klacid 500 2x denně ?

nazdar,

před 6 lety jsem měl chlamydie (3 měsíce trvající chřipka ?, to si mysleli..ale přišlo se na to)

teď už jsem zase měsíc nemocný a mám je opět,

proto mě napadá pár věcí :

To jsem je měl celou tu dobu ? unavený jsem občas býval, začli se mi třást ruce, občas bolest břicha, paměť se mi zhoršila

Byl jsem tedy bacilonosič a nakažoval moje okolí ?

Dostal jsem Klacid 500 , 2xdenně po dobu 14 dní, jsou tyhle antibiotika ok ?

Chci se toho zbavit ! a ne že to budu mít roky v sobě

A potom mě ještě napadá, já mám typ pneumo, mohl jsem ty bakterie chytnou třeba od někoho kdo má trachomantis nebo psittaci ? Můj kámoš má ty tracho, mohl to chytnou ode mě nebo já od něj?

 

DÍKY ZA KAŽDOU RADU ! 

Ahoj Honzo,  Mohl jsi je

Ahoj Honzo,

 Mohl jsi je mít celou dobu viz. odkaz http://chlamydie.info/node/679 , stejně tak ses mohl znovu nakazit ale praxe ukazuje spíš na první možnost.

 Bacilonosičem je každý kdo má v krvi elementární tělíska viz. stejný odkaz (ano, byl/jsi bacilonosič).

Pokud chlamydie přešli do chronického stádia pak je léčba Klacidem na 14 dní jen nas*re.

Nemohl jsi chytnout tento kmen chlamydií od někoho kdo je nemá, to je jako chytnout od někoho kdo má rýmu třeba kuří oko :o)

Chronická únava, závratě, zvýšená potivost, svalový třes, zvýšená teplota. Na Wheldonově protokolu od 7/2007

Na Wheldonově protokolu od 7/2007 do 11/2008 pro chronickou únavu, závratě, zvýšenou potivost, svalový třes, zvýšenou teplotu a spoustu jiných radovánek. Po vysazení úleva od většiny potíží, ty co přetrvávají spadají ofifciálně do složky "hypochondr".

ahoj, díky za

ahoj, díky za odpověď,

mám k tomu ještě dotaz : pokud přešli chlamydie do chronického stádia klacid je jen nasere. dobře, dejme tomu, co mám tedy teď dělat a co mám říci doktorovi, který mi klacid předepsal ? argumentovat, že to chlamydie jen nasralo asi nebudu :), ale třeba mu zkusím navrhnout jiné antibiotika, jaké bys mi doporučil ?

Ono jde hlavně o to jak se

Ono jde hlavně o to jak se cítíš. Chlamydie se většinou léčí na základě symptomů a ne výsledků z krevního rozboru. Protilátky na chlamydie najdou v těle téměř komukoliv ale jen určité procento lidí s nima má potíže, a to nemluvíme o chřipce nebo nějaké zanedbatelné únavě. Když vedle sebe postavíš dva lidi s naprosto stejnými krevními testy tak jeden může být vrcholový sportovec a druhý téměř invalida s podlomeným zdravím. Jde tedy jen o to jestli máš chronické problémy které ti překážejí v normálním životě a nebo se chceš zbavit jen něčeho o čem víš jen z testů a nijak tě v životě neomezují.

Tyhle stránky jsou věnovány léčbě podle Wheldonova protokolu (najdeš v horní oranžové liště), a to je léčba na hodně dlouhou dobu. U někoho na půl roku, u někoho na třeba pět let. Takže je potřeba si nejdřív pořádně zvážit jestli do toho chceš nebo nechceš jít protože pak už není cesty zpět. Přerušením léčby si koleduješ o rezistenci a pak už ti nepomůže ani svěcená.

Prostuduj si průběh léčby a jestliže zhodnotíš, že jsou tvoje potíže natolik závažné, že do toho půjdeš tak nastane přesvědčovací maraton u lékařů protože kombinovaná léčba u nás není oficiálně schválená a najít lékaře který tě bude hlídat a navíc psát léky rozhodně není jednoduché. 

Chronická únava, závratě, zvýšená potivost, svalový třes, zvýšená teplota. Na Wheldonově protokolu od 7/2007

Na Wheldonově protokolu od 7/2007 do 11/2008 pro chronickou únavu, závratě, zvýšenou potivost, svalový třes, zvýšenou teplotu a spoustu jiných radovánek. Po vysazení úleva od většiny potíží, ty co přetrvávají spadají ofifciálně do složky "hypochondr".

mám teď 2 možnosti, jak

mám teď 2 možnosti, jak k tomu přistoupím.

Buď si řeknu, že tak dlouho jsem je mít nemohl a chytil jsem je teď náhodně, po klacidu se cítím ok, chlamky jsou pryč, kašlu na to a žiju dál

nebo si paranoidně řeknu, že ten bronchitický kašel(je to jako nastartovat motorovku) je jistě kvůli tomu. pak co ten opar ? co ty bradavice ? občasné nevysvětlitelné bolesti břicha - sedí, třesou se mi prsty, prostata - taky..

 

protože se ale cítím dobře (jako bych měl jen chřipku a ty ostatní věci mě moc nevadí, a celou dobu jsem sportoval a byl ok), tak asi zvolím první možnost.

Není to ale bezohledné ? co když budu dál zamořovat svoje okolí ? Toho se děsím !

Potřebuju zjistit, jestli je mám chronické, na tom to asi celé stojí, jak to zjistím ? zkusím si sehant ten rozbor a napíšu sem igm iga igg. Jde to z těchto hodnot poznat ?

Žádné větší ani rozstáhlé příznaky asi nemám

Potom mi bylo doporučeno sehnat si InPure na detoxikaci a InGell Boss na podporu mužství. Je to dobré?

 

A mimochodem, teď někdy bylo v televizi o univerzálním detekčním přístroji, který umí nalézt každou nemoc ? Co je na tom pravdy ?

Někde jsem tady četl, že nejpřesnější metoda diagnostiky Cpn je PCR, máte s tím někdo zkušenosti ? Špejlí v krku mi nenašli nic, na protilátky z krve našli.

A nebo si neparoidně a

A nebo si neparoidně a upřímě řekni, že ten bronchitický kašel je příznak toho, že se v tobě chlamydie probudily, nejspíš nějakým oslabením imunity, tys je Klacidem uspal a v klidu počkáš, až se znovu probudí. I když podle mého názoru jsi je ani neuspal tím Klacidem a jestliže uvádíš tyto potíže   ...občasné nevysvětlitelné bolesti břicha - sedí, třesou se mi prsty, prostata - taky..., tak jsou stále aktivní. U mě to začalo podobně, pak jsem vyzkoušel pár doktorů a kdýž jsem zjistil co o chlamydiích vědí, tak jsem se začal léčit sám a jednoho z doktorů jsem přesvědčil, že mi s léčbou pomáhá. Toť vše. Jedu kombinovanou atb. léčbu 11 týden, nyní jsem 3-tí den na pulzu a  vypadá to, že se můj stav zlepšuje(nerad bych to zakřikl).
Na WP od 3/08 (WP navázán na atb. Klacid od 1/08) - bolesti svalů, bolesti a brnění třísel, zvětšené uzliny, šumění v uších, pocity chladu, bolesti v podžebří atd.

Honzo2 když si tady

Honzo2 když si tady počteš i o chlam. tracho, bude ti jasné že je můžeš chytit nejen pohl, stykem, ale třeba v sauně nebo v bazénech, ty další vlastně kapénkově, tedy kdekoliv...ono je ale skoro fuk odkud je máš, když už máš potíže...

 

Na Wheldonově protokolu od 3/2007 pro chlam tracho, borelii.Různé potíže:Únava, silné pocení, brnění a bolesti zad a končetin,bolest břicha, závratě, mžitky před očima.

Na Wheldonově protokolu od 3/2007 pro chlam tracho, borelii.Různé potíže:Únava, silné pocení, brnění a bolesti zad a končetin,bolest břicha, závratě, mžitky před očima.

Můžu se zeptat jak dlozho je

Můžu se zeptat jak dlozho je schopna chlamydie přežít při takové saunové teplotě??? Díky.

po léčbě klacidem 500 mg

po léčbě klacidem 500 mg 2xdenně na 14 dní je mi už dobře, ale kontrolní krevní testy (týden po dobrání atb) mi vyšli takhle :

ig g silně pozitivní

ig a slabě pozitivní

poradíte mi prosím co to znamená když G je silně a A slabě ? a co mám teď dělat a co mám říci lékaři, on mě pokaždé dost ignoruje a na schůzku bych chtěl být připraven

Někdo jste mi zde už radil, že je pravděpodobné, že chlamky mám chronicky a klacid je jenom nasere a nepomůže.Jenže mě se do wheldona vůbec nechce, jsem sportovec a nemůžu být třeba rok a půl na atb 

Honzo, jina lecba nez

Honzo, jina lecba nez dlouhodoby antibioticky protokol zatim neni znama. Z pohledu byvaleho sportovce dobre vim jaky to je a chapu ze se ti do toho nechce. Ver mi ale, ze hranice mezi stavem normalne fungujiciho a po zemi se plaziciho cloveka  je v tomhle pripade az prilis tenka. Neni to zas tak davno co jsem byl uplne v pohode a behem par mesicu se vsechno zmenilo. Jestli je za tim vsim chlamydie, tezko rict...ale to je jedinne co mi nasli pozitivni.

Takze ja za sebe doporucuju, zacni to nejak resit, at nezazijes stavy co te doslova poslou do kolen.

jestli je ti dobře ,tak co

jestli je ti dobře ,tak co chceš řešit ? Tady se řeší případy co jim dobře není a mají na výběr léčbu nebo neléčbu.A že by se léčil člověk ,co mu je dobře ?

No a až ti dobře nebude -tak budeš mít na výběr-léčbu,nebo,když jsi sportovec a nemůžeš být rok a půl na ATB tak nebudeš-je to tvoje volba- to tě tady mají lidi přemlouvat,abys pověsil sport na hřebík a začal se léčit ?

A nakonec možná zjistíš,že žádnou volbu nebudeš mít,protože nebudeš mít na sport sílu a budeš rád,že ještě dýcháš ! 

od r.2000

Honzo je sportovec a ja som

Honzo je sportovec a ja som zamestnana žena s dvoma detmi, tak si to zrovnaj. Vyhodnot si svoje potiaže a to či ich chceš liečiť, lepšie to nebude. 

Chronic. CPN, borelia, dlhoročná bolesť srdca, alergie, dutiny, astma, úzkosť WP 9/7/2007 doxi+azi

Chronic. CPN, borelia, dlhoročná bolesť srdca, alergie, dutiny, astma, úzkosť WP 9/7/2007 doxi+azi

Máš několik málo

Máš několik málo možností

1) si to tu všechno projít - všechno, tedy ne jen fórum a udělat si sám obrázek

2) možná máš štěstí a už ti nic není

3) bude ti dobře a za čas zase nebude

4) za tři měsíce nám poreferuj, jak ti je. To už možná budeš vědět, jestli ti je dobře stále nebo už zase ne.

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... únor 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k