Žádost o radu, názor

Zdravím Vás všechny a hned Vás prosím o radu.

minulý rok (2018) v červenci mi začaly potíže. Začalo to šílenou bolestí v podkolenních jamkách. Postupně se bolest rozjížděla do stehen, pak i do lýtek. Byla jsem neustále unavená a podrážděná. Pár měsíců jsem doslova tahala nohy po zemi a nebyla schopná normálně chodit. Asi měsíc jsem čekala a nešla k doktorovi. Koupila jsem si hořčík a v lékarně mi doporučili tabletky a mazaní na žíly. Po měsíci jsem to vzdala a šla k obvodnímu, ten odebral krev a čekalo se týden na výsledky. Po týdnu mi bylo řečeno, že je tam pozitvní chlamydie a borelíoza a že krev poslali do Prahy na dalsí testy. Poté mi bylo řečeno, že je krev v piřádku a byla mi dána žádanka na ortopedi. K žádance byl dán stručný výpis ke krvi:

Erytrocity 35 1 arb. j.

Leukocity 2 0 arb.j.

Epitelie ploché 2 0 arb.j.

FW/1h 2mm 3-8

FW/2h 5mm 9-15

MOMP1 - Cp IgG pozitivní (zpráva)

Hodnocení Chla.pn. IgG: pozitivní (zpráva)

MOMP-ct IgG: pozitivní

Komentář ROBO- CHL.: anamnestické protilátky

BORRELIA MBA: séronegativní

Na ortopedii docházím až do teď. Ortoped na mě ani jednou nesáhl, ordinuje od stolu. Od té doby co tam jsem mi zakázal brít antikoncepci, nechal mě drát tři měsíce Detralex, bez výsledku. Pak na dva měsíce Condrosulf 800, teď mi napsal Dona 1500mg. 

Vydupala jsem si vyšetření Dopller DK, abych nemusela brát ten Detralex, vyšetření neukázalo vůbec nic. 

Na konci prosince se začal můj stav zhoršovat: Třes svaůu, nebo celých končetin, občasné rozmazané vidění, neusnesitelná bolest nohou, únava a špatné spaní, a začala bolest kloubú (kolena, kyčle). Byla jsem poslána scintigrafii skeletu. Ortoped mi do zprávy napsal jen "Scintigraficky bez přesvědčivé ložiskové patologie na vyšetřovaném skeletu."

V lednu odebrána krev. 

Výsledky:Erytrocity16 0 arb.j.

Leukocity 3 0 arb.j.

Epytelie ploché 6 0 arb.j.

Epitelie kulaté 3 0 arb.j.

Leukocity 12  4-10

FW/1h 2 mm 3-8

FW/2h 6mm 9-15

BORW MBA  séronegativní

MOMP1 Cp IgG Pozitivní

Hodnocení Chlam. pn. IgG Pozitivní

MOMP- Ct IgG Pozitivní

Komentář ROBO-CHL anamnestické protilátky

Potom, co mě začala bolet i pravá ruka, záda, krk, hlava a začali se mi třást nohy i ruce, občas bušení srdce, pocit nedostatku kyslíku jsem byla odeslána neurologii. Na neurologii se nenašlo nic, ale napsal mi žádanku na MR mozku, kvůli bolestem hlavy a šumění v levém uchu, odůvodnil to tím, že jsem byla v Africe a tak chce mít jistotu, že jsem si nic nedovezla (dovolená v lednu 2018). Na MR jsem objednaná až na konci května.

A teď Vás moc a moc prosím, poradíte co dál? Obvoďák tvrdí, že v krvi není, a já se v tom vůbec nevyznám. Dal mi ještě dost promazané výsledky, takže nemám ani žádné rozmezí co se Boreliozy a Chlamydii týka, takže vůbec nevím co teď. Začínám být zoufalá. Zítra jdu za obvodním, tak se s ním pokusím něco domluvit. Ale jelikož mě zdraví slovy "ježiš, už jste tu zase. Tak copak se zase děje?", tak mám pocit, že od něj se toho moc nedozvím. Je tedy možné, že ty chlamydie, nebo borelioza stojí za mými problémy?

Moc děkuji za info a omlouvám se za tak dlouhé čtení.

 

"...Je tedy možné, že ty

"...Je tedy možné, že ty chlamydie, nebo borelioza stojí za mými problémy?..."

Babo raď, ale asi jo. Ovšem jak přesvědčit MUDra., to je ve hvězdách. Na to bys musela sama asi vystudovat medicínu a stejně bys průměrného MUDra nepřesvědčila. Ale zkus mu dát tohle 

http://www.davidwheldon.co.uk/Ignoring-the-Evidence.html

http://chlamydie.info/node/3505 a hlavně ty odkazy 

viz. např. http://chlamydie.info/node/2483

 

nebo v originálu http://www.davidwheldon.co.uk/ms-treatment1.html

 

http://www.davidwheldon.co.uk/ms-treatment.html

http://www.avenues-of-sight.com/ a tam může pokračovat 

 

Erratics, or How I Felt in 2003!

Page one

Page Two

Nechť zabrousí na http://chlamydieoz.sk/public/ či http://cpnhelp.org/ či http://www.chlamydiezs.cz/ atd., možná když bude ochoten si něco přečíst, možná pochopí, co ti je, a co s tím. 

  

Ale je to těžká strava pro ty, kdo dodnes se chová jako v době, kdy si všichni mysleli, že Země je placatá a Slunce s točí kolem ní...

Hodně štěstí.

 No a jiní ti asi poradí jít za MUDr. Klubalem či MUDr. Ďurovskou do Bratislavy...

 

březen 2013 ukončení CAPu 

Vzhledem k podobnosti

Vzhledem k podobnosti symptomů bych ještě rozšířil - možná i Ureoplasma, s tím jsem bojoval a bojuji já. Vzhledem k podbnosti léčby nelze než doporučit Janem doporučené.

PS: "ordinuje od stolu" - to znám! Tuhle mi říkal známý, že byl na vyšetření s chlamydiemi u jakéhosi dr Ceé. Ten mu dělal vyšetření - poslech fonendoskopem- prý přes košili!! To jste dopadla ještě dobře...

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapii

No člověče, já jsem zjistil

No člověče, já jsem zjistil teď, že jsem měl také mykoplazmy... Celá léta nikoho nenapadlo je otestovat, až  teď. Problém je, že ty testy nepoznají, jak dlouho to jeden má. Obligátní konstatování laboratoře "nedávno prodělaná infekce, nyní již neaktivní... ". Možná to na mne prskla uchrchlaná údernice loni v listopadu, ale také tam možná byly už před 15 lety s chlamkama i borelkama... Dle laboratoří a mudrů Jura, simulant... až na to, že jsem lezl po čtyřech...  

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k