Osmý měsíc na Weldonově protokolu

Zdravím všechny na našem bojišti proti chlamydiím aj.mrškám, které nám znepříjemňují život. Já bojují již delší dobu, a musím říci, že jsem měla opravdu chuť přestat. A asi bych to udělala. Pro mě se stala léčba vymítání ďábla z těla. A někdy to nebylo k přežití. Neuropatické bolesti se ohromě stupňovaly. Únava ani nemluvím. Tinitus. Nicméně tento měsíc se začalo hodně lepšit dýchání. Pocit, že se nemohu dodýchnout a na prsou mi leží balvan je tak ze 70% pryč. Už nemusím každou chvíli k oknu. Asi to přišlo jak zásah v pravou chvíli. Plíce asi byly dost infikované.  Je přede mnou dlouhá cesta. Nicméně rok chci vydržet. Zítra jdu na neurologii. Dozvím se jak dopadly jaterní testy a sedimentace. Opatrujte se.     IvankaC

IvankoC, o vysledky testu

IvankoC, o vysledky testu se s nami pak podel. Pevnou vuli v dalsi lecbe. Neni to jednoduche, chut prestat jsme meli asi vsichni, hlavne se musime z toho rozhodovani vzdy prehoupnout zase spravne na pokracovani v lecbe.

WP od 6/2007 Azi 250 mg, Doxy 200 mg (bolesti, tlaky do hlavy; poruchy rovnováhy, bušení srdce, píchání na hrudi, dýchavičnost, blokace páteře, brnění ruky, tuhost šíje, tikání svalu pod okem, noční pocení, nervozita, bolesti kl.)

WP od 6/2007 Azi 250 mg, Doxy 200 mg (bolesti, tlaky do hlavy; poruchy rovnováhy, bušení srdce, píchání na hrudi, dýchavičnost, blokace páteře, brnění ruky, tuhost šíje, tikání svalu pod okem, noční pocení, nervozita, bolesti kl.)

Vymitani dabla z tela je

Vymitani dabla z tela je docela trefny popis. Vystihla jsi to. tak hlavne vydrzet...on si ten cernokopytnik da rict. 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

"...Nicméně rok chci

"...Nicméně rok chci vydržet...." jsem já říkal v červenci 2006 a  vydržel jsem to až do teď a vůbec toho nelituji, neboť kdybych to tehdy vzdal, tak nevím, jak bych dopadl, ale mizerně je asi slaboučké slovo! Tím nechci nikoho děsit, jen ukázat, že to skutečně není lehká, krátká cesta. Zkrátka není to  žádná obyčejná rýmička! A že v té době bylo značně už lépe, než v roce 2005 před léčbou, ale značně mizerněji oproti teď!

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ...říjen 2007 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k