Jedenáctý měsíc na Weldonově protokolu

Zdravím Vás všechny a píši opět něco o sobě. Musím předeslat, že pocity začínám mít smíšené. Přišla dost velká krize.Zatímco Silvestra jsem celkem dobře přestála,16.1. přišel na mě dost podivný stav - nesmírná únava,vnitřní třes (mám ho tedy neustále, ale tohle bylo něco jiného), mírné závratě pocit na zvracení a jako chřip.stav, ale bez příznaků kašle, rýmy.. atd.Dva dny pocit že je vám nanic, naprostého hnusu. Přišla asi deprese.Zvýšila jsem dávky Zoloftu na 100 mg. Musela jsem ležet do 31.1. kdy potíže malinko ustoupily. 1.2. jsem se musela vzmátořit na synův maturitní ples. Vyhodnotila jsem toto jako virozu, protože se nyní přidaly opary. Asi se při dlouhodobém braní ABT a snížené funkci imun.systému se reaktivovali herpet.viry možná EBV. nevím. Volala jsem neuroložce kvůli jater.testům, ty vyšly dobře.Herxové reakce bývají jiné. Docela mě to rozhodilo, zatím nejsem na tom dobře a mám někdy myšlenky na ukončení protokolu. V současné době je mi hůř, než před léčbou. 4.2. -7.2. jsem dala šestý Entizolový plus. Snad mě to nezabije. Jinak dávkuji denně 200 mg Doxybene, Azitromycin 250 mg 3x týdně a Entizol 1x měsíčně 4 dny 400 mg. Víc nesnesu. Tak přátelé, mějte se a teď už je to o tom : "VYDĚRŽAJ PIONER" !!!

Ahoj Ivanko, můžu ti

Ahoj Ivanko, můžu ti říci, že já mam pocity podobné, taky žádná sláva, jsem na WP přes devět měsíců a ty neuropotíže zatím nic, nějak to s nimi nic nedělá, tak buď to chce fakt vydržet než to ty ATB všechnou zmasakrujou, nebo v tom budou hrát roli jiný věci - jako viry, plísně..nasvědčují tomu i kožní problémy které mám, jsou čím dál tím horší - lišej kolem pusy se pořád rozšiřuje, že za chvíli budu chodit ven s rouškou. Ale zatím jedu pořád dál. My neuropotížisti máme asi fakt smůlu!! A ten tvůj pulz - jen 400mg denně? Zkoušela jsi víc? Nebo ti je zle už po 400?

WP od 27.4.2007 pro neuroinfekci, pozit. chlamydie, fibromyalgii, CFS - zimnice, zhoršení zraku, tuhnutí, pálení a třes svalstva, závratě, nestabilita, návaly nevolnosti, suchá pokožka atd. (Doxy200, Roxi300, 5. pulz Metro)


Já jsem na protokolu už

Já jsem na protokolu už celý rok, pulzů jsem měla celkem sedum a teprve ten poslední jsem zvládla v celé délce a síle. Mohu říct, že zatím ani já nemohu říct, že by mi bylo líp. Bolest beder a nohou je snad čím dál horší, taky se přidal vnitřní třes, který jsem před tím neměla. Už taky jsem kolikrát měla chuť s tím praštit ... ale co dál? Zatím asi nic lepšího než WP vymyšleno nebylo.... snažím se vydržet za každou cenu a nevzdát to. Pořád čekám, kdy nastane aspoň trochu zlom. Tři týdny po pulzu je vždy dost bída, pak je týden trochu líp a tak je to pořád dokola. Některé problémy ustupují a znovu se vrací - závratě jsou sice mírnější i kožní projevy se zmírnily, ale ta bedra, záškuby kolem páteře a bolesti v nohou se stupňují někdy až k nevíře. Nově se přidaly otoky kotníků  a pocity , že se se mnou všechno propadá a houpe. A navíc s tím chodím do práce... Je to zatím dost teda bída, ale nechci to za žádnou cenu vzdát. Nejhorší je na tom, že pokud přijdu k jinému lékaři než k té své doktorce, co mi píše ATB na hradí pacient, tak se se mnou nikdo nechce bavit, pokud ATB nevysadím. A jak to udělat, když v dokumentaci to čte, co mi obvodní píše. Takto jsem dopadla už u tří doktorů.... budem vás léčit, ale vysaďte ATB... , ale jsou ochotni vám dát jen něco od bolesti, neuroleptika a antidepresíva, nic jiného taky nenabízí. Tak co s tím, že jo? Je to začarovaný kruh. Vzdát to po tak dlouhé době nechci a nehodlám, ale.... Jediné je mít naději, věřit, ....snad.

Takže všem, co je nám zatím dost ouvej přeju najít dostatek síly k překonávání potíží.  Lili

Závratě, záškuby v páteři, kožní problémy, bolest nohou, zhoršení zraku, a řada dalších problémů. Roxi, doxy, entizol. Na WP 1/07

Závratě, záškuby v páteři, kožní problémy, bolest nohou, zhoršení zraku, a řada dalších problémů. Roxi, doxy, entizol. Na WP 1/07

"... Takto jsem dopadla už

"... Takto jsem dopadla už u tří doktorů .... budem vás léčit, ale vysaďte ATB... , ale jsou ochotni vám dát jen něco od bolesti, neuroleptika a antidepresíva, ..." 

A co by poradili člověku s TBC, taky vysadit ATB? Krom toho bych se jich zeptal, zda-li se jim zdá chronickou infekci příhodné léčit neuroleptiky a antidepresívy.

Pravda, já osobně zatím nezvítězil ani nepřeskočil, leč nicméně kdybych poslouchal ty dobráky  " .... budem vás léčit, ale vysaďte ATB ... ", tak tuto glosu jsem už nejspíš nenapsal!

Ono je vůbec zajímavé, co se člověk od univerzitně vzdělaných lidí někdy dozvídá.  Člověku občas zůstává rozum stát!

 

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ...prosinec 2007 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Keiro, promiň má to být

Keiro, promiň má to být 3x denně 400 mg Entizolu po 3 dny.Samozřejmě. Jinak díky za podporu. Hrozně to člověk potřebuje.                                                        Na Weldonově protokolu od 2/2007, chronické zánětl.onemocnění CNS, silná únava, fibromyalgie, parestézie, tinitus, závratě.

Na Weldonově protokolu od 2/2007, chronické zánětl.onemocnění CNS, silná únava, fibromyalgie, parestézie, tinitus, závratě,

Ahoj holky,já jsem na tom

Ahoj holky,já jsem na tom podobně. Pořád mě píchá v břiše i celý záda,jde mi to i do hlavy.Byla jsem na kontrole u neuroložky,která uznává,že chlamydie dělají většinu problémů a řekla mi věci, že ani nevím jestli to sem psát,abych někoho nevyděsila.její názor je atb brát rok, pak každopádně přestat,udělat nejméně třítýdenní očistu organismu(jen ovocné a zeleninové šťávy, žádné maso atd.).Povídala, že to dlouhodobé braní atb může ulevit od chlamek,ale že nevímeco to udělá za několik let s orgánama.A že dle jejího názoru kdo má jednou chlamky je to napořád stejně jako borelie,že při stresu,chřipce atd.zase vyplavou na povrch.Zdůrazňovala ovšem,že je to pouze čistě její názor.Tak žádné povzbudivé informace.

 

Na Wheldonově protokolu od 4/2007 pro bolesti v celém těle, brnění končetin,pigmentové skvrny a plno dalšíh potíží.Pozitivní chlam.tracho,pneumo i slabě psittaci

Na Wheldonově protokolu od 4/2007 pro bolesti v celém těle, brnění končetin,pigmentové skvrny a plno dalšíh potíží.Pozitivní chlam.tracho,pneumo i slabě psittaci 

Děvčata vydržte,je to

Děvčata vydržte,je to těžké.Moc Vám fandím.Už jen ta odvaha začít s WP.JÁ MÁM TEPRVE VŠE PŘED SEBOU.Držte se,bude lépe!

WP od 06/2008,chlamydie sp.,Mycopl.pn.,únava,bolesti hlavy a kloubů,mžitky před očima,nevolnost.

Mám problémy a

Mám problémy a zkušenosti téměř totožné jako vy...takže na tom něco bude, když je nás víc...nebojme se tudíž vlka nic :-) 

 

Wheldonův protokol od 6/2007 pro cpn (IgG), ureaplasmata, únava, subfebrilie, závratě, bolesti kloubů + svalů, cukání ve svalech, problémy s očima, žaludeční nevolnost, tlak v uších, bolest na prsou, v podžebří, v podbřišku

Wheldonův protokol od 6/2007 pro cpn (IgG), ureaplasmata, únava, subfebrilie, závratě, bolesti kloubů + svalů, cukání ve svalech, problémy s očima, žaludeční nevolnost, tlak v uších, bolest na prsou, v podžebří, v podbřišku

Zdá se , že je nás

Zdá se , že je nás vážně víc, já mám před sebou desátý puls a bohužel se zdravě taky necítím. únavu mám střídavě větší menší, ale pořád. Krevní obtaz trombocyty a leukocyty vysoké, takže pořád navštěvuji různé specialisty a myslím že možná taky nepatřím k těm, kdo by mohli utnout léčbu rokem léčby... mějte se a snad se to někam pohne 

Na Wheldonově protokolu od 3/2007 pro chlam tracho, borelii.Různé potíže:Únava, silné pocení, brnění a bolesti zad a končetin,bolest břicha, závratě, mžitky před očima.

Na Wheldonově protokolu od 3/2007 pro chlam tracho, borelii.Různé potíže:Únava, silné pocení, brnění a bolesti zad a končetin,bolest břicha, závratě, mžitky před očima.

Také jsem se v tom do 9

Také jsem se v tom do 9 měsíce plácala. Prodlužovala jsem přestávky mezi pulzy a nedávala celé. Až teď, kdy už dávám potřetí plný pulz se vše obrátilo k lepšímu. Dala jsem ho i přes mírné bolesti, už mě to nebavilo pořád čekat. Sice chvíli bylo zle, ale řekla jsem si, že to musím nějak přežít. A taky jo, potom bylo o mnohem lépe. Po posledním pulzu už takové reakce nebyly. Musí se na to jít tvrdě a nenechat je se množit. Tak vydržte!

Na Wheldonově protokolu od 21.4.2007 pro CPn - epicondylitida obou loktů, bolesti kloubů, únava, cukání ve svalech, pocit cizího tělěsa v krku. DOXY+AZI+ENTIZOL

 

Ukončení CAP 2012. Zcela bez potíží.

Teda dievčatá,

Teda dievčatá, som presne o tom čo vy. Až po 7 mesiacoch som dala plný pulz, lebo štrajkovali játra (AST, ALT) ale dostala som na to tabletky Herpesinu (HSV v IgM), ktoré mi veľmi pomohli, aj keď prvé 3 dni boli ako pri pulze, ale potom mi zmizli všetky suché lišaje a fľaky z tváre (okolo nosa, na brade a krku) a pri následnom pulze enti neboli žiadne (!) významné reakcie, čo sa predtým nedalo povedať. Tak sme všetci asi zavírení. 

Chronic. CPN, borelia, dlhoročná bolesť srdca, alergie, dutiny, astma, úzkosť WP 9/7/2007 doxi+azi

Chronic. CPN, borelia, dlhoročná bolesť srdca, alergie, dutiny, astma, úzkosť WP 9/7/2007 doxi+azi

Medo, "ze nevime, co to

Medo, "ze nevime, co to udela s organy za par let" neni pravda. Zrovna napriklad na tuberu se antibiotika klidne nekolik let berou a v kombinaci. A tubera se tak uz leci dlouho. Dodneska zadne pozdni vedlejsi ucinky na byvalych tuberacich nejsou znamy. A moje teta se napriklad na toxoplazmozu lecila taky nekolik let atb a to za komancu a ofiko..

A navic nevim, jestli se "vydrzet naplnem protokolu alespon rok" nemysli nahodou rok plnych pulsu. Protoze podle me, neuplne pulsy nejsou plny protokol.

No drzim vam vsem palce, at se to otoci. U me to bylo taky dost nadlouho a to jsem pulsovala plnymi od zacatku.. 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Ahoj.Děkuji za

Ahoj.Děkuji za sdělení.Nemyslela plné pulsy,ale braní atb.Poslední čtyři měsíce mám extrémně silnou menstruaci,trvpěla jsem na  to často,ale tohle  se fakt nedá.Internista mi říkal, že na to mohou mít vliv atb.,tak nevím.Gynekolog zase, že ne.Doporučoval mi antikoncepci, že se to spraví.Tu se zase bojím brát kvůli gilbertu (zvýšené žlučové barvivo,ale mám to jen trochu zvýšené).Tak vůbec nevím co dělat,jsem z toho  opravdu  rozpolcená. 

Na Wheldonově protokolu od 4/2007 pro bolesti v celém těle, brnění končetin,pigmentové skvrny a plno dalšíh potíží.Pozitivní chlam.tracho,pneumo i slabě psittaci

Na Wheldonově protokolu od 4/2007 pro bolesti v celém těle, brnění končetin,pigmentové skvrny a plno dalšíh potíží.Pozitivní chlam.tracho,pneumo i slabě psittaci 

Adriano, pořád bereš

Adriano,

pořád bereš ATB nebo už to jde dobře i bez nich?

Anuschka: 11 let CFIDS po inf. mononukleóze (EBV + Mycoplasma pneu. + Chlamydia pneu.) 

Anuschka: 10 let CFIDS po inf. mononukleóze (EBV + Mycoplasma pneu. + Chlamydia pneu.) 

Anu, porad beru. Medo,

Anu, porad beru.

Medo, pokud je to jeden z problemu, co se ti na lecbe vraci a byl uz driv, tak je mozne, ze se to lecbou zas spravi, ja jsem mela prvni rok znacne rozhazeny cyklus.:/ No ale co do te doby..bud vydrzet nebo musi rici lekar

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k