NÓVUM

umím se vžít do situace.Např.někdo zrovna rozlepil obálku,kde napsáno,že se léčit nebude,protože je zdravý.Nebo se vrátil od dr.,který ho namísto léčby poslal na psychiatrii,nebo si právě pořídil internet proto aby mu nějak pomohl,když doktoři odmítají.A nachází se v různých stavech.Chodí do práce,nechodí do práce ,je mu zle ,bolí klouby,žaludek, nebo si myslí,že prožívá poslední chvíle svého života a tělo mu škube ,hlava mu škube atd ....Tak tento člověk nemá sílu měsíce studovat vše co je v mnoha kolonkách už napsáno.Chce poradit,aniž by to musel číst-rada může být třeba jednoduchá-třeba taková ,aby se soustředil na lištu nahoře v části té a té,tam najde vysvětlení apod.Rozdíl je ten ,že on(ona) přicházejí jako NOVÍ mezi STARÉ,co už mají všechno v malíčku-at´ se to týká protokolu nebo uspořádání těchto stránek.Proto prosím o shovívavost k těmto lidem,i když čas od času se mezi nimi objeví PROVOKATER. Nadáváme na DR.,tak buďme alespoň my lidmi,co se snaží pomoci.Kolik už tu bylo vět-jak se chovají doktoři-namyšleně,neochotně,co všecho ví a poradit si nenechají a my jsme zahnáni do kouta(na internet) a měli bychom vidět rozdíl !!!!!!!!!!!

Ano, ale pokud tu necháme

Ano, ale pokud tu necháme řádit provokatéry, tak to můžeme zabalit a nic by si se nedozvěděl. A věř mi, že já na ně mám už vycvičený čuch! Díky nim byly málem tyto stránky už zavřené, dřív než jsi je našel. Jak by se ti to líbilo? Asi nijak, prostě by nebyly a ty bys byl v klidu, protože bys o nějakých chlamydiích ani netušil! Pravda, byl bys asi klidnější! Není to jednoduché, ale abys byl v obraze, já za to mám houby, sedět a číst kdejaký blud a třídit zrno od plev, ale kdybych to nedělal, tak v českém dolíku by si se mohl radit tak akorát u té pověstné vykotlané vrby! Je to tvrdé, ale je to tak!

A těm co se poštěstilo svým prvním nemotorným příspěvkem vzbudit neoprávněné podezření se omlouvám, ale pamatujte, nebýt těch provokatérů, nestalo by se to!

Jinak Dervisi, tyhle stránky vznikly právě pro ty pocity, které popisuješ. Bohužel se do nich nikdo z nás nemusel vžívat, ony byly pravé, skutečné, reálné! Ochrnutí, ztráta zaměstnání ..... odmítnutí jakékoliv léčby, psychiatrizace atd. Pád z výšin nejen do hlubin, ale na tvrdý beton reality! Tihle lidé se vzepřeli v tom nejhorším tmářství a zastrašování, zvedli hozenou pomoc z přes Velké louže, a i když jim bylo mizerně, začali něco dělat, i pro druhé tady, sehnali materiály, zajistili překlady atd.. A pak přijde provokatér a málem všechno zničí! Provokatér, který nikdy nic pro nikoho neudělal, nic mu není a dělá tu chaos, zmatek, okrádá všechny svými plky a nesmysly o drahocenný čas, po který jsi vůbec schopný nějak fungovat a ještě by někomu radil, že si máme "pomáhat" a pod., když mu řekneš, co si kde může přečíst včetně živého odkazu, že stačí jen klepnout a číst. Pomáhat jak? Vyprávět mu pohádku na dobrou noc nebo radit neporaditelné, když není ochoten si nic přečíst sám? Vlastně taky proč, když mu nic není a jde mu jen o provokování, že?

Každý umí kritzovat, ale nechť si každý sám zamete před svým prahem! A než začne kritizovat, ať si položí otázku, co on sám pro věc udělal? To patří všem obecně, ne tobě Dervisi. Ty patříš mezi ty, co se snaží v rámci svých možností. Ale jsou tu bohužel takoví, kteří prstem nehnou a ani kloudný blog si nezaloží, aby přispěli trochou použitelných argumentů do mlýna, ale rozvíjet bezbřehé tlachání o ničem, to jim jde perfektně!

 

TAk pá, pa, pánové a dámy, hostitelé neškodné chlamydie, já se prozatím loučím s tímto pro vás na zamyšlenou. Nic sem nepište a přemýšlejte, nic mi nepište a neposílejte, já tu už nejsem, jdu na čas jinam. Budu tam bez internetu, sám daleko od vás všech. Přeji vám hodně štěstí ve hledání řešení vašich problémů a až se zase zjevím, ať jste už všichni o poznání zase zdravější!

 

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ...prosinec 2007 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Po dlouhé době vás

Po dlouhé době vás všechny zdravím.

Nechci zde moc otravovat,ale nedá mi to ,abych vám nesdělil  čeho pozitivního jsem si na těchto str. všimnul.Jaká změna během mé hospitalizace u vás nastala.

A to je LEVÝ SLOUPEČEK  napsaný červeně.To byl geniální nápad.Už na "bor.cz" jsem se o tom zmínil,jak inteligentně jste si zajistili klid od ...

Protože se chystám na MP,jsem více tam,ale závidím vám váš klid a že na vaše str. můžete upozornovat doktory,což na str B.CZ nelze-jsme totiž pro smích.

Přeji brzké uzdravení (to není vtip) 

od r.2000

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k