JIŽ VÁS CHÁPU PŘÁTELÉ, SOUSEDÉ A KRAJANI!

Tak ve čtvrtek jsem absolvoval další "pohovor na nejmenované pražské uroklinice. Nic neplatím, a zřejmě podle toho mám i odpovídající servis. Ale jinak jsou docela milí.

Výsledky z rozborů moči a spermatu byly, jak jsem předpokládal negativní. Doktor mi sdělil, že si Bazalův článek, který jsem mu při první návštěvě předal, přečetl. Prohlédl si rodinné výsledky (níže uvedené) a byl ku mně upřímný, řekl něco v tom směru, že lidi nejsou zvířata, a že článkům které vzejdou z pera MVDr. nebo inženýra NEVĚŘÍ.

Dále ke mě hovořil a ujišťoval mne, že má jiný přístup k mladým můžům, a jiný k pánům v důchodu, a že je také odlišným způsobem léčí. Přesvědčoval mne, že se tolik nesmím svojí milovanou prostatou a jejím bolením zabývat, a zcela ignoroval mojí informaci, že dnes už víc než prostata mně klátí únava a další prapodivné projevy.

Nu a pozval si mě v lednu na výtěr z močové trubky.

Děkuji pane doktore, ale trubky mi už jednou vytírali, a nic nenašli. Obávám se, že se na Vás doktore, ale hodně z vysoka!

 

No jak řekla má známá o

No jak řekla má známá o jiném zařízení, ani se psem bych tam nešla! A tak jsem odešel a nelituji!

Jinak článek

Latentní infekce chlamýdiemi je pravděpodobně příčinou velmi širokého spektra onemocnění lidské populace

na rozdíl od pana MUDr. má svojí logiku a je podložen fakty. Krom toho byl zveřejněni v angličtině a němčině na světových fórech a je brán jako seriózní materiál.

Ale já ho plně chápu, v době jeho studií ještě plicní chlamydii neobjevili, natož aby se o ní něco na přednáškách o miazmatech a jiných bahenních původech nemocí dozvěděl. A zápisem o provedení zkoušky do studijního indexu pro něj zřejmě studium skončilo.

 

 "Výše uvedená problematika byla publikovaná v srpnu 2005 ve vědeckém časopise humánní medicíny Medical Hypotheses č. 3/05, str. 578 – 584, Oxford. Uveřejnění této publikace bylo doporučeno 20-ti předními odborníky humánní medicíny za špičkových univerzit a nemocnic Velké Británie, USA, Nizozemí a Švédska, kteří tvoří vědeckou radu tohoto odborného periodika.

Nikoliv 103% urologů v Horní Dolní!      

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

Pan doktor ma v mozku asi

Pan doktor ma v mozku asi taky chlamydii.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

No a zapomněl ještě ten

No a zapomněl ještě ten dobrák zdůraznit, že nejlepší a nejdůležitější na předstojnou žlázu je pozitivní myšlení! Dívat se na to kladně! To mu musím skutečně a důrazně z celého srdce vyčíst!  

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k