Konzultace

Navštívila jsem lékaře se svými věrnými kamarádkami chlamýdiemi. Zde je odpověď:

"NECHAT VŠE BÝT.

Antibiotika neužívat. Koupit si na prvním rohu! čaj a ten pít proti bolestem. Zbytek rodiny netestovat. Problém je komplexnější a nemůže pocházet pouze od jedné bakterie. Bolesti má čas od času každý."

"Borélie a chlamýdie jsou

"Borélie a chlamýdie jsou módní záležitost. Najednou je každý má. Hodně se o tom píše a skutek utek." Pravil expert na LB, u kterého jsem byl na konzultaci minulý pátek zase já. V jedné z největších pražských nemocnic. Naštěstí(?) s pozitivním WB, jak IgM+, tak IgG+. Chalmýdie mi nikdy netestovali. Výsledky Cytolabu nijak nezpochybnil, ani mé obtíže nezlehčoval a léčit mě chtěl. Šlo však o to, jak.

"Předpokládám, že jste si toho o borélióze už hodně přečetl."

":-))) "

"Konzultace" trvala asi 1 a 1/2 hodiny (pátek odpoledne, prázdná čekárna) a po chvíli se změnila na školení z mé strany. Musím říci, že poslouchal celkem se zaujetím (dokonce jsem mu kreslil obrázky, jak se spirochéta pod vlivem ATB (beta-lactam nebo penicilin) mění v cystu. A jak mají chlamýdie 3 formy, a že na cystickou, resp. kryptickou je účinný Entizol.

"A jak jste přišel na Entizol?"

"To já ne, to Brorson." (americký mikrobiolog). .... ..... ....

"No dobře a co teď s vámi?" Nabídl mi infúze Cefalosporinu na 3 týdny + 2 týdny orálně Doxy. Prý nejlepší, co existuje. A odpovídá to našim standardům. Vím, že tahle léčba selhává.

"Já se ale nechci léčit podle našich, dávno překonaných standardů, já se chci léčit podle nejnovějších poznatků předních světových odborníků."

"Tak to si budete muset jít za nimi, já vám nic jiného dát nemůžu."

"Do Ameriky???!!! Nebo do Německa či do Švýcarska? Pojištění si platím tady."

"Ale brát půl roku ATB je obrovský hazard se zdravím."

"Neřekl bych, sám to mám vyzkoušené a vím, že to pomáhá a je to asi jediná cesta. Znám více lidí s LB nebo chlam. pneu, kteří desetiletí neskutečně trpěli a teď po více než půl roce kombinované ATB-léčby čile běhají po Praze" (a někteří dokáží i docela slušně zakalit:-)))

"A jak víte, že jim pomohlo právě tohle? Jak to dokážete?"

- Dost dobrý argument, co říkáte?

No zkrátka a dobře jsem ho nepřesvědčil. Ne proto, že by byl "ze staré školy", jak jsem mu řekl, ale protože tomu prý prostě nevěří.

Nicméně uznával, že borelióza a chlamydióza jsou velice zrádné a někdy obtížně léčitelné choroby.

Nakonec že mi teda předepíše Doxy na měsíc, ale já ho přesvědčil na Klacid, protože je šetrnější - jsem mu řekl, ale spíše jsem myslel na cenu.

"A vy myslíte, že vám to ten měsíc Klacidu vyléčí?"

"No když to protáhnu a ještě zkombinuju s ...."

Už mě to ani nenechal dopovědět, zakroutil hlavou a rychle se se mnou rozloučil.

Ještě jsem mu ale stihk předat "studijní materiály" (Donta, Burrascano). Vzal si je, ale nijak nadšeně se netvářil...

P.S. Kontrola dle potřeby.

 

 

Dokázat to lze z

Dokázat to lze z Vanderbiltských patentů, kde jsou popsané léčené případy... ti doktoři jsou divní, mě taky doktor říkal, že mi moje závratě nemusela odstranit ATB, ale prostě že se tělo spontánně uzdravilo... docela návrat do pravěku, co? A co tedy ty gramy antibiotiky po několik týdnů v tom těle asi dělaly... než by připustili, že antibiotika skutenčně ničí nebo brzdí patogen, raději dělají z našich těl schránky supermanů, které se najednou, zdecimované léty nebo alespoň měsíci nemoci začnou rychle uzdravovat... že by tohle byly ty biblické zázraky? 

Na Wheldonove protokolu od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, problémy s očima, únava, cukání ve svalech, autoimunita štítné žlázy)

Na WP od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, migréna s aurou -
skotomy, fosfeny fortifikační spektra, mrtvění končetin, lícního nervu,
bolesti hlavy, perzistentní aura-optické zrnění, after imagening,
rozmazané vidění, únava, autoimunita š. žlázy

Píše Katka, resp. říká

Píše Katka, resp. říká její dr.:

"Problém je komplexnější a nemůže pocházet pouze od jedné bakterie."

Na tom něco je. Spoustu lidí žije léta bez problémů např. s chlamýdií pneu, (nebo se dá snadno vyléčit), dokud se nepřidá jiná infekce - borélie, mykoplasma,... a obráceně.

Zkus si teda á konto jeho tvrzení vydyndat test WB na borélie. Pokud bude IgM pozitivní, tak toho už se doktoři leknou. Myslí si totiž, že to vždy znamená akutní infekci. Ale to nemusí být pravda. Já mám např. IgM pozitivní už léta a žádnou akutní infekci nemám. Jenže jak už jsem napsal, tohle spoň ti ignoranti berou trochu vážně a pustí se snad do léčby. Problém je, jaké. IgG vážně neberou, to řeknou, že jste se s tím někdy "potkali" nebo to jsou zbytky z prodělaných spalniček v dětství (to si nedělám strandu).

 

To se mi líbí - ten

To se mi líbí - ten příběh s doktorem - pošlu známým :-)

 

"Pokud bude IgM pozitivní, tak toho už se doktoři leknou" 

Za předpokladu, že pacient není z Brna - Firbas to pak vysvětlí jinak. Ale aspoň by měl člověk podklady pro soudní žalobu s ním, kdyby IgM neuznal.

Navíc dr. rádi tvrdí, že jde o zkříženou reakci, že je imunita zmatená z infekce a tak nahodí protilátky proti všem podobným patogenům. "A proto po ataku boreliemi, máte i vysoké protilátky na chlamydie."

mykoplasma, Nevím, co je to

mykoplasma,

Nevím, co je to mykolasma? Ale jedu v nějakých plísních? To mi léčí. Je mi blbě teď a už dost.  

Taky mi ten dr. říkal, že

Taky mi ten dr. říkal, že dřív se myslelo, že chlamýdie pneu můžou mít nagativní vliv na kardiovaskulární choroby. Ale to se prý neprokázalo a dneska už tomu nikdo nevěří.

No, já mám výsledky několika studií a ty říkají trochu něco jiného. Ale jestli "ti co tomu nevěří" vycházeli např. ze studie, kde se jedné skupině podával jen Roxithromycin 5 - 7 dnů a druhé placebo (jsou takové), není se čemu divit. To je jako kdyby někdo zkoumal vliv mazání na chod atomobilového motoru následujícím způsobem:

bez oleje - zadře se

1 dcl oleje - zadře se

Závěr: Nemá cenu mazat motor, protože se stejně zadře.

 V jedné studii podávali roxi 42 dnů 1 x 300 mg denně. Pak sledoval pacienty 12 měsíců.

Závěr byl:

Chl. pneumoniae nehraje žádnou kauzální roli u arteriosklerozy, ale léčebné schéma použité v naší studii nemohlo chlamýdie eliminovat.

Šalamounský závěr

Nebo asi takhle:

Mazání motoru nemá žádný vliv na jeho zadření, ale množství oleje použité v našek pokusu nemohlo motor promazat.

Tak jsem dneska byla na

Tak jsem dneska byla na imunologii, chtela jsem na mesic atb. Nedostala jsem nic. Pry je zajima, jak moje lecba dopadne, budou me sledovat a delat testy, ale atb mi nenapisou, protoze to neni proverena lecba a to oni si nevezmou na zodpovednost.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Hele, Ty seš náš

Hele, Ty seš náš příklad, tak nezouchej!

ale ty máš svého dr

ale ty máš svého dr který ti to předepisuje ne? nebo to také kupuješ samovolně?

Jo zatim mi to psala legalne

Jo zatim mi to psala legalne dr., protoze testy byly porad pozitivni. Ted ale klesly na negativni, krome hranicniho IgG, takze se uvidi.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Adriana mňa by zaujímalo

Adriana mňa by zaujímalo ako sa cítiš po tých 9 masiacoch užívania ATB.  Mimochodom som podstúpila laparoskopiu aby sa páni dr. mohli presvedčiť o mojej diagnóze na vlastné oči. Ale samozrejme tam nič nenašli pretože chlamýdie nie sú marvce že áno? Tak som zvedavá čo zistia pretože mi odobrali priamo z dutiny brušnej vzorky PCR na chlamýdie.  Ale rozhodne som nemala žiadnu endometriózu, cysty  ani iný patologický nález čo mi tvrdili pred laparoskopiou a čo mala byť príčina mojich dlhodobých potiaží. 

Ale dozvedela som sa, že za moje problémy a bolesti môže určite POČASIE. 

Ďakujem za pozornosť.

Ahoj Suri, tady je to

Ahoj Suri, tady je to popsano, v mem blogu 9 mesicu Wheldona.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k