pokračování v "léčení"

Po měsíci se zase hlásím do řad chlamidiových.

Doktorka mi opět vzala několik zkumavek krve a výtěr a sepsala tyto výsledky:

FW 20/44

S-bil9,5 S-ast0,42 s-alt0,53 sgmt0,34 s-alp1,37 s-crp 15,5

hematologie b-mch 28,6 b-leu5,1 b ery 4,82 b-hgb138 bhct 0,41 b-mcv 85 bmch28,6 bmchc 33,70 b-rdw 13,1 btrb271 (já se omlouvám, ale vůbec nevím co to znamená a doktorka mi k tomu řekla, že hodnoty se nelepší ani nehorší)

výtěr z krku nález streptococcus beta-haemol sk.C stanovena kval.citlivosti na ant. Penicilin arytromycin

Neisseria sp.

Streptococcus alfa

FW alfa, subfebrilie v.s. reaktivace chlamidiové infekce.

Pokračuju dál v užívání Klacidu po 24 hodinách a po dobrání opět odběry a vytěr z krku. Taky jsem byla na CT dutin, mozku a krční páteře, ani nevím proč. Asi, že se stále opakují rýmy a bolesti v krku. Taky si myslím, že to CT bude negativní, jak mnozí na stránkách píší. Pokud někdo z vás chápe ty hauznumera na začátku a popíše mi normálně laicky co to znamená budu ráda. Jinak celkem se cítím lépe, ale jsou dny kdy odpadám, jak kdy. Pořád přetrvává teplota a střídavě chlad a horko. V práci to tak nějak vydržím,ale doma odpadám. Snad ty ANT zaberou a bude pokoj?? Když tak pročítám u některých jejich problémy je mi z toho ouzko. Jsem ráda za tyto stránky aspoň se něco dovím, doktorka mi sdělila, že léčba je dlouhodobá a nemám to podceňovat a všechno pomalu žádný vyšilování v domácnosti, což vůbec nehrozí. Tak uvidíme co se z toho vyvrbí.

Zatím díky a všichni se držte.

Máš tam jaterní testy -

Máš tam jaterní testy - ten první řádek jak je ALT, AST, ale jaké to jsou hodnoty, to ví jen bůh a to ostatní taky.

Podstané je toto subfebrilie v.s. reaktivace chlamidiové infekce.

a výtěr z krku nález streptococcus beta-haemol sk.C stanovena kval.citlivosti na ant. Penicilin arytromycin = erythromycin, což je ten Klacid.

Ale zkus jí přesvědčit na Wheldona, samotným Klacidem se toho nezbavíš.

Moji tabulku jsi viděla, Jukni zde

Prostě jednotlivá ATB nefungují! A když už tě léčí, je zbytečné trápit játra a nechávat v těle RB a spící chlamydie, aby se zase vesele dál množily, jak Klacid dojde! Do tří měsíců po dobrání budeš tam, kdes byla!

Ať se na to podívá nebo jí to vytiskni. 

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

Jaterní testy máš

Jaterní testy máš naprosto v pohodě.
crp už není jaterní ukazatel ale ukazatel zánětu referenční hodnoty jsou 0-10, takže v tomto jsi mimo hranici. Ale není to nijak tragická hodnota - kamoš měl během borelioze CRP 300 takže by to mohla byt i nějaký angína nebo tak něco. Já měl tuším 3 takže chlamídií to způsobeny asi není. 

jinak pokus by jste si chtěli laboratoř nastudovat tak referenční hodnoty najdete:
http://www.ordinace.cz/laboratorni-hodnoty/
http://hodnoty.zbynekmlcoch.cz/
možná by se to hodilo do odkazů ať každý lépe pochopí co mu to vlastně brali.

dam to tam, dix Na

dam to tam, dix

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k