Zvýšení efektivity antibiotické terapie - přírodní látky a všechno, co postupně na to téma najdu

 Cílem této rešerše je postupně hledat a doplňovat maximum informací o účinných látkách (a jejich dostupnosti), které by byly nějakým způsobem účinné v potlačování či eliminaci infekce Chlamydia pneumonia a zvyšovaly tak efektivitu antibioticé terapie a snižovaly riziko vzniku rezistence, recidivy atp. V idálním případě, aby byly netoxické a daly se dlouhodbě užívat.

http://medicinman.cz/?p=nemoci-sympt/chlamydie/anti-infecni-vlivy

Ps: Každé malé plus se počítá !!!

dekujem za reklamu

dekujem za reklamu

watch my profile

Citace: Pokud tomu rozumím

Citace:

Pokud tomu rozumím dobře, tak následující seznam je jakýsi protizánětlivý regenerační protokol sestaven z maximálního množství kde čeho, o čem se ví, že působí protektivně a regeneračně na neurony a myelinové pochvy. Celý tento protokol byl psán jako součást alternativní oficiálně neuznávané léčby rotroušené sklerozy s cílem léčit to nikoliv jako autoimunitu, ale infekci Chlamydií pneumonia. Jinými slovy zbavit se imunosupresivních kortikoidů a naopak nasadit antibiotika účinná na Chlamydii. Bylo však potřeba něčím nahradit ten protizánětlivý účinek kortikoidů a maximálně zamezit případnému poškození mozku zánětem a oxidačním stresem z infekce i z reakce na mrtvé chlamydie.

Pokud se prokáže, že RS a další nemoci jsou skutečně spjaté s infekcí Chlamydia pneumonia (mnohé studie to dost jasně naznačují), nikoliv pouze s autoimunitou, která může být i druhotná, znamenala by v takovém případě léčba kortikoidy potencionálně fatální chybu.

Volba mezi terapií imunosupresivy nebo antibiotiky. V současné době jsou standardem imunosupresiva, nejčastěji v podobě kortikoidů.

Pokud existují pacienti, kteří se z RS vyléčili bez kortikoidů, pomocí antibiotik a protizánětlivých potravních doplňků, považuji to za úspěch hodný korunovace - ne-li Nobelovy ceny. Kdybych měla RS, hledala bych lékaře, který s tím má tu zkušenost a chtěla bych se léčit u něho i kdybych kvůli tomu musela odjet na druhou stranu země. Zatím jsem nikoho hledat nezkoušela, takže ani netuším, jak moc je to obtíné nebo snadné. Toto jsou jen mé osobní názory, žádná doporučení a vlastní zkušenost s tím nemám. Následující informace jsem si pouze poznamenala, protože mě toto téma zajímá.

Kdyby rešeržantka prostudovala informace z této stránky, asi by se dozvěděla o mnoho více, včetně těch lékařů, co se o to snaží.....

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapi. Konec chemo - teď zase Mino 1+ 2 denně a Azitromycin 4x250 týdně. 1 Mteronizadol 250+250 denně. Víc nesnesu

"Kdybych měla RS, hledala

"Kdybych měla RS, hledala bych lékaře, který s tím má tu zkušenost a chtěla bych se léčit u něho i kdybych kvůli tomu musela odjet na druhou stranu země. "

no hlavně by zjistila, že kvůli tomu běžně lidé jezdí, létají, plují na druhou stranu země... např. z Austrálie do USA apod. Viz komentáře např. u http://www.abc.net.au/catalyst/stories/3572695.htm#comments

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k