Třetí měsíc na Weldonově protokolu

Zase moc zdravím mazáky i nováčky. Tak Vás poinformuji jak na tom jsem.  Nic moc, mám toho někdy plné zuby. Celá bolím, pálím,s vědim,š kubu  (nejvíce bolest odnáší nohy a chodidla, bolí to až do kostí )- znemožňuje mi to chůzi. To mě nejvíce vadí. NSA ani teplo nepomáhá. Když jsem tyto věci ventilovala u PL, tak prý mi nechá udělat CPR.HLA B 27 prý ne to nepřipadá  úvahu. Já mam podezření v chodidlech na postchlamydiovou reaktivní artritidu I když neuroložka do mě cpe Neurontin. Nějak se též míjí účinkem. Jo a ještě jedna věc, tomu se asi budete divit, špatně se mi vyslovuje písmeno L. Asi  ATB zasáhla oblast zánětu v oblasti řeč.centra. Mluvim,jak v té scénce s Ivetou Bartošovou  s přítelem Luďou. Ale musím i přidat positivum  v léčbě - ustupuje vlčí mlha a občas i vnější třes. Jinak nastoupáno mám plnou dávku ATB - 200 mg Doxy a 300 mg Roxi (beru 2x150 mg) . S přidáním Entizolu nespěchám. Uvidím,jak se budu dál cítit. Moc mi pomáhá navštěvovat tyto stránky je to nesmírná podpora. Jedeme dál držte se ! Zdravím moje souputnice, Li,Věrku, a všechny zakladatele .

Ahoj Ivanko, ony ty neuro

Ahoj Ivanko, ony ty neuro potíže budou trvat asi dlouho, jestli vůbec se někdy daj plně do kupy, ale dobrá zpráva je s tou mhou, že ustupuje. A co soustředění, zapomínání, jestli se můžu zeptat? A ty reakce pálení atd. je důkaz že se něco děje a ATB pěkně pracujou, hm,  já taky přejdu z azi na roxi, chci si už taky pořádně zaškubat, to azi mi nic moc nedělá. Tak se drž.

WP od 27.4.2007 pro neuroinfekci, chronickou chlamydiozu - zimnice, zhoršení zraku, ztuhlost a třes svalstva, závratě, návaly nevolnosti atd.


Ahoj Keiro, tak zatím

Ahoj Keiro, tak zatím poruchy paměti a soustředění jsou na denním pořádku. Třeba uprostřed věty si najednou nevybavím naprosto konkrétní slovo. Nemohu se ani dívat třeba na film, protože ta soustředěnost zde musí být. Často si myslím, žeje v tom i problém energetický. Ráno je mi lépe, směrem k večeru jsem na odpis. Někdy musím i celý den jen ležet. Myslím, že při neuroinfekci, tedy alespoň u mě hrají roli i herpet.viry. Ale jsem optimista v tom,že protokol má logiku a že v případě odstranění chlamek by měl imun.systém naskočit a poradit si i s těmito mrškami. V dosavadní únavě nepociťuji změny. Jakmile přepísknu svůj denní limit chytí mě křeče a to je hrozný. Myslím si Keiro, že opravdu u nás co máme neuroinfekci to půjde pomaleji, ale musíme věřit, že jednou budem dal  OK. Měj se a budem se sledovat a držet si palce. Na Weldonově protokolu od 2/2007, chronické zánětl.onemocnění CNS, silná únava, fibromyalgie, parestézie, tinitus, závratě,

Na Weldonově protokolu od 2/2007, chronické zánětl.onemocnění CNS, silná únava, fibromyalgie, parestézie, tinitus, závratě,

Ív, u mě je to naopak,

Ív, u mě je to naopak, jsem noční pták a večer ožívám a dělá se mi líp, nejhorší je to asi odpoledne, ale nedá se to říct jednoznačně protože to věčně kolísá. No neni moc povzbudivý, že po 3 měsících léčby na tom jsi se soustředěním a zapomínáním takhle. Já jsem na tom taky mizerně, učit se nebo číst knihu vydržim tak 5min. A i stejně to musim číst dvakrát, protože na to u toho vůbec nemyslim, nemyslim na nic, čučim do toho jak husa do flašky! U mě ty viry budou hrát taky velkou roli, ale s léčbou už hodnoty trochu klesly. Jo jednou budeme ok, musíme!

WP od 27.4.2007 pro neuroinfekci, chronickou chlamydiozu - zimnice, zhoršení zraku, ztuhlost a třes svalstva, závratě, návaly nevolnosti atd.


Mně nebylo o nic lépe, ve

Mně nebylo o nic lépe, ve třech měsících. Tedy, myslím, ve 3. měsíci ATB... a s tím vyslovováním  byly taky pěkné trapasy. Myšlenka by byla, ale co vylezlo, to byl občas děs!

Tak buďte optimisti a ať se dílo daří! 

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ...6. 2007 zlepšení ve všem

březen 2013 ukončení CAPu 

Jane, děkujeme za podporu.

Jane, děkujeme za podporu. Je jí zapotřebí. Stále se musím přesvědčovat, že to ne já, ale má nemoc mi způsobuje tyto problémy. Kor když má člověk VŠ - vzdělání. To je pád na hubu ...Někdy si ani  nedovedu spočítat kolik je 2 a 2. Jo, jak se říká,když to člověku nejde, tak je to horší než když nemůže.                                                                     Na Weldonově protokolu od 2/2007, chronické zánětl.onemocnění CNS, silná únava, fibromyalgie, parestézie, tinitus, závratě.

Na Weldonově protokolu od 2/2007, chronické zánětl.onemocnění CNS, silná únava, fibromyalgie, parestézie, tinitus, závratě,

Ivanko, děkuji za pozdrav.

Ivanko, děkuji za pozdrav. Já po třech měsících také skoro žádná úleva. Mě to snad zatím myslí, ale většinou mi to mrzí, nebo spíš unavuje. Přesto že skoro celý den proležím, ani číst mi nebaví. Bolesti a únavu pociťuji jako horší než na začátku. Beru to ale jak to je, když zde čtu, že v tom nejsem sama. Takže věřit a vydržet.

Na Wheldonově protokolu od března 2007 pro stále se zhoršující bolesti a únavu při R.S., CPN, artritida, inkontinence, a z toho všeho - deprese

Na Wheldonově protokolu od března 2007 pro stále se zhoršující bolesti a únavu při R.S., CPN, artritida, inkontinence, a z toho všeho - deprese

Pri tak dlouhe a chronicke

Pri tak dlouhe a chronicke infekci se neni cemu divit, me taky trvalo mesice, nez se herxy trochu zmirnily...Pamatuju, ze teprv po sesti mesicich jsem byla schopna sesmolit nejake kloudne podekovani Sarah.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Ahoj Ivo!Lehké to nemáš

Ahoj Ivo!Lehké to nemáš ale počkej až ty potvory vymlátíš,to bude uleva!.-)Přeřeky a neschopnost řádně vyslovovat jsem v těžších stavech také zažila.Soustředěnost leckdy na bodě mrazu.Ale je vidět že léčba zabírá a už se těším,jak se budeš za čas chlubit jak už ti je dobře!.-)

Na Wheldonově protokolu od 5.2.07 do 1.5.07 Pro CFIDS,Fibromyalgii,poruchy spánku,autoimunitu štítné žlázy,Cpn atd.Pro těhotenství léčba dočasně přerušena.

< p > < em > CFIDS, Fibromyalgie, velké bolesti, chronická onemocnění.Na Wp II od března 08 < / em > < / p >

No dívky jak to čtu, tak

No dívky jak to čtu, tak lépe chápu všechny vedlejší projevy, které se při tom dějí.  Zaujala mne zmínka o určitém vyřazení nějakého nervu nebu nervů, který byl zanícen při léčbě ATB. Dotaz spíšek ke zkušeným - je to opravdu tak? To by asi vysvětlovalo kdejaké peripetie, které se po začátku léčby asi dějí leckomu z nás. Jinak si myslím, že i tyto popisy stavu a pocitů i nás nezkušených jsou hodně přínosné pro každého, alespoň se dozví co se jak projevuje a nebojí se tolik a nepropadá depresím (nebo alespoň méně). To co popisuje Ivanka je zrovna docela tvrdé, ale já i za ní věřím že to zlomí. Ten třetí měsíc to asi mává s každým, ani u mne to nebylo jinak. Stíhala mne taková "spavá" únava  - mne ničilo i sedět a koukat. Musel jsem zavřít oči. A to jsem nepřestal chodit do práce. Pot  - ledový  - po mne valil potůčky. Když jsem doma vycházel do prvního patra, chystal jsem se na to jako na Everest. Klouby - hrozný! Ale postupně se to lepší. Alespoň ta únava a bolesti kloubů. Věř že se to podá. Bojuj, chce to také něco plusového  v mysli, i to funguje.

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový syndrom. Wheldon od 02/2007

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapi. Konec chemo - teď zase Mino 1+ 2 denně a Azitromycin 4x250 týdně. 1 Mteronizadol 250+250 denně. Víc nesnesu

Kájo, děkuji za podporu,

Kájo, děkuji za podporu, já mám asi trochu silnější symptomy, ale tebe obdivuji, že chodíš v tomto stavu do práce. Mě to vyřadilo z prac.procesu. I tak musíme věřitttt !!!!!                                                                Na Weldonově protokolu od 2/2007, chronické zánětl.onemocnění CNS, silná únava, fibromyalgie, parestézie, tinitus, závratě.

Na Weldonově protokolu od 2/2007, chronické zánětl.onemocnění CNS, silná únava, fibromyalgie, parestézie, tinitus, závratě,

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k