Mám oslavovat?

Po 10 letech zdravotních problémů jsem se dozvěděla, že mám nález chlamydií v krvi. Dosud jsem stále slyšela : ,,Vaše problémy jsou psychického původu." Cítila jsem se, jako bych si vše vymýšlela. Doma jsem nedokázala být tou stále usměvavou mámou a manželkou, jak bych si přála, stále jsem odolávala velkému vyčerpání a to i po 14ti dnech dovolené, což jsem nemohla pochopit. Neustále mám bolest levé strany hrudníku. Během těch let několikrát tak silně, jako velký zánět. Loni to skončilo i bolestmi levého ramene a jeho zamrznutím, které jsem, velmi těžce a zdlouhavě, cvičením dostala do pořádku. Bolí, ale funguje. Koncem července jsem byla odeslána neuroložkou do nemocnice, neboť jsem si stále stěžovala na velké bolesti zad, bolesti hlavy v zátylku, mrtvění ruk a nohou. Nohy mě velmi bolí, kosti i celé svalstvo. V leže mám jakési pulzování a škubání. Nemohla jsem spát, začala jsem zapomínat a ztrácela jsem schopnost se soustředit. V nemocnici mi provedli vyšetření páteře a asi po 5ti dnech jsem byla propuštěna s předbežnou zprávou. Následovaly dva dny svátků a víkend. Nález na páteři s drobnými degenerativními změnami ale mému věku odpovídající. Mám navštívit psychologa. Nyní koncem listopadu jsem zašla k obvodní lékařce a postěžovala si opět na mé bolesti kloubů a hlavně celé levé poloviny hrudníku atd. Postěžovala si, že sice nemám neschopenku, ale jelikož práci nezvládám, jsem doma. Do své firmy jsem musela přijat zaměstnankyni a pomáhá rodina. Mám Večerku pultový prodej, což je velmi náročné. Na mé lamentování jsem byla poučena,že právě musím být v práci. Udělala za mě totálního lenocha. Tím spíš jsem byla vytočená, protože jsem začala podnikat před 15ti lety bez peněz a přesto,že můj manžel je bez pravé ruky, dokázala jsem se postarat o rodinu bez pomoci státu. Požádala jsem ji o půjčení zprávy z nemocnice, co přišla dodatečně, že bych si ji ofotila. Doma jsem zjistila, že mi měla zopakovat testy na borélie, jelikož byly pozitivní. Ona to však založila, asi ani nečetla, neboť jsem byla zdravá, jen zralá pro psychologa, čemuž jsem začala věřit, protože těmi bolestmi v oblasti hrudníku na straně srdce mám svíravé pocity a srdce tluče nějak moc. Vzala jsem zprávu a šla poprosit svoji švagrovou, zdravotní sestru, zda by mi paní doktorka na hematologii udělala testy. V krku je nějaký zlatý bacil, v krvi chlamydie a na borelie čekám. Jen nevím, zdali mám začíst slavit, že konečně se aspoň z části ví, co mi je, a nebo jestli mám kroutit hlavou nad tím, že to trvalo tak dlouho. Otevřela jsem si tuhle vaši stránku a konečně vím, že nejsem na svůj problém sama a nejsem stále za hypochondra. Jdu honem číst, jak se rychle léčit. Už ten pocit je báječný. Prahnu po vědomostech, od doktorů se asi nedočkám ničeho.

Zdravím Tě Lidko! Já jsem

Zdravím Tě Lidko! Já jsem na jaře utekl od urologa, kterému jsem nevěřil k imunologovi do Prahy (nebyl to bohužel Klubal). Ten mi zjistil v krku také zlatého stafylokoka, a letmo mne "informoval" o jakési stopě po prodělané chlamydiové infekci. A já jsem se nechal odbýt, věřil jsem mu, že problematiku chlamýdií zná. Laboratorní výsledky mi tehdy do ruky nedal, protože mi je říkal jen po telefonu. Byl to omyl. Imunolog mi nechal vyrobit autovakcínu na zlatého stafylokoka, a já jsem se ho díky ní do podzimu zbavil. Protože ale mé potíže s prostatou vůbec neustoupili, v září jsem ho atakoval znovu s požadavkem na rozbory na chlamýdie. Nechal mi je udělat, no a to jsem teprve dostal do ruky výsledek s IgG 1:67 na Ch. pneumoniae, a on opět zarytě opakoval, že je to stopa po prodělané infekci....Nekašlal jsem ani nepamatuji, a chřipkově nemocný jsem byl naposled v roce 2003. Tehdy jsem se utvrdil v tom, že o chlamýdiích ví kulový, a že článek ing. Bazaly, který jsem mu dal, zřejmě hodil do koše....

A až teprve minulý týden, kdy jsem nechal udělat odběry celé rodině se PNEUMONIA objevila v různých hodnotách u všech doma!

Takže se nedej a bojuj, já jdu do toho také!

Všechno je jinak, nasraná Země chrlí tuny žhavý lávy. Děti na stráni hledaj fialový krávy. Jak pravda vypadá, kdo z Vás to ví?

Lidko, ,,Vaše problémy

Lidko,

,,Vaše problémy jsou psychického původu."

Já jsem na tom byl stejně, mám na to dokonce psychologický posudek! A řekl bych, že to už není jen problematika medicínská, co se týče lékařské etiky, ale čím dál více se ukazuje právní rovina. Tohle skutečně už je vrchol nejen arogance, ale naskýtá se otázka, kdo vlastně má ty psychické potíže? Jistě, my všichni s chlamydiemi v těle je máme, jednak to patří do etiologie chronické chlamydiózy s ohledem na narušené hladiny hormonů melatoninu, serotoninu a dalších, ale v neposlední řadě máme druhotné psychické potíže vyplývající z potíží spojených s touto nemocí, únavou, bolestmi, problémy s pamětí, ztráty společenského postavení atd. Ale hlavně máme psychické problémy apriori z beznaděje dané tímto "příkladným" přístupem "taky lékařů", kteří z hlediska lékařské etiky nemají již v řadách lékařů co pohledávat. Tímto přístupem se dávno zpronevěřili svému lékařskému slibu, ale to je otázka zejména pro pojišťovny. Kdyby někdo spočítal zbytečné vícenáklady na následky vzniklé z neléčení chlamydióz, asi by rychle přehodnotily smlouvy s takovými lékaři.

Normální člověk vyvede-li zmetek, má výčitky, ale jak je vidět, autor výroku ,,Vaše problémy jsou psychického původu." je nemá. To svědčí mírně řečeno o vyšinutí z normálního průměru, jinak by nemohl klidně spát! A jestliže někdo není schopen odlišit špatný výkon od dobrého, pak to svědčí buď o nevědomosti nebo o ztrátě této schopnosti a to je zase v rovině duševna. Zkrátka lékař má pomáhat a ne urážet, znevažovat apod. a jestli toho není schopen, pak tam nemá co dělat! Tobě nezbývá, než odejít jinam. Já to udělal též a neprohloupil jsem!

Nicméně se budeš muset obrnit silnou vůlí a trpělivostí, přečíst co se dá a bojovat. Veškeré testy si vyžádej v kopiích a uschovej. Přeji ti, aby tam ta borelie nebyla. Ale když už by byla, Wheldonův postup si s ní poradí též. Podívej se na Příběh D. Wheldona a na LÉČBU, DIAGNOSTIKU atd. Něco je přeloženo, něco holt člověk musí louskat v angličtině.

Nicméně jestli tě to potěší, arogance nevědomosti nedostatečně vzdělaných lékařů ohledně chlamydií je celosvětová. www.cpnhelp.org je původně založena Jimem jako americká stránka, dnes tam jsou členy Australané, Britové, Turci, Češi, Němci, Belgičané, Japonci ..... A všichni mají stejné problémy s lékaři, jako my. Nevěří nám a posílají nás k psychoušům, kteří by to nejspíš sami potřebovali!

 

 

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

ale to je otázka zejména

ale to je otázka zejména pro pojišťovny. Kdyby někdo spočítal zbytečné vícenáklady na následky vzniklé z neléčení chlamydióz, asi by rychle přehodnotily smlouvy s takovými lékaři.

syn absolvoval výtěry a kultivace nachlamydie za 8 000 kč!!!( ve fak. nemocnici Hradec Králové a to neberu v potaz to co si nahrabal jiní doktoři v jiných ústavech; vytěry z urertry, krku, očí atd), cílem všech těchto kultivací, bylo ukázat že mu nic není, také to má v lékařské právě, cituji: " navzdory opakovaným negativním kultivacím není spokojen s léčbou". A léčba samotná cena léků které mu předepsal 499kč fromilid a jeden biseptol. (masti, kapky a jiné blbosti nepočítám, nějaké " přírodní" svinstvo, stalo na dva měsíce 950kč a samozřejmě to vůbec nebylo na chlamydie).Když k tomu započtete kultivace ze stěrů u dalších dr. dá to asi 12000kč, potom kultivace z raní moči. Potom měl výsledek z krve IgM ++ a dostal na měsíc doxy za 228 kč.

Teď měl výsledek IgA 4.5 a IgG 1.9, lékař to interpretoval jako stav po infekci my však již zname pravdu: chronická infekce.Další členové rodiny sice tolik vyšetření neabsolvovalo, ale věc je jasná: ATB na Wheldona by za ty kultivace už byla davno zaplacena.

Doxy 200MG 76kč na měsíc třeba tři ks, to jest 228kč

sumamed250 mg 254kč platí pojištovna a 64kč doplatek. na měsíc třeba 2 ks

Entizol 250mg 20tablet 32kč (a pokud použijete Efloran 400Mg tak balení o 100 tabletách stojí 43 sk, prodávají ho na slovensku ale produkt je slovinský)

 

 

 

IgM ++ podle dostupné

IgM ++ podle dostupné literatury znamená akutní, čerstvou infekci zhruba 3 neděle.

Teď měl výsledek IgA 4.5 a IgG 1.9 no a tohle podle stejných pramenů svědčí o přechodu do chronicity špatnou léčbou!

Co více dodat?

 

Jinak úhrady pojišťovnami jsou značně nižší, než lékaři tvrdí. Ohání se cenami pro samoplátce, aby zdůraznili svoji "nebetyčnou velkorysost a obětavost"!

Jistě, tam pojišťovnám a vlastně nám všem utíkají peníze také a to proto, že jsou voleny nevhodné testy. Hledám-li možnou příčinu chrapotu, suchého kašle a k tomu bolestí zad, nebudu žádat kultivační důkaz z výtěru děložního čípku, třeba. Krom toho se u nás kultivace snad ani nedělá. Jinak souhlasím, místo hledání co se děje v těle trpícího (čili pacienta), se dělá vše pro to, aby se mu dokázalo, že je všechno možné, jen ne potřebný. Divná zvrácenost v myšlení toho, kdo se dal dobrovolně na cestu lékaře, to jest poslání pomáhat bližnímu i nebližnímu svému a složil svůj lékařský slib!

Ale já měl na mysli trochu něco jiného. Např. já byl odeslán k psychoušovi, místo příslušné léčby (podotýkám, to už byla chlamydie diagnostikována, byť asi omylem), následkem toho došlo k dalšímu vývinu nemoci s následnými trvalým poškozením zdraví, které si vyžádalo krom pracovní neschopnosti, šílených bolestí atd. mnoho výjezdů sanitek i nemocniční léčení. Nějakých 70 tisíc Kč dle výpisu pojišťovny. Kolik to stálo mne, to se spočítat nedá! Ta antibiotika by se vešla do nějakých 10 tisíc Kč, kdyby byla nasazena a 70 tisíc by bylo ušetřeno. To nepočítám další náklady za koloskopii, irigoskopii, rentgeny, (jehož výsledek jsem se za celá 4 léta dodnes nedozvěděl), různé bronchoprovokační testy (na které jsem se propracovával celý rok pro nezbytnost odstupu 6 neděl od ATB apod.), CT, MRI, další pracovní neschopnosti, ztrátu zaměstnání, ztrátu společenského postavení atd. A to po několik let za sebou! A na začátku by stačilo těch ATB ve vhodné kombinaci značně méně. Ovšem pravda, v té době, myslím počátku nemoci u mne, ještě nikdo netušil, že nějaká Chlamydophila pneumoniae existuje, natož že by se to mělo nějak léčit. Ovšem jí to bylo jedno, spokojeně si ve mně žila a když se o ní již vědělo, jak z příznaků, tak z testů, tak mi bylo tvrzeno, že ta chudinka za nic nemůže! I táži se, proč mi jí teda testovali, když za nic nemůže? Na druhé straně zaplať pá bůh za ten omyl šablony v počítači, jinak bych možná dodnes nevěděl, že existuje, že jí mám, a že by to mohlo být příčinou mých potíží, a že se to dá léčit a možná bych už nebyl, minimálně bych toto nepsal, resp. tato stránka by nebyla, protože by mi neradili na cpnhelp a paní Sarah by mne neseznámila s Adrianou atd. To je sranda co, lidi které jsem v životě neviděl a asi neuvidím, mi pomohli, ne ty co léta živím svým zdravotním pojištěním! Jak je ten svět malý a kulatý a někdy poťouchlý!

 

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

jeden výtěr 532 bodů, pro

jeden výtěr 532 bodů, pro pojišťovnu.

jeden bod  = 1kč

 

Ano, maximální cena

Ano, maximální cena jednoho bodu  dle výměru MF krát počet bodů příslušné přílohy příslušného zákona, tzv. bodníku, rovná se 532 Kč, ne 8 tisíc!

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

Jo na Slovensku maj Efloran?

Jo na Slovensku maj Efloran? Hm...na predpis predpokladam? Dobry vedet, 100ks za 43sk to je sranda :)

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

V Cechach Efloran uz

V Cechach Efloran uz prestali prodavat, protoze je moc levny ze, radej budou prodavat to same v Entizolu za drazsi..to me vzdycky dostane, jak prestanou neco vyrabet nebo prodavat, protoze to malo stoji :( kde je ta statni lekova regulace- nechapu..stejne jako prochlorperazin nebo jak se to jmenovalo pro tehotne proti zvraceni, jedno, ze adekvatni nahrada neni, ale je to tak levne, ze to radej rovnou zrusime..co s levnym dobrym, leta ozkousenym lekem? sup s nim do popelnice...mame prece novejsi, blbejsi a drazsi

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

  rovná se 532 Kč, ne 8

  rovná se 532 Kč, ne 8 tisíc!

 

Těch výtěrů a podobných akcí bylo mnoho!

např . září pravé oko + levé oko + močová trubice + krk to jest

4* 532 bodů = 2128 kč

červen 2* močová trubice + 1*oko (ale účtovano 2krát i když na obě oči použil dr.  jednu štětičku a tudíž si měl napočítat jen jeden těr z oka a ne dva)

a mohu dál pokračovat, ktomu připočtěte kultivace na další  bakterie,  tak to těch 12000  dalo (počítám pouze výtěry a moč), a to počítám pouze případ u jednoho člena (néjlépe vytřeného) naší rodiny.

sérologii nepočítám ta je asi mnohem efektívnější, hlavně co se týká průkazu chronické infekce tudíž by páni doktoři by mělo dostat proplacenu pouze serologii a možná občas nějaký ten výtěr, ale za testy moči ani kč.

 

ze všech těch stěrů byl pouze jeden  jediný "suspektně"  pozitivní vše ostatní negativní! pouze dle krve zjištěny protilátky, přičemž dr. obvykle argumentují že protílatky nic neznamenají.

 

pozn. moč 282 bodů to jest 282 kč.

Někteří autoři (třeba kondo, byl naněj odkaz ve věžníkovy, přímo ten článek neznáme) v literatuře sice tvrdí že moč nejlepší test pro přímý průkaz chlamiií  , z vlastní zkušenosti můžeme říci že i v případě  že jsou výtěry poz. tak moč je neg. Nechápu proč vůbec dělají test jehož spolehlivost budepravděpodobně jen pár procent?? Co pak by jste si koupil třeba právítko na němž bude každý cm jinak dlouhý a tudíž s ním nic nezměřite?

I když lekáři hlasají že za nízkou efektivitu testů mohou pacienti, např proto že se krátce před tím vyčůrají, tak my držíme 24hod před výtěrem žíznivku to jest vbec nepijem aby nebylo třeba navštívit wc a výsledky jsou stejně neg! (dle lit 3-6 před. nečůrat) . 


 

Ty testy z oka jsou nějak

Ty testy z oka jsou nějak divně drahé.. já si je nechal dělat v HK v privátní laboratoři a byly do druhého dne, jedno oko za cca 120,- Kč jako samoplátce. Samozřejmě nalezena pozitivita Chlamydie tracho. Ta laborka je vyhlášená přesností a citlivostí testů. Dělajíi z moči. Škoda, že ne ze séra :( 

Na Wheldonove protokolu od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, problémy s očima, únava, cukání ve svalech, autoimunita štítné žlázy)

Na WP od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, migréna s aurou -
skotomy, fosfeny fortifikační spektra, mrtvění končetin, lícního nervu,
bolesti hlavy, perzistentní aura-optické zrnění, after imagening,
rozmazané vidění, únava, autoimunita š. žlázy

No problém je v tom, že

No problém je v tom, že pojišťovny to hradí laboratoři, ne lékaři, který tvrdí, jak je to drahé ....... Dále, to je jeho problém, jestli mu lítají limity. Má vybrat ten správný test a ne mraky testů na nic. Pacient jde k němu pro pomoc, kterou si předplácí zdravotním pojištěním a kecy o tom, že je něco drahé, ho zas tak moc nezajímají! Kdyby neměl problém, tak k němu nepoleze. Co by tam dělal taky nebo snad někdo chodí k doktorovi jen tak pro srandu králíkům? Aby poslouchal, jak je něco drahé?

Krom toho, co by dělala plicní chlamydie v moči, když se usadila třeba v aortě? To je jen o tom, že o jiné, než trachomatis ještě v životě asi neslyšeli a hledají nenajitelné! Ale jak taky hledat něco najitelného, když člověka neposlouchají a na všechno odpovídají, to má každý!

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

Tady se musi rozlisit

Tady se musi rozlisit pneumoniae a trachomatis. Na trachomatis testy z moci smysl maji, i kdyz lepsi je vyter. Na pneumoniae ne, tam se nezjisti nic.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Adriano, dovolím si

Adriano, dovolím si nesouhlasit ohledně ch. trachomatis. Na PCR musí jít jak výtěr z močové trubice tak i moč (1. ranní odběr, předtím nemočit) - já osobně mám vždy stěr negativní, ale mám pozitivní samotnou moč. Díky tomu mi na to dlouho nepřišli, protože vždy dělali jen stěry, které byly negativní. 

No vida. Tak to se omlouvam,

No vida. Tak to se omlouvam, zas jsme o neco chytrejsi..to, co jsem napsala ja, tvrdi v Motolske nemocnici. Opravdu ceskou informaci kazdou tisickrat proverit :(

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Ono s tou ch. trachomatis je

Ono s tou ch. trachomatis je to ještě mnohem těžší, máte různe serotypy bioavary atd.

máte močové ch. trachomotays typ D-K (dle našich lékařu taky pohlavní, ale ja bych v tomto případě mluvil spíše o garantováné nákaze sex stykem,protože se to dá chytnout  zřejme dá  jinak ), potom máte tu ch. trachomatis oční typ A-C, poto máte tu trachomatis co je opravdová pohl. choroba přenosná opravdu pouze stykem  L1-L3, způsobuje lymfogranulom venerum (tak tu z nás tady diskutujících nikdo asi nemá, to poznáte snadno) vzniknou vám takové píštěle nebo bubony v tříslech ( na obrázku to vypadá děsně) a potom máte například psí chlamydii trachomatis typ Z, ta byla objevena už v 50. letech v psích mozcích a u psů způsobuje chlamydiové meningo-encefalitydi. takže uděláte serologické testy a vidíte výsledek ch. trachomatis, ale která? A ono jich asi bude víc. Navíc třeba v roce 1965 to prý chytlo několik veterinářů od krav, řešili tehdá neplodnost ve stádu a oni (jako ti MVDr) z toho měli hlamydiovou meningo-encefalitydu. A to ty krávy a bejci měli tu "pohlavní" verzi, ale ti veterináři s nimi asi žádný styk neprováděli, že? A navíc byly chlamydie trachomatis zjištěny i v nějakých škeblích , či co.

Na Wheldonovu protokolu od 12/2006 ; problémy s očima
(poruchy barevného vidění, rozostřování až občasné nevidění), únava,
cukání ve svalech, chronická cystitida a reaktivní artritida, bolesti v
krku atd

Zapomněl jsi na prasata a

Zapomněl jsi na prasata a hlavně na to, že naši léčitelé znají vesměs jen tu trachomatis, co se množí na mezích v měsíci máji nejvíce a má to každá, jak tady bylo jedné řečeno, erosenka, abych nebyl tak moc vulgární. Čili všichni co to mají jsou erosenky a erosenkové ......

 

viz

"On ho léčit nechtěl, že je to drahá léčba. Ať jde k jinému. Ale ti (celkem 3) se mu smáli!! My jsme šíleli. Oni se smáli. A ještě mu tvrdili, že jsem kur.. Ať rychle ode mě uteče."   na blogu 10 let

 

 

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

 Chl. pneumoniea u

 Chl. pneumoniea u kanců

To zase jen tak, když je to "pouze a jen lidský patogen". Koně, koaly, žáby rohatky, hadi ...... 

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

Ja nevim, jak je to s

Ja nevim, jak je to s trachomatis, ale cpn je rozsirena skrz celou zivocisnou risi, trpi ji zelvy, medvidci koaly na ni vymiraji, protoze maji problem s reprodukci. Probehl obrovsky vyzkum, kde se zjistilo, ze cpn je pricinou chronicke infekce pohlavnich organu u koalu a proto maji koaly problem. Muzu sem nahazet linky, ale pochybuju, ze by to nekdo cetl. Cpn maji dokonce i ameby! O cpn u zvirat vysel moc dobry clanek i v cestine z ceskeho ustavu, lec ja ho mam asi jen v anglictine, podivam se. A mykoplasmata maji i nektere rostliny..Ted se objevila nova studie, kde pisou, ze chlamydie maji nektere prastare spolecne geny s rostlinnou risi, proto jsou tak unikatni..a tezko se jich zbavuje. Vyhledove prichazeji na pretres latky, ktere ucinkuji v rostlinne risi, tim by se znacne ulehcila lecba, neb na ostatni mikrofloru by leky nemely vliv. Ale to vse je jen v  zacatcich a nas se to netyka.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Ja bych si to s dovolenim

Ja bych si to s dovolenim rad precetl, nebo aspon ulozil az budu mit cas to precist... 

Na Wheldonovu protokolu od 10/2006 pro Cpn, boreliózu; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, bolesti kloubů, autoimunitní reakce.... 

Na Wheldonovu protokolu od 10/2006 pro Cpn, boreliózu; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, bolesti kloubů, autoimunitní reakce.... 

Az budu mit cas to najit. Na

Az budu mit cas to najit.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Ano ch. trachomatis D-K se

Ano ch. trachomatis D-K se vyskytuje u koní, lidí, prasat a krav, a zároven pneomonii může mít snad každý zvíře (To je vlastně ta věc o které píše Bazala, ty problémy lidí co pracují se zvířaty). Ale existuje i ch. trachomatis biovar myšší pneomonie!! Takže ch. pneumonie způsobuje czstitidu a u koal napadá reprodukční orgány, a určitý biovar trachomatis napadá plíce! Kolik znás se nejprve dozvědělo o ch. trachomatis protože mělo potíže s močákem a potom se ukáyalo že je to pneumonie. To je pro naše léčitele příliš oni vědí

ch. pnemonia ´= zápal plic

ch. trachomatis = něco jak kapavka

a tím končí, pokud vůbec něco tuší. A to neuvažujeme psittaci a pecorum. Psitaci má dnes 21 známých biovarů.( Na jedné staré diskuzi , tak asi rok staré bohužel si nevypomenu na odkaz si jedna paní stěžovala že chytla ona a její dcera pistaci od papouška , a lékařka jí řekla že to má z nezřízeného sexu jenž prý provozuje!).

A průběch onemocnění? řekl bych že ve chvíly kdy dojde k infekci celého organismu vám bude už asi jedno, která z těch potvor to bude, nějaká ta yánětová ložiska hlavně vám vztvoří každá, a toxiny které podráždí CNS a povedou k jeho destrukci taky produkují všechny. Nejméně nebezpečná bude nakonec asi ta L1-L3 a A-C a nejhorší pneumonia a tr Z a D, ale to není jisté.

Pozn.

K té metodice určení ch. trachomatis D-K z moči a výtěrů. Ty výtěry a testy z moči mají smysl jen u "akutní infekce", ve většině případů se bude asi období shodné se serologickou akutní infekcí, tedy s obdobím kdy je IgM +.

 

Na Wheldonovu protokolu od 12/2006 ; problémy s očima
(poruchy barevného vidění, rozostřování až občasné nevidění), únava,
cukání ve svalech, chronická cystitida a reaktivní artritida, bolesti v
krku atd

No, Pepane, vidím, že mám

No, Pepane, vidím, že mám skoro co dohánět! Blahopřeji. Kdyby všichni ti moji taky doktoři za celých nějakých dvacet, třicet roků tohle uměli, tak já jsem se o to nemusel vůbec zajímat. Prostě bych se divil, proč mi cpou tolik antibiotik. ALe bohužel, oni vědí pouze

"ch. pnemonia ´= zápal plic

ch. trachomatis = něco jak kapavka",

ale pozor, to jen v těch lepších případech.

Jinak to je právě ten obrovský problém, všechny ty chlamydie se liší lproteidy na povrchové blance, ale zjišťuje se vesměs jen výskyt protilátek proti lipopolysacharidu, který je u všech stejný. Proto všichni začínají s tou trachomatis. S rodově společnými protilátkami na LPS.

"U chlamydií detekujeme jednak rodově specifické protilátky proti chlamydiovému lipopolysacharidu – antiLPS ( na žadánce má toto vyšetření označení Chlamydia sp.) a druhově specifické protilátky proti membránovému proteinu – antiMOMP  (na žadánce označení Ch. pneumoniae a Ch. trachomatis v imunoglobulinových třídách IgG,A,M a IgG,A). "

viz  Problematika chlamydiové infekce a její diagnostika


Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

Pozn. K té metodice

Pozn.

K té metodice určení ch. trachomatis D-K z moči a výtěrů. Ty výtěry a testy z moči mají smysl jen u "akutní infekce", ve většině případů to bude asi období shodné se serologickou akutní infekcí, tedy s obdobím kdy je IgM +. I když někdo může mít seroligicky už dávnochronickou inf. a výtěr má také pozitivní .

Obecně je výtěr a test z moči použielný asi tak 3-4 měsíce po nakáze a pak tělíska ymizý, ted ten člověk je spohledu vytěrače ( tedz mudr co jen vytírá zdráv i když je nemocen. Je to v podstatě stav "Termodynamické rovnováhy" v bilogickém systému. Nakazíte se ch. v novém prostředí se dobře a rychle množí jsou na povrchu sliznice a tak, tělo potom začne produkovat protilátky , velká protilátková odezva( jste pozitivní v IgM, potom dojde k nastolení rovnovážného stavu ch zpmalují replikaci mnoho jich přežíva v krzptické formě výtěry jsou nanic protože jsou stále negativní, protilátková odezva je slabá (ale to neznamená že utrpení pacienta je malé). Pokud dojde k nějakém změně ( zásahu do systému, třeba chztnete nějakou další namoc) může opet dojít ke vzniku stavu který se projevuje pozitivním stěrem. Doba mezi dvěma pozitivnímy stěry může být třeba 2-3 roky. A trofám si říci že tzv" přeléčení" , která aplikují naši MUDr vede pouze k urychlení přechoduze stavu akutní inf do stavu chron. inf, tedy chcete-li ze stavu pozitivního výtěru do stavu negativního výtěru.

Na Wheldonovu protokolu od 12/2006 ; problémy s očima
(poruchy barevného vidění, rozostřování až občasné nevidění), únava,
cukání ve svalech, chronická cystitida a reaktivní artritida, bolesti v
krku atd

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k