Devátý měsíc na Weldonově protokolu

Zdravím všechny bojovníky. Píši opožděně, protože šiky chlamýdií mi dávají zabrat. A myslím, že i jiné potvůrky - herpetické viry aj. Pomalu docházím k přesvědčení, že takové obrovské chronické zdravotní problémy, které zasahují do neuro-endokrinol - interních a sekundárně do psych. oblastí, jsou víceméně multisystémové. Ale protože velkou část toho pomyslného koláče patogenů tvoří chamydie,  bojuji proti ní. Musím přiznat, že jsem ve stavu dost velké deprese, bezmocnosti a někdy opravdu mám chuť léčbu vzdát. Zvlášť po Entizolovém pulzu. Reakce mám opravdu silné. První výrazné zhoršení nastává 5-9 den po dodrání léku. Musím celý den ležet. Ohromné bolesti mám v nohách (nemohu na mě ani stoupnout) o únavě ani nemluvím. Přidávají se bolesti hlavy. Další vlna je za 15-20 dní. Entizol beru vždy na začátku měsíce. Asi si musím projít peklem než dojdu do očekávaného ráje. A teď pozor : když jsem si probírala zdrav.dokumentaci mám v nálezech z  6/2000  hraniční koncentraci IgM antiborrel.protilátek. Opakováno 3/2001. Zde je vyšetření vpořádku. Ale mám trochu brouka v hlavě. Asi chodí holky spolu chlamka a borelka. No, nevím. Ale protože Weldon drtí i chlamydie i borelie, pokračuji dál. Držte se. Mějte poklidného Silvestra a o mnoho lepší Nový rok 2008 !

Ivanko drz se. Ja jsem

Ivanko drz se. Ja jsem kvuli depresim radej presla na tinidazol. Taky jsem to nemohla vubec skousnout. Nepomohla by nejaka antidepresiva na cas? 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k