Výsledky jaterních testů

Zdravím a zasílám hodnoty jaterních testů z 31.10.2007 :

Všechny hodnoty vpořádku (v normě) bilirubin, GMT,ALP,ALT,AST. Zhoršení je v cholesterolu  6,2 /refer.mez 3,5-5,2/   a  v TAG  3,6 /refer.mez 0,4-2/. Je fakt, že jím i bílé pečivo,občas něco sladkého, ale nepřeháním to. TAG se  snižuje při redukci hmotnosti (ale ne odnětím sacharozy z výživy). Asi nasadím lehčí nutriční režim ryby,kuřata,hodně zeleniny. Kdysi jsem jela dělenou stravu tak mi to snad nebude dělat problémy. Ale trápit se tedy nebudu. Nesmím mít hlad. Mám 75 kg. Takže shodit bych něco potřebovala. Bohužel ten pohyb. Není možný a chybí.

To ti nepomůže, já měla

To ti nepomůže, já měla cholesterol i TAG také zvýšené a to vážím 50kg a snažím se jíst zdravě a je mi 30. Prý je to dědičné- řekla mi Dr.- až na to, že to nemám mít po kom:-)

Ivanko, koukam, ze uz jsi

Ivanko, koukam, ze uz jsi pokrocila, prosim, nemohla by sis dat do podpisu od kdy jedes lecbu? :) 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k