Chlamydie a studium a život mezi zdravými

Zde můžete napsat svoje zkušenosti se studiem při chlamydiích ,či do jaké míry vám znesnadnily ať už studium či práci, a vlastně život, kolik let života vám Chlamydie ukradly, mě osobně to stížily velmi, jelikož mi napadly oči, a pravděpodobně i CNS a to se pak učí velmi zle, kolikrát ani člověk nemá náladu na cokoliv, hlavně člověk i zapomíná a má jiné neurologické potíže a dále vaše okolí kolikrát ani netuší kolik utrpení může na pohled zdravý člověk prožívat. Napište sem svoje zkušenosti, jakou cestu jste prošli, než jste se z toho dostali či než jste přišli na to, že to dělaj chlamydie.

Já osobně, nebýt těchto stránek, asi by mě nikdy nenapadlo, že mi vše asi způsobily chl., Nepřikládal sem jim zvláštní pozornost i přesto, že mi je našli v očích. Až tady sem zjistil že je to pěknej xindl.

"... to se pak učí velmi

"... to se pak učí velmi zle, kolikrát ani člověk nemá náladu na cokoliv, hlavně člověk i zapomíná a má jiné neurologické potíže a dále vaše okolí kolikrát ani netuší, kolik utrpení může na pohled zdravý člověk prožívat ... "

PŘESNĚ TAK!

A JÁ BYCH JEN SNAD DODAL, ŽE U TLUSTÉHO V BÍLÉM PLÁŠTI JSI PODVYŽIVENÝ A VYCHTRLINY JSI ZASE TLUSTÝ, RESPEKTIVE VŠICHNI JSME BUĎ TLUSTÍ - OBÉZNÍ NEBO NAOPAK ANOREKTIČTÍ APOD. JEN NE NEMOCNÍ ....

A TI CO BY NÁM RÁDI POMOHLI, TI MAJÍ JEN PROBLÉMY S PODIVNOU MAŠINÉRIÍ ZVANOU ZDRAVOTNICTVÍ A TÍM VŠÍM, CO S TÍM SOUVISÍ, AŤ UŽ SE JEDNÁ O RIZE LIDSKOU HLOUPOST ČI O CELÝ SYSTÉM!

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... únor 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Přesně tak.Mam pocit, že

Přesně tak.Mam pocit, že slovo chlamydie by možná bylo vysvětlením pro některá sporná úmrtí, jelikož ta situace, do které je část lidí s chlamydií,kteří ani neví,že jí v sobě mají může být v prostředí okolních zdravých lidí natolik nechutná, že je dožene k takovému činu k jakému se rozhodují lidé v nejtěžších situacích, tedy k sebevraždě. Bohužel tento "tichý zabiják"NIKOHO NEZAJÍMÁ AŽ DO DOBY, NEŽ HO ZAČNE LIKVIDOVAT!
Na WP od února 2008 pro nevysvětlitelné potíže se zrakem, očima,únavou,přemýšlením,neklasickou bolestí hlavy a závratě. Celkový stav nezdělitelný.

Pekné téma Pavle, ja som

Pekné téma Pavle, ja som dokončila pre moju nekonečnú únavu VŠ diaľkovo (a priznám sa, brala som aj trojky...). Potom som to trochu "rozchodila" ale po porodoch sa tá únava znovu vyfarbila - som sa napr. stále potkýnala, 3x som v práci za posledných 5 rokov spadla zo schodov, čo ani nehlásim, nech si o mne nemyslia niečo, srdce ma stále bolelo a všetci dr. len o veget. neuróze mudrovali. Ale som vytrvalá a postupne prídem do ciela - vyliečili sme borelku a teraz odstránime chlamky!!! A ešte - dôležitá je podpora doma, zázemie, prajem ho všetkým.   

Chronic. CPN, borelia, dlhoročná bolesť srdca, alergie, dutiny, astma, úzkosť WP 9/7/2007 doxi+azi

Chronic. CPN, borelia, dlhoročná bolesť srdca, alergie, dutiny, astma, úzkosť WP 9/7/2007 doxi+azi

potkýnať - zadrhávat,

potkýnať - zadrhávat, škobrtat, zakopávat ....

Jan

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k