a mravenčení zad, chvění zad atd...

Nevím, zda ona mycoplasma by mohla být "dárečkem" pana Radima, nebo spouštěcím faktorem a nyní po nějaké době, se Igm hodnoty snižují a přesunují do Igg hodnot, ale přiznám se, nerozumím tomu, navíc, kdy stav je pořád stejný a v prvotním blogu bylo zmiňováno, že moc toho vyšetřeno nemám a možná toho je více.

Ke Klubalovi jdu 30.1., byl to termín, který jsem čistě náhodou dostala zde v konzultaci s jednou slečnou, a k Nouzovi mám již termín pondělní (ten jsem sjednávala ještě před termínem ke Klubalovi). Nevím, jak vydržet oněch 19 dnů v těch stavech, kdy Doxyhexal nepomáhá samotný. Dnes jsem byla u praktika (moje ambulance ostrava - poruba), vyloženě mi řekl, že v imunologických výsledcích neumí číst, že chlamydie a podobné záležitosti mají všichni a nic jim to nedělá. Začal něco hledat na internetu, pak zkoušel něco no my jsme se učili..., poté začal něco jakou mám práci, ....tradiční a poté ať si uvařím meduňkový čaj. Vzala jsem celou složku, řekla jsem, že tomu nerozumí, že mohu díky tomu, že mi nenapíše adekvátní ATB (azitromycin jsem chtěla prostě zkusit), přejít do fáze chronicity, koukal na mě a řekl, no prostě nemohu všem pomoc a kombinovaná ATB léčba by mi mohla poškodit střevní floru. Okej, chápu, jsem laik...., jen kdyby alespoň pár doktorů umělo alespoň číst ve výsledcích, tak by byla v tomto národě poloviční nemocnost, popřípadě, by mohli začít s adekvátními krevními testy a začít myslet zdravým selským rozumem. Řekla jsem, že pokud bych se od října léčila hořčíkem 2+2+2, tak jsem pod kytičkami, na to mi bylo sděleno, že to si tedy nemyslí a s čím máte problém, že do Prahy nedojete v těch bolestech? A já říkám, problém mám s tím, že počítám minuty do 30.1., protože mi je zle...

Mezitím mám pocit, že stále více ty záda brní a tak nevím, protože nejsem z Prahy, zda z Ostravy v tomto stavu dojet už 15. k Nouzovi a nebo přežít nějak 19 dnů, ale jestli mi někdo poradí jak....? S těmi škuby se moc spát nedá....je to běžný stav? Je ok ATB a kortikoidní léčba?

 

 

 

Marcelo, buď prosím při zemi.

Marcelo, buď prosím při zemi. Chtít po praktikovi, aby tě léčil kombinací ATB, když nikdo na světě zatím neví, jaká že je vlastně ta správná léčba, je nesmysl. Já osobně považuji praktika, který o chlamydiich ví aspoň to, že je to intracelulární parazit, který má několik cyklů života, považuji za naprostého fenomena. Nemáš asi páru, o kolika nemocech musí mít takový praktik dneska šajnu.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Nemám dneska sílu reagovat

Nemám dneska sílu reagovat breinstorme, imunolog me poslal za praktikem a praktikuje za imunologem, věta ze chlamydie mají všichni a nic jim to nedělá...Možná mi v tomto případě chyběl všeobecný přehled...

Nic si z toho nedělej,

Nic si z toho nedělej, Marcelko, já dokonce jednou narazila na pneumologa, který na existenci chlamydií nevěří, ale slušný průměrný odborník a snad i praktik by měli vědět, že většině lidí chlamydie nic nedělají, jen některým jedincům mohou udělat ze života peklo.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Alespoň jsi me teď hezky

Alespoň jsi me teď hezky rozesmala:), dekuji. Mizerny den. Teda kazdy den úplně prezivam, samotny doxyhexal nezabira, mohou kortikoidy přidat na efektu léčby? Popripade, kdyz tedy opravdu telo reaguje proti svalum - interpretace lekare, mohou kortikoidy napriklad pomoci ke spravne imunitni reakci? Když začnou ty tresy a skuby, chci ať je to pryč, ale naivně jsem myslela ze ATB zaberou, kdo vi, jaké další dárečky teda v sobě mám...Nasadila bych si nějakou tu kombinaci, ale jen další plato deseti tablet doxy me stálo tolik přemlouvání u gynekologa...

Kortikoidy plus ATB, tak to

Kortikoidy plus ATB, tak to netuším, nikdy jsem nebrala. Ale myslím si, že léčba kortikoidy je jen symptomatická, a zrovna tak mi připadá být pouze symptomatická léčba ATB u některých pokročilých chronických infekcí. Těžko rict, jestli tě spasí pár tablet navíc. Chtělo by to ale brát aspoň 6 týdnů, pokud je tvoje infekce ne moc zastaralá, možná to zabere.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Marcys, kortikoidy potláčajú,

Marcys,

kortikoidy potláčajú, znižujú činnosť imunitného systému. Preto sa berú pri autoimunitách. Ak má imun. systém bojovať s baktériami (alebo inými patogénmi), tak kortikoidy posobia kontraproduktivne. Ak tvoje problémy nie sú autoimunitného rázu, tak nevidím dovod ich brať. 

Lukrecia

Cpn, Mycoplasma 

Bolesti svalov a klbov, brain-fog, zhoršené videnie, extenzívna únava, svalová slabosť, atď. 

Myslím, že kortikoidy jsou

Myslím, že kortikoidy jsou vyšší kalibr, když ATB a nic již nezabírá. Já bych řekla nebrat!  http://www.stefajir.cz/?q=kortikoidy-nezadouci-ucinky

Děkuji Vám, vzbudila jsem se

Děkuji Vám, vzbudila jsem se po tom dneska schvacena jako pes, je pravda, ze ATB beru snad kolem dvacátého dne, ale účinky nevidím. Nevím, můj optimismus, když jsem dostala jedno plato ATB, byla jsem opravdu naivně nadšená:). Hodně mi to dochází, až teď, jak dlouho to bude trvat, když se takhle trapim druhý měsíc? Vzpamatuje se imunita? To tělo je úplně v háji, záda, svaly, imunita, skuby. Žaludek stavkuje. Chtěla bych kazde rano toho  s "prominutim blba" klepnout palickou, protože v té době byl nemocný, brnění, páteř, skončím na nemocničním stole, neboj to bude dobré..ja měla jít, ne mela jsem utíkat...Bylo to nezodpovědné, ja byt v takovem stavu, tak se držím metry. Jen myslela jsem dobrý, boli ho pater. Nechodím do práce, musela jsem sehnat 8000 na Klubala, na syna nemám moc náladu, da se říct, ze jsem celkem mimo, občas musím hodně vzpomínat, který je den, datum, co jsem chtěla....:) 

Kdyby tedy tady někdo chtěl,

Kdyby tedy tady někdo chtěl, což asi je nepravděpodobné, v Praze mám termín 15.1. , 9:40, mudr. Nouze,  ale nejsem schopná tam dojet. Budu sbírat silu na konec ledna....

MUDr. Nouza - ukončení

MUDr. Nouza - ukončení spolupráce s VZP ze strany pojišťovny

Ahoj, jsem tu nový a rád bych se zeptal, zde kromě MUDr. Klubala a MUDr. Nouzy existuje v ČR ještě někdo, kdo se seriózně zabývá léčbou chronických chlamydiových infekcí. Ani jeden z pánů doktorů totiž nemá aktuálně smlouvu s VZP. S panem doktorem Nouzou jsem dnes mluvil osobně a ten mi řekl, že jen vstupní testy, pokud je nehradí pojišťovna, stojí ~50000,- Kč.

Předem díky za odpovědi.

Hledá se dr. House. Denní dávka: 2x ACC 1800mg, 2-3x vit. C 250 mg, 2x B12 100 mg, 1x B-komplex.

Kolegové a kolegyně

Kolegové a kolegyně spolupacienti :)

mohl by mi někdo z vás, pěkně prosím, kdo už absolvoval testy u MUDr. Klubala nebo MUDr. Nouzy napsat, co všechno se testuje (seznam typu CPn - IgA, IgG...)? Nezbývá mi, než si potřebné testy zajistit jinde. Vzhledem k tomu, že mě ty potvory trápí zatím jen 11 měsíců, rád bych se jich zbavil co nejdříve, VZP navzdory. :)

Předem díky za konstruktivní odpovědi, možno i do SZ.

Hledá se dr. House. Denní dávka: 2x ACC 1800mg, 2-3x vit. C 250 mg, 2x B12 100 mg, 1x B-komplex.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k