Dotaz na imunologa - Brno a Slovensko

Jenom jsem se chtěl zeptat jestli někdo nevíte o nějakém dobrém imunologovi z Brna a okolí, který by byl ochoten mě udělat testy na chlamydii a popřípadě mě potom léčit. O chlamydii, že bych jí mohl mít jsem se dozvěděl pomocí celostní medicíny, ale chtěl bych to slyšet i od klasických lékařů. Předem děkuji za pomoc

V Brně na chlamydie nikdo,

V Brně na chlamydie nikdo, na borreliozu je výborná dr. Sedláčková.

Dostala jsem od jedné

Dostala jsem od jedné lékařky celostní medicíny kontakt na MUDr. Šlezingera z FN Bohunice - infekční odd.532232267, prý je specialista na léčení chlam. infekcí, potvrdili mi to i na sekretariátu, dnes jsem se k němu na leden objednala. Tak uvidím, jak to dopadne, ale pí. doktorka, která mi na něj dávala kontakt, mi říkala, že tento problém se dá i řešit pomocí alternativní medicíny, jdu k ní příští týden, abych se dozvěděla víc, tak dám potom vědět. Mimochodem - nemá tu někdo zkušenost s MUDr. Šlezingerem?

V Hradci K. je dobrá p.

V Hradci K. je dobrá p. dr.  Miriam Koupilová ta minimálně o chlam. dost ví. Ale v únoru co jsem u ní byl, říkala, že latentní chlam. léčit nelze/neumí. Dělá dobré testy stěrem na chlam. z urethy a očí - jeden test 140 kč a je to spolehlivé cca na 95%.

Šlesinger je na KICH v Bohunicích, vedle Firbase je určitě dobrý. Vím, že léčí borreliozu a některé lidí v počátku nákazy úspěšně vyléčil. Určitě to s ním zkus, ale pochybuju, že bude předepisovat Wheldona.

Ano mám, ale moc Vás

Ano mám, ale moc Vás nepotěším, léčil mě cca 2 týdny atb, musela jsem si říct o prodloužení z čehož byl pan dr. Šlezinger velmi překvapen že je chci, ale  ani měsíc a půl léčba atb mě nezabrala. Už je to další rok a bolesti se horší............... pokud budete mít lepší zprávy, budu ráda když se o ně se mnou podělíte.

Děkuji za odpověď. Ani

Děkuji za odpověď. Ani někde v okolí Brna a nebo někde v jihomoravském kraji? Jinak děkuji moc za pomoc.

Ahojte, nemáte tu niekto

Ahojte, nemáte tu niekto kontakt na lekára v Bratislave, alebo okolí, o ktorom by sa dalo povedať, že je aj odborník (na chlamýdie samozrejme)?  Totiž moja doterajšia skúsenosť hovorí o presne takých typoch, ako tu bolo spomínané: gynekologička "veď to má každý, to sa z tých 3 tabliet Sumamedu prelieči".. praktická lekárka "no, tak vám už pomôže len imunológ, ale toho sa aj tak nikdy nezbavíte" ..  TAK. Jedna lepšia jak druhá. Prípadne ak ma odbijú s tým, že tie lieky, čo mi tu odporúčate vám nepredpíšeme, kde sa dajú zohnať? (myslím všetky, na kompletnú 3fázovú liečbu, na tej inet lekárni aclepsa.com  majú len doxycyclin). Vopred veeeľmi ĎAKUJEM za odporúčania, rady a pomoc  !!!

mie

Na boreliozu je specialista

Na boreliozu je specialista dr. Durovská v Bratislavě viz www.borelioza.sk. Třeba bude umět léčit i chlam.

V Bratislave teda netusim,

V Bratislave teda netusim, ale pry tam mate k mani levny Efloran za 43sk 100tbl, tak to by nebylo od veci vydyndat nekde recept. Jinak tady je diskuse online pharma. Anglicka inhousepharmacy je napriklad velmi spolehliva a kvalitni, nakupuji tam pacienti doktora Wheldona.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Já k Fildánovi taky

Já k Fildánovi taky chodila, kapky na chlamydie mám za sebou, brala jsem je zároveň s doxybene 200 a ještě navíc nějakej sirup Noni Gold star za 1500kč, kterej má fungovat jako wobenzym. musím říct, že po dobrání prvních dvou balíčků atb a měsíční kůře s kapkama jsem sepo delší době cítila jako znovuzrozená. ale za 14 dní bylo vše zpátky. tak ted beru další doxybene zase 20tablet a na příští týden po dobrání jdu na imunologii.

pro Michal04. mě Fildán

pro Michal04. mě Fildán řekl, že ty kapky mám brát zároveň s atb, prý se zlepší jejich účinek(těch atb) protože ty kapky obsahují pro tělo důležitou informaci, že ty atb se mají zaměřit na chlamydie a ne na něco jinýho. tak nevim...

 

 Ahoj všichni pacienti dr.

 Ahoj všichni pacienti dr. Fildána. Rozhodně nechci nikoho odrazovat od léčby dr. Fildána. Jen Vám píšu svoje postřehy, které jsem u něj měl. Opravdu každému ordinuje NONI GOLD STAR, ať Vám je cokoliv. Cena je 1.500,- CZK za 960 ml. A jen pro Vaši představu obsahuje výtažek ze stromu NONI 4,5 gramů, jeřáb 3,75 gramů, brusinky 0,5 gramů. Toť vše !!! Takže si každý udělejte sám úsudek o tom, jak moc Vás tato koncentrace může vyléčit či podpořit. Za cenu 1.500,- CZK si můžete koupit ve zdravé výživě suplement každý zvlášť a v daleko větší koncentraci. Rozhodně doplňky, které se berou u Wheldona mají daleko větší efekt, než tato "zázračná" tekutina. 0,5 gramů brusinek máte v každém čaji za 15,- CZK. Dr. Fildán u mě chlamýdie ani nerozpoznal a sami víme, že tento džus nám ani k ničemu nepomůže. MIKIN

-------------------------------------------------- 

Na Wheldonove protokolu od 03/2007 - chlamydie pneu a tracho ( bolesti kloubu, slach a svalu, unava, svalove zaskuby a mnoho jinych problemu ).

Na Wheldonove protokolu od 03/2007 - chlamydie pneu a tracho ( bolesti kloubu, slach a svalu, unava, svalove zaskuby a mnoho jinych problemu ).

Může mi někdo vysvětlit,

Může mi někdo vysvětlit, proč má tento šaman před jménem titul?  

Na Wheldonove protokolu od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, problémy s očima, únava, cukání ve svalech, autoimunita štítné žlázy)

Na WP od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, migréna s aurou -
skotomy, fosfeny fortifikační spektra, mrtvění končetin, lícního nervu,
bolesti hlavy, perzistentní aura-optické zrnění, after imagening,
rozmazané vidění, únava, autoimunita š. žlázy

ty vogo,já jsem k němu

ty vogo,já jsem k němu zrovna příští týden chtěla jít!ach jo!

Ahoj, chci se poptat, zda se

Ahoj, chci se poptat, zda se něco nezměnilo - je v Brně nějaký dobrý doktor na clam, který by vzal na vyšetření i bez doporučení PL? Klidně i placeně?

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k