Žiji, jsem z masa a kostí, nejsem žádný pouhý DUCH!

Žiji, jsem z masa a kostí, nejsem žádný pouhý DUCH!

Ale strašně rád budu strašit Neumětely, co žijí z mého zdravotního pojištění!

Bububu!   

Jan

Zajímalo by mě, zda někdo

Zajímalo by mě, zda někdo (kromě Wheldona, který z nemoci vyšel podle fotek dost zbědován) se už z Cpn vyléčil?

No, prý jo! A hlavně,

No, prý jo!

A hlavně, člověk prý má zkusit vše, než se vzdá beznaději! Už jsem zkusil kdeco, a nic! Nic nefungovalo! A tohle funguje! Je to dlouhé, úmorné, jednou nahoře, jednou dole, ale stále dopředu! Kdybych čekal, jak tu někomu nějaká Dr. někde na Moravě řekla, že za 5 let budou možná Dr. chytřejší, tak já už bych tu nebyl, za těch 5 let nebo bych si nebyl schopen sám dojít, kam chodil i císař pán pěšky. A to děkuji, nechci! To je moje přesvědčení!

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

tak nejsem  jedina  co

tak nejsem  jedina  co se  porad  pta... lidi jak ja  bych nam vsem prala  aby  jsme  byli  zdravi  a  nikdy  se  s  touhle  nemoci  nesetkali!!!

Já se ptám mnohem víc!

Já se ptám mnohem víc! :o)

Bohužel jsem z opatrnosti odpovědím začal dávat tu odpovídající vážnost až moc pozdě a dával jsem pořád šanci lékařům. Teď už si myslím, že jsem si měl při akutní infekci ATB prostě někde splašit a přetáhnout to sám aspoň 4 týdny.
Nechtělo se mně jít do něčeho takového, dokud nebyl určený původce. Ten není určený stále (výsledky krve za týden). Na Trachomatis to ale jinak sedí až moc přesně.

ja  vim ctu ty  tve 

ja  vim ctu ty  tve  prispevky  poctive!!

Jasne, ze jo, docela dost

Jasne, ze jo, docela dost lidi a o tom je cela cpnhelp.org, jinak bychom tu nebyli a nelecili se. Muzes to tam cele prostudovat, prekladat to asi nikdo nebude. Wheldon neni zbedovany, jen mu splaskly otoky, ktere mel pred tim ve tvari z cpn, proto tam ta fotka je. Jeho zena Sarah, ktera byla ochrnuta, dneska maluje krasne obrazy tou rukou, co uz se nidky nemela uzdravit.  Muzes videt v zalozce linky- odkaz na obrazky od Sarah Longlands.

Stratton i dr Powell maji s lecbou cpn zkusenosti uz desitky let. Muzes si precist pribeh Astrodiany na cpnhelp pokud umis anglicky, ktera nebere atb uz tri roky a je zcela bez potizi. Pred tim lezela nekolik let jen v posteli.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Krome toho ve

Krome toho ve Vanderbiltovych patentech jsou prehledy pacientu, dokonce tam mame vyznacene sloupce, ale asi to nikdo necte..

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Ba ne, čte, to bylo první

Ba ne, čte, to bylo první co mě zajímalo, když jsem zjistil, že v patentech jsou i zdokumentované případy :) Něco takového by bylo potřeba na přednáškách pro naši lékařskou obec, která je zoufale nevzdělaná. 

 

Na Wheldonove protokolu od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, problémy s očima, únava, cukání ve svalech)

Na WP od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, migréna s aurou -
skotomy, fosfeny fortifikační spektra, mrtvění končetin, lícního nervu,
bolesti hlavy, perzistentní aura-optické zrnění, after imagening,
rozmazané vidění, únava, autoimunita š. žlázy

moje chamydie mají

moje chamydie mají zřejmě pokračování v mých dospělých dětech.Syn se narodil s vrozenou srdeční vadou-bikuspidální aort.chlopeň,stenoza aorty-v 9 měsících byl v nemocnici s oboustranným zápalem plic,pak časté spastické bronchitidy,v necelých 3 letech-mononukleoza,často teploty těsně nad 37 st.,V osmé třídě zš-často bolesti hlavy,na neurologiižádný nález-jen objevení dysgrafie-jo,ve škole hrozně škrábal,známky nic moc-dět.lékařka i řekla,že má lehkou mozkovou dysfunkci-byl hrozně živé dítě,několi k zlomenin ho neminulo,od dětství také vyšší tlak krve.V 18 je oveden na vojnu-on,který nemohl ve škole běhat.Byl tam krátce,podle mě skolaboval-skončil v nemocnici v Plzni na kardio odd.-pak modrá knížka a návrat domů.-hrozné období-nejedl,nemluvil-byl bez práce-neustálé konflikty s námi rodiči-mažel workholik nemohl pochopit jeho hroznou únavu-pořád spal-nechuť cokoliv doma dělat-dopadlo to katastrofálně,-málem.Před rokem boesti chodidla-v kotníku-jeho dr ho poslala na intení vyš.-noha byla studená a bledá-zívěr-periferní embolizace-poprvé cévní vyšetření/pro koho je cévní amb.,když ne pro člov.s VT a srd.vadou-chodícího na kard.amb.-zase zvracím-půl roku si píchal fraxiparin,teˇdobral varfarin-a příčina-no přece nejasná-co tam děláte vy VŠ?Koagul.poruchy určitě mají příčinu v játrech,ty po mononukleoze a pozd.protilátkách  na toxoplazmozu nejsou v pohodě.Navíc dnes  mám vyšetření na genetice-polymorfismus  na obou alelách pro MTHFR-z toho vyplývá vysoký homocystein-proto ucpané cévy,kapiláry-------vys.tlak?jaterní testy vyšší.Od dětství třes rukou-tetanie-nezjištěna příčina.Taky tik oka.Oteklý,rudý obličej-nejde si nevšimnout-stejné problémy jako mám i já.Dnes chodí do práce-je automechanik,chodí na Bowenovu masáž/pomáhá přimět tělo k samouzdravení-pije gel aloe vera-byl na detoxu-elektrolýza v lavoru-odvod tox.látek z tělaNa kostrči vřed?-píštěl?.Ve svých 24 letech má nemoci starých lidí-homocystein je neurotoxin-odtud neurogenní tetanie?U klas.medicíny mi chybí celostní pohled na člověka.Vzhledem k tomu,že jsem při svých neúspěších u našich skvělých dr.byla nucena pořád něco hledat,objevila jsem čínskou med.,v podání dr.Hofmana-patentní  medicína-popisuje patologii vnitřních orgánů a příčiny nemocí-prozatím snižujeme h.homocyst.kyolicem-obsahuje kys.listovou,B6 a B12-to měl dělat už odmala.Taky čistíme játra-aloe vera gel adetox-amaterismus?lepší než nic.Taky byl letos po letech u zubaře-katastrofa-15 kazů.Už je pod kontrolou-jedmnoznačně by potřeboval Weldona-uvidíme.      Dcera 26 let -asi v jednom roku života-nevysvětlitelné teploty kolem 40 st.,byla víc než rok kojena,myslela jsem,že je zdravá-kolem 3.roku -v nemocnici pro ureter-vesiko-re.syndrom-stálé infekce moč.cest -atb.-táhlo se to

roky -zabral a furantoin-po 20.roce-alergie-oči,rýma..... a akné-pracuje na bakteriologii-myslela jsem na infekční prostředí-taky si roky léčí kvasinky-výtoky-má hluboké křečové žíly a celulitidu,bydlí s přítelem-nevím jak teď,ale mívala hrozně bolestivé menzes........to akné mě trápí-jsou to někdy až vředy.Taky vřed na hyždích se odněkud vzal...................

O mé léčbě WP ví,ale moc to nekomentuje myslím,že všem lezu na nervy -a zase ten WP.                                                                       zdraví veraokb          

veraokb

To naprosto souzní ze

To naprosto souzní ze závěry a poznatky práce

Latentní infekce chlamýdiemi je pravděpodobně příčinou velmi širokého spektra onemocnění lidské populace

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ...prosinec 2007 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Ty seš blázen voe

Ty seš blázen voe

Neboj, na každého dojde.

Neboj, na každého dojde. Vlastně se ti to už podařilo, tvé příspěvky nelžou...

březen 2013 ukončení CAPu 

Žiji, jsem z masa a kostí,

Žiji, jsem z masa a kostí, nejsem žádný pouhý DUCH!

 

Ale strašně rád budu strašit Neumětely, co žijí z mého zdravotního pojištění!

 

Bububu!   

 

Jan, Léta Páně 2006

Posted August 14th, 2006

 

A dnes se píše 25. duben 2019, duben = April ve většíně jazyků, a koukám, že ze mne mají neumětelové furt jen ten apríl! Vůbec se to nebojí, sebranka jadna! 

 

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k