Zkušenost s kapačkami při Chlamydii Trachomatis

Ahoj všem, tak už jsem po dalších odběrech....14 dní čekám na výsledky a dnes už můj praktik volala do laboratoře, jak to semnou vypadá, protože neustále ho naháním s výsledky....Tam mu paní doktorka sdělalila, že mi vyšly opět pozitvní Chlamydie Trachomatis s hodnotami 1,6 igg ale že k tomu ještě dělají nějaké jiné vyšetření a když to vyjde v uvozovkách dobře, mám si zajít na gynekologii (což mám stejně v plánu, protože můj obvodní lékař je něco strašného) a pokud to vyjde celé špatně, at se rovnou sbalím a objednám někam na infekční a nechám si atb kapat do žíly a někde ležet 14 dní....Mám doma malého chlapečka, jsem ještě na mateřské, kde jsem k této potvoře přišla, absolutně nechápu, s přítelem jsme spolu 9 let, ale problémy s klouby pociťuju už opravdu dlouho....Přijde mi, že se mně chce jen zbavit a nechce toto už semnou řešit, protože sám neví....Ležel někdo z vás takto s tímto v nemocnici na kapačkách, nebo se to dá řešit jinak? Naposledy jsem od něj měla v červnu Doxynebe na 3 týdny, ale jelikož se mi ted navalili další obtíže, nechala jsem si i přes jeho negativní řeči nechat udělat odběr a samořejmě potivní....K tomu pozitivní o Bolerie, ale výsledky ještě nemám v ruce....Jsem z toho zase na zhroucení, nedokážu si představit ted někde ležet na infeknčím a nevidět 14 dní malého

Neslyšela jsem o nikom, že by

Neslyšela jsem o nikom, že by ležel na kapačkách při chlamydie trahomatis a to jen v Igg. Maximálně na borelii, ale to spíše nervovou formu a ještě zjištěné z mozkomíšního moku.

To je spíše léčba asi na kombinovaný antibiotický, dlouhodobý protokol.

Nebo můžete zkusit bylinkový protokol o Buhnera na chlamydie + borelie + živá strava -smoothie zeleninové+  doplnění vitamínů a minerálů, sauna, pohyb - je to dlouhodobá, intenzivní a soustavná práce na sobě. Ty bylinkové protokoly jsou na ccaa 1-2 roky.

Moc děkuji, už něco podobného

Moc děkuji, už něco podobného jsem si přečetla, zítra přesouvám na detox, jen mám trošku problém s čelistním kloubem a ne moc potravin dokážu sníst :-( Zítra konečně budu vědět víc a chci se objenat k dr.Klubalovi do Prahy. Ten bylinkový protokol je prosím co?

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k