Co říkáte na návh p.Olejára ze Svazu pacientů ČR

Zde některé reakce pac. ze stránek Svazu pacientů. Ve zkratce - p. Olejár navrhuje platit lékařům padesátníky nebo pětitisícovkami. Toto má být občanský vzdor a koncepce jak dosáhnot do budoucna zrušení poplatků a to tvrdí, že zastupuje 75% pac. této republiky.
________________________________________________________________________________________ Způsob jaký jste zvolili je nedomyšlený.
Eva Rožinová, 17.12.2007 19:55
Vážení,
Vy ještě nevíte, že se u větších ordinací zvl. poliklinik, chystají automaty na mince a když tam pacient nevhodí požadované mince a nezíská lísteček jako v automatu, tak nemá přístup do ordinace???? To jste opravdu neslyšeli ????? Co potom děláte ???? Je to debilní!!!
--------------------------------------------------------------------------------
Způsob jaký jste zvolili je dětinský,nedůstojný představielů tzv.zástupců pacientů i když samozvaných s nejasným mandátem
Jan Vosmík, Janvosmik@volny.cz, 17.12.2007 19:41
Na rádiu Frekvenc l jsem se nestačil divit,dětinskému způsobu,který jste zvolili,jako způsob k navádění k občanské neposlušnosti.Kde mají lidé záruku,když budou takhle postupovat,že je vůbec vpustí do ordinace a neřeknou jim nechť si jdou rozměnit, apod.Pokud odmítnou,tak je nevpustí a když se budou ohánět zákony a Ústavou,kterou překročilo ODS,kde mají záruku, že SPČR je natolik ochrání,aby neměli nekonečné problémy s lékaři. Zaslali jste snad již stížnost do Strassburku? Jak se zde porušují lidská práva, nebo jen tak plácáte, dětinské nesmysly???
--------------------------------------------------------------------------------
Svaz idiotů ?
17.12.2007 16:46
Noste padesátníky, lékaři je budou moci vracet těm co budou platit pětitisícovkou. Úsměvné doporučení o požadování splátkového kalendáře jen dokládá stupeň ignorantství autorů tohoto rádobyvzdoru. Nějak jste zapoměli, že lékaři tu jsou od toho, aby poskytovali odbornou pomoc pacientům, nikoliv od toho, aby svůj čas marnili zbytečnými tahanicemi o drobáky. Lékaři jsou v tomto případě hozeni do mlýna mezi zdravotní pojišťovny a pacienty, aniž by o to jakkoliv stáli. Vaše poštvávání pacientů proti lékařům Vás deklasuje na Svaz idiotů, ne pacientů.

 Co dodat. Tohle je snad

 Co dodat. Tohle je snad za všechno "...Lékaři jsou v tomto případě hozeni do mlýna mezi zdravotní pojišťovny a pacienty, aniž by o to jakkoliv stáli...."

 

A já jen dodávám, že obdobně pacienti jsou v tomto případě hozeni do mlýna mezi zdravotní pojišťovny a lékaře, aniž by o to jakkoliv stáli obojí!

 Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ...prosinec 2007 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Já hodlám chodit s výzvou

Já hodlám chodit s výzvou k občanské neposlušnosti a hlásit rovnou, neplatím. Alergoložce už jsem to řekla. Jako chronicky nemocná od dětství se cítím podvedená. Nakonec stačí tato diagnosa, co máme a víme, jak s náma jednají a co nás to stojí! Jen blbec uvěří, že po zavedení ???vydírání nemocných těmito platbami se zlepší????????lékařská péče?

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k